Jump to content
Dogomania

Nadmiar energi??


hania1981

Recommended Posts

Witam wszystkich tak sie zastanawiam czy to normalne zeby psiak mial tyle energi ??Moj Porsche ma rok i poprostu jest nie do zdarcia w zabawach ja doslownie padam ze zmeczenia a piesiu ma dalej ogromna ochote na figle i zabawe ...wiem przynajmniej ze jest zdrowy ale moze poprostu za bardzo energetyczna karme dostaje??Pozdr

Link to comment
Share on other sites

Hihi......nie, nic z tych rzeczy. Yorki sa bardzo zywiolowe i pelne energii. Moj ma ponad 2,5 roku i nadal zachowuje sie jak maly szczeniak. Szczegolnie wieczorami zawsze przychodzi ochota na zabawy. Czasami mam wrazenie, ze to nie zywe stworzenie, ale jakas zabawka na baterie (moze Duracelle:evil_lol:)

Pozdr!

Link to comment
Share on other sites

pewnie to racja bak calymi dniami spi a jak my wracamy z pracy to domaga sie zabawy znosi wszystkie mozliwe zabawki szczeka drapie jak juz sie wybawi to idzie sie drzemnac i jak juz naprawde jest nasza pora na sen Porszaka dopada cudowne przebudzenie wtedy wstepuje w mojego psiaka duch zywiolowosci i sie zaczyna szalenstwo....ale Porszaczek jest tak rozpieszczony a zarazem tak rozkoszny jak buszuje po poscieli ze zal odmowic mu tej okolopolnocnej zabawy:loveu: :loveu:
Pozdr!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam!!!To racja to jest cecha terrierów:)Małe wulkany energii!Moja sunia ma pół roczku to mało jeszcze ale też ma dużo energii potrafi godzine biegać wzdłuż siatki w tą i z powrotem z wilczurem sąsiadów a w między czasie bawić się z moim drugim psem-owczarkiem colli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda_Miki'] Czasami mam wrazenie, ze to nie zywe stworzenie, ale jakas zabawka na baterie (moze Duracelle:evil_lol:)[/quote]

na pewno nie na baterie, bo one się kiedyś rozładowuja :eviltong:


ahh, energia terrierów jest zabójcza i jest jak najbardziej powodem do radości! uwielbiam patrzeć na Aidka w zabawie, bo od razu mi się robi lepiej i mniej zmęczona jestem :)

Link to comment
Share on other sites

Mój tak samo, czasami jest to strasznie męczące... Wracam ze szkoły, Aris chce się bawić, odrabiam lekcje, to on chce na spacer. Wychodzę z nim na 1,5 godziny,biega luzem, ja zmęczona, a on by dalej brykał :roll: Ale to już wolę mieć takiego psa, niż jakiegoś rozpieszczonego kanapowca :eviltong: W końcu to prawdziwy terrier, i to jest w nim takie fajne :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Mój Toffiś za dziesięć dni skończy 2 latka i też jest taką małą torpedą :lol: Potrafi biegac i szaleć godzinami :evil_lol: Zawsze po kąpieli dostaje szału, rzuca zabawkami i biega przez całe mieszkanie przeskakując wszystkie przeszkody. Najbardziej jednak woli szaleć na dworze, szczególnie gdy jedziemy na działkę :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda_Miki']To ty nie wiesz, ze one laduja sie podczas spania?:evil_lol: Szczegolnie widac to po szczeniakach. Broja, a potem dluugo sie laduja:lol:[/quote]

no nie wiedziałam, bo żadnych wtyczek u Aidka nie znalazłam, chyba że w tej karmie coś podejrzanego się dzieje... jakieś ładunki, plusy i minusy - to dlatego chyba te wszystkie składniki takie tajemnicze :eviltong:
a poza tym, Aiduf podczas snu walczy z wirtualnymi psiakami ^^

[quote name='marlena924']Zawsze po kąpieli dostaje szału, rzuca zabawkami i biega przez całe mieszkanie przeskakując wszystkie przeszkody.[/quote]

o tak, po kąpieli jest istne szaleństwo... ^^

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...