Jump to content
Dogomania

Eukanuba,Zentonil,Rubenal-tanio sprzedam


Recommended Posts

Witam
Niedawno pożegnałam się z moim największym przyjacielem psem. Był ze mną 14 lat, z czego 4 lata to walka z nowotworem. Długo dawaliśmy radę, aż przyszedł moment rozstania i wielki smutek, który chyba nigdy do końca nie minie.
Zostało mi po nim trochę suplementów i karma. Sprzedam po mocno obniżonych cenach:

Sucha karma Eukanuba Intestinal, opakowanie 5kg-zostało 4kg z małym hakiem-80zł (data ważności 04.08.12)
Rubenal 75 - 58 tabletek - 30zł (data 09.09.13)
Zentonil Advanced 400 - 23 tabletki - 80zł (data 04.02.13)
Zentonil Plus 200 - 7,5 tabletki - 10zł (data 28.10.12)
Immunactiv Anticancer - 11 tabletek - 10zł (data 14.09.12)
Do tego dodaję gratis Encorton 5mg - 71 tabletek (data 09.13)

Zainteresowane osoby proszę o kontakt na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub tel. 605 872 405. Najlepiej odbiór osobisty we Wrocławiu, przesyłka jest możliwa, ale czasowo może się przeciągnąć trochę. Jeśli ktoś zdecyduje się kupić całość to cena za wszystko to 180zł. Pozdrawiam.

PS. Proszę o przeniesienie w odpowiednie miejsce, jeśli wątek źle umieściłam, ale słabo się orientuję w tym forum.

Link to comment
Share on other sites

a może oddałbyś leki i karmę jakiejś biedzie? tu na forum jest masa wątków chorych psów w potrzebie, więc jeśli byłoby Cię na to stać to może byś to oddał po prostu jakiemuś psiakowi? oczywiście nic nie narzucam, ale na pewno Twój psi przyjaciel cieszyłby się z tego;)

Link to comment
Share on other sites

Staram się pomagać na ile mogę, naprawdę, mokrą karmę oddałam potrzebującym. Dokarmiam i przygarniam bezdomne zwierzęta, opłacam wizyty u weterynarzy. Jednak w ostatnim etapie leczenia mojego psa, które było bardzo intensywne i wiązało się z kosztami często powyżej tysiąca miesięcznie, narobiłam długów i choć trochę próbuję odzyskać. Myślę, że ceny, które zaproponowałam są atrakcyjne i jeśli kogoś nie stać, aby kupić po cenach rynkowych to skorzysta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...