Jump to content
Dogomania

Co ma stafik ze świnki wietnamskiej


Recommended Posts

Przed chwilą wróciłam ze spaceru i na dworze, obserwując Penny doszłam do wniosku, że stafiki bardzo od tyłu przypominają świnkę wietnamską. Przy tym Penny, nie wiem jak wasze psy, jak wącha trop to bardzo chrumka, kwęka i stęka. :roll: Zastanawiałam się, czy to nie pozostałość ostatnich przeziębień, czy może wszystkie staszki są z pochodzenia chrumkające... :lol: :oink2:

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie tak !!!!!!!!!!!!!!!!

Na Bambera dawno mówimy 'Swinka wietnamska", a zwróćcie uwage jak sa niesamowicie podobne do wietnamskich w ruchu ,jak uszka komocznie podskakuja itp.

Swinki góra , ja chyba na ogrodzeniu przywiesze tabliczke: -..ja tutaj pilnuje ... i dam zdjecie Swinki :D :D jeden czort :lol:

Link to comment
Share on other sites

Mnie najbardziej bawi jak idę za Penny z tyłu i wtedy najlepiej widać, jak jej te uszyska poskakują. Za każdym razem się z niej śmieję. Tak śmiesznie, na przemian. I faktycznie jak je a w domu jest idealna cisza to nie można tego ciamkania wytrzymać. Nie mówię o tym, ze wszystki wokół miski jest... uświnione :D No i to zgrabne, kluskowate, bąbczaste ciałko :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

A wy myślicie, że czemu Chruma ma na imię Chruma?

Imię odziedziczyła po świni z Wrocławskiego schroniska dla psów.

Jak przyjechała do mnie Acroba z Ambrą (mamą) i Armim (braciszkiem), to sąsiedzi od razu podchwycili, że wychodzę z trzodą chlewną na spacer i zaczęli do mnie mówić per "świniareczka".

A swoją drogą jak ja bym chciała mieć świnkę wietnamską (potbelly pig)!!!

Sztraszliwie!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...