Jump to content
Dogomania

Pomóżmy !!! "NOWE" schronisko w Wieluniu!!!


MałGośka

Recommended Posts

Jagódka - jak już zbankrutujesz masz zarezerwowane miejsce w naszym schronisku - zrobimy Ci super apartament i bedę Cię codziennie odwiedzała. No i opiekę lekarską będziesz miała z głowy... :P :wink:

ok, trzymam Cię za słowo :P Zostanę nocnym stróżem

:black:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochani, w skrócie bo mam dzisiaj chejzel :roll: i nie będzie mnie przy kompie.

Przekaz pocztowy na 250zł ( na odrobaczenie) przed chwilą został wysłany do Schroniska :P ( z tym nie można było czekać)

Poskrom: zamówiony wczoraj przez net ( taki najlepszy model z możliwych); zostanie przysłany do mnie z Minnesoty ( koszt: 20 USD+przesyłka/ niiiiiiigdzie taniej nie znalazłam/ w Polsce cena takiego samego to: 800zł :roll: i nie idzie tego przeskoczyć). Trzeba będzie tylko na przesyłkę poczekać ( zdecydowałam, ze za takie pieniądze to się opłaca poczekać :P ).

Do akcji z Wwy dołączyły: Pika, Mokka, Drachne :angel: zbiórka trwa :D

Jovka: odezwij się dzisiaj koniecznie do Saidy ( chodzi o transport) na gg 1386602 ( jest tam do 17tej) :D

Link to comment
Share on other sites

Bea, chyba spadnę z tego mojego obrotowego fotela :silly:

Jak to zrobiłaś ? :BIG:

Forum Molosy się "zepsuły".

Saida: jesli tu zajrzysz- spróbuję jakoś powiadomić Sajko, żeby te środki czystości , które oferowała jakos podrzuciła do Ciebie :-?

Link to comment
Share on other sites

Jovka - ale TY też przyjeżdżasz! :wink: Nie musi być teraz, ale wogóle musi! 8)

Ależ ja przyjadę z całą pewnością, tyle, że nie na raz z Beą i Saidą :D

Bea:

Kiedy ja nie mogę do 17.00 na gg bo jestem w pracy, a tutaj nie mam gagatka - wyślijcie mi na prv albo na maila jakiś numer telefonu to zadzwonię chętnie. Do mnie do biura jest 840 76 00, będę do 17.

Grzesiu:

Nie martw się, przejmiemy Cię jakoś na Centralnym - zawsze mogę podjechać i przewieźć Cię do dziewczyn, gdyby One nie mogły.

Link to comment
Share on other sites

Jagoda spada z krzesła, a ja już klęczę na moim biurowym klęczniku :D

Słuchajcie, trochę się pogubiłam, bo ten wątek jest na kilku topikach.

Czy dobrze pamiętam, że do TEGO schroniska przydałyby się nawet stare ubrania i swetry? Dajcie znać, czy czegoś nie pokręciłam. Jeśli tak, to mam pewien pomysł.

Link to comment
Share on other sites

Czy dobrze pamiętam, że do TEGO schroniska przydałyby się nawet stare ubrania i swetry?

Mokka, skarbie - teoretycznie wszystko się może przydać, ale nie wiem czy warto stawać na głowie, żeby akurat to załatwiać...

Bo możemy wykorzystać w schronisku te rzeczy jako ocieplenie dla psiaków, ewentualnie ich posłania - ale najbardziej do tego przydatne byłyby jakieś stare koce (ich wogóle nie mamy), może ręczniki, czy większe szmaty...

Link to comment
Share on other sites

No, dla starych szmat na głowie na pewno nie stanę :D

Ale pomyślałam, że mogę poświęcić trochę pościeli i porobić materacyki. Nie będą co prawda ekskluzywne, ale jeśli psiaki nie mają na czy spać, to może się przydadzą. Jeśli uważacie, że gooopi pomysł, to walić śmiało, ja się nie obrażę. Niestety, wszystkie eleganckie pledy ( :wink: ), jakie miałam w domu oddałam potrzebującym zwierzątkom. Mam za to trochę suchej karmy i może jaki grosik dorzucę.

Link to comment
Share on other sites

[...] Ale pomyślałam, że mogę poświęcić trochę pościeli i porobić materacyki. [...] Mam za to trochę suchej karmy i może jaki grosik dorzucę.

Wy mnie dziś loodzie o zawał serca przyprawicie! :o (ze szczęścia oczywiście!) Ja nawet nie śmiem marzyć o czyms takim jak materacyki.... :D Mokka - chcesz zostać nadwornym krawcem wieluńskiego schroniska? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Mokka ale to jest zaje.............. ty pomysł ( nie uzyłam brzydkiego wyrazu) :) pewnie ze porób materacki przecież przydadza sie na spanko dla piesiów taki rzeczy tez sie zuzywaja wiec napeno sie przydadzą :D

Mokka: :D :D :D pomysł suuuuper...umiesz szyć?

Saiduniu: żyjesz?!? ( całą dzisiajszą korespondencję Ci zwaliłam na plecy :oops: , a jeszcze musisz pracować w tzw międzyczasie...

Jovka się odezwała do Ciebie? Napisz ( jak znajdziesz chwilkę):P

PS

odezwała sią Asia/ od Drachne/ :D zbiera dary :D i uwaga: Jovka, ona ma transport do uzyskania ( za paliwo ale może bez...), gdybyś miała problemy; jest z Wwy nr gg 4125956

NIE MASZ DOGOMANIAKA NAD WARSZAWIAKA :wink:

Link to comment
Share on other sites

a pamiętasz Małgoś ile razy miałas chwile załamania :hmmmm:

No właśnie dlatego teraz nawet nie wiem co mysleć - w ciągu niepełnego miesiąca (poprzedzonego co prawda długą walką) tyle się zmieniło... Fakt, że ja siedze sobie w ciepełku i kontaktuję Wieluń z "wielkim światem", a moja Ewa marznąc walczy w realu o zwierzaki, ich zdrowe i nowe domy...

Ale ma to wreszcie sens i cel!

Link to comment
Share on other sites

Bea zyje ..... Narazie daje sobie radę
NIE MASZ DOGOMANIAKA NAD WARSZAWIAKA

Bea bo podpadniesz :wink:

Dla takiego celu mogę i paść i podpaść :wink: :D

Wpadam tutaj dzisiaj falami :P, ale jestem z Wami.

PS Saida: co z Jovką?

PSII Mokka, no po prostu mnie zatkało ( nie umiesz szyć i... uszyjesz?!?)

PSIII Gosiu, bo nie wolno się łamać, tylko trzeba przełamywać (przeszkody oczywiście :D ). Acha;jak wysmarujecie z Ewą te oficjalne pisma w sprawie materiałów budowlanych- daj znać że poszły :P

PSIV ... :angel: :angel: :angel: ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...