Jump to content
Dogomania

[SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIE] Przygarne dwie duze suki "grożnie" wygladajce ale łagodne :)


Herdzik

Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hello.
Laski są super. Nie niszczą (tylko drzewka biedne, nie sa zadna przeszkoda dla nich), nawet sie słuchają, bawić się chcą, w jedzeniu trochę wybierają ale to w końcu dziewczyny :).

A tu galeria (ciężko je ująć bo cały czas przemieszczają się)
[url]http://www.aukcjoner.pl/gallery/007476525-Aukcje-internetowe-darmowa-galeria-zdjec.html#I1[/url]

Link to comment
Share on other sites

Super! Bartdzo sie cieszę, że suńki maja dobrze! Jesli moge coś podpowiedzieć, to przydałyby sie jakieś drewniane podesty w kojcach, żeby dziewczyny miały sie gdzie polożyć, gdy nie śpią w budzie i chcą obserwować teren. To moga być palety (pełne najlepiej), tylko trzeba wybrać takie bez drzagz. No, nie wiem, może tam coś jest, bo zjecia z daleka i nie bardzo widać... A ten zielony brezent, to jest zasłona od wiatru, czy taki namiot?

Link to comment
Share on other sites

Aza najbardziej śmiała, wręcz domaga sie pieszczot, Mała płochliwa ale po pieszczoty przychodzi sama, Pudzia jeszcze nie dała sie poglaskać, ale zaczyna podchodzic (jest caly czas ciekawe i zawsze gdzieś stoi zboku i niucha co się dzieje). Nie daje sobie też dmuchać w kasze i gdy tylko sie zblizy do miski Aza to warczy (tylko Mała może podejsc). Ostatnio bylo dość poważnie wyglądające stracie miedzy Pudzia i Aza, ale nic sie nie stało. A dziś Mała uciekła i po ponad godzinnym szukaniu, zwątpiliśmy czy się odnajdzie. Po kilku godzinach wznowiliśmy poszukiwania, i o dziwo po około 5 minutach znaleźliśmy ją. Była cała umorusana i głodna, ale jest już u siebie z resztą MAFII :):)

Link to comment
Share on other sites

Bo Aza to w ogóle pieszczocha jest ogromna :)
Mała jest strachulec, jak z nią raz jechałam pociągiem, to bała się podłogi :D
A Pudziana - niby najgroźniej wygląda, a najbardziej do człowieka wycofana...
One przedtem były "ustawione" przez Grzesia, dużego samca, który z nimi mieszkał. Teraz chyba Pudziana mimo wszystko (po wielkości) przejęła rolę dominatorki...
A co do ucieczek - jak rozumiem nie zawsze da się upilnować zamknięcia bramy, więc może niech dziewczyny mają adresatki przy obróżkach, z telefonem do Ciebie? Bo wiem, że okolica bezpieczna, ale tak nie byłoby tego stresu szukania ;)

One są czipowane, więc jak do weta trafią, to wet je zeskanować może i właściciel się znajdzie, ale adresatka jest widoczna i łatwiejsza w obsłudze, czytnika nie wymaga :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No można powiedzieć że Pudzia toczy małe wojenki z Azą np. o miske (choc mają je ustawione jak najdalej sie da od siebie). Dostały trzecia bude, bo nie moge sie połapac dalej jak śpią (bo Mała to może nochal wsadzic do miski i od Azy i Pudzi, ale jak Pudzia sie zblizy do miski Azy to wojna i na odwrót).

Link to comment
Share on other sites

Heh, widocznie jak były z Grzesiem, który pojechał do domu jako pierwszy, to je jakoś ustawiał, a teraz musi być ustawienie nowych rządów ;) W sumie mało który pies pozwala jeść ze swojej miski. Rozumiem, że powarkują i się szczerzą, bez gryzienia "na poważnie" mam nadzieję..?
Możemy podpytać naszego behawiorystę, ale póki co wygląda mi to normalnie, jeśli nic do krwi się nie dzieje :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...