Jump to content
Dogomania

Trzeci pies?


Guest aneta_w

Recommended Posts

Guest aneta_w

Witam wszystkich!
Mam problem...:-(
... od kilku dni przeglądam strony schronisk. I w oko wpadła mi sunia o imieniu Frycia :p - porzucona w Radzyminie. Suńka mnie poprostu oczarowała.
Nie martwcie się... o psach wiem sporo z książek, z dogomanii (;)) czy własnego doświadczenia:
U mnie w rodzinie zawsze był pies. W tej chwili mam dwa kundelki (u mnie w avatarze) ..hmm... powiedzmy że "uratowane" ze wsi (pies który by spędził życie na łańcuchu, a sunia by miała co rok szczeniaki). Mało tego... oprócz psow mam kota, szynszyle i królika. Wszystkie je kocham i wspólnie z rodzicami i siostrą staramy się im zapewnić dobre warunki.
Mieszkamy w Warszawie, w bloku - koło lasu (jakby obrzerze Warszawy). Mieszkanie ma ok. 100 metrów kwadratowych. Pieski wychodza na dwor min. 4 razy dziennie po min. 30 min.. Mało tego... w weekendy i na wakacje wyjeżdżamy właśnie na wieś, gdzie mamy spory dom i... ee... duży teren. (kurde... mam wrazenie ze sie chwale :oops:)

I jeszcze raz powtarzam ze jesli chodzi o pieski to zawsze mam duzo do powiedzenia.
I teraz pytanie... [B][COLOR=DarkGreen]Czy mogłabym zaadoptowac trzeciego psa = Frycie.[/COLOR][/B]
Mam troche zmieszane uczucia bo sunia jest cudowna i codziennie sprawdzam czy ktos ja adoptował. Ale z drugiej strony... po co mi trzeci pies... boje sie ze sobie nie poradze.
Nie wiem... co byscie zrobili..
.. z racji mojego wieku mozna tez zwalic wine na moj rozwoj... ale poprostu sie w suni zakochałam :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Mieszka z rodzicami (napisala to) i skoro ma dylemat wzias c czy nie to chyba jej pozwolili. Moim zdaniem mozesz wziasc nastepnego psa pod warunkiem ,ze zwiekrzysz dlugosc 1spaceru o 30min. A kazdy nie musi trwac 30mion-dwa moga 15. A jeden godzine. ;) pozdrawiam chociaz ja tez mialabym mieszane uczucia-taka suczka po przejsciach moze wymagac duzo uwagi!!!;)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=purple][B]Ja tez proponuje adopcje.. Jezeli masz czas i pieniadze na dodatkowego... Zawsze jakaś psina znajdzie nową chatkę... Wiska chodziło mi o to, bo ja sie zastanawiałam, czy może by nie przygranąc jakiegoś psa, analizowałam czy jest sens pytać rodziców, skoro ja w końcu stwierdzę, że sobie nie dam rady;) ( ale nawiasem mówiąc, w końcu zaadoptowałam)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest aneta_w

Heheheh xD
Tak mieszkam z rodzicami xD

Wszystkim nam sie sunia podoba :lol:
Mama jest po mojej stronie... ale tata sie nie zgadza = i wsumie go rozumiem... bo trzy psy to nie mało. Tylko wiecie... tata zawsze mi tłumaczy z USMIECHEM wiec moze sie go da przekonac xD Ale z drugiej strony gryzie mnie ze tata ma racje. On zachowuje zdrowy rozsadek na pomysły moje i mojej mamy xD
Natomiast moja siostra (24 lata) powiedziała ze jej to obojetnie = prosze tego nie komentowac :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Guest aneta_w

Tzn. sunka jest w PSIM ANIELE i jest jeszcze szczeniakiem. Wazne jest tez to, ze nie bedzie duzym psem (to widac a pozatym to dzwoniłam tam i sie pytałam xD). Wpiszcie w google AZYL POD PSIM ANIOŁEM i wezcie ADOPCJE.
Frycia jest na poczatku listy (nr 745)

Link to comment
Share on other sites

Ooo,z Psiego Anioła!!! :loveu:
Ale Frycia to szczeniak, więc do ułożenia, zawsze też na pewno Azyl i wolontariusze zaoferują pomoc, ja na pewno. jak suczka, to mogę pomóc jako DT czy na spacerach, jeśli tez jesteś z Wawra.

Ja, gdybym mogła (czas, pieniądze, warunki - nie liczba metrów kw., tylko brak nienormalnych sasiadów-rozmnażaczy na dole), wzięłabym jeszcze dwa psy.

Jeśli macie pieniądze i czas, to wysiłek się opłaci, w końcu jest i mama, i tata, i siostra do pomocy, prawda? Co innego gdybyś mieszkała sama - tak to zawsze Ci ktoś pomoże.

Link to comment
Share on other sites

Guest aneta_w

[quote name='Dobermania']Aneta - tak.

Zawsze Ci schronisko pomoże, a to karmy mogą dać, a to do weterynarza dopłacą, a jakby co to mamy też wolontariuszki z Ursynowa, mogłyby pewnie pomagać inaczej, myślę, że wyrażą chęć.[/quote]

To bardzo miłe z Waszej strony :p :p :p
Namawianie taty - trwa... xD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dobermania']Diabełkowa - czy Ty mnie śledzisz:eviltong:?

Aneto, weź ją, zima idzie, schronisko to nie miejsce dla szczeniaka...[/quote]

tak sledze cie ciagle... i w necie i w terenie tez jak zobaczysz taka ciemna plame za soba to nie bedzie twoj cien to bede ja :P nie mysl ze jestes bezpieczna ja czycham na ciebie !!! nawet w twojej galeri ;))

dokladnie zima i szczeniak w schronie to masakra

Link to comment
Share on other sites

Zwłaszcza że ona ma brzuch prawie goły a niedaleko od ziemi i strach pomysleć, co będzie, jak śnieg spadnie, będzie mokra chodziła :shake:

Diabełkowa!!!:-o :-o :-o A więc to ciebie widziałm dzisiaj, jak szłam z Lachsem wzdłuż torów!!! :-o :-o :-o :eviltong: :eviltong: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...