Jump to content
Dogomania

SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem


AMIŚKA

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agusiazet']Znalazłam konto i dane do przelewu, więc tylko adres Pani Irenki popszę, bo po ty zmainach na Dg nic nie mam![/QUOTE]


A gdzie znalazłas konto ??? [SIZE="3"][U]Bardzo proszę aby osoby chcące wysłać pieniążki na karmę dla Maksa kontaktowały się ze mną meilowo [email][email protected][/email], tylko w ten sposób podaje dane do wysyłki.[/U][/SIZE]


W związku z tym, że nie ma chetnych ze Szczecina do dostarczania karmy do domu Pani Irenki, karmę będę zamawiała w sklepach internetowych a nie u dystrybutora.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='atena501']A gdzie znalazłas konto ??? [SIZE="3"][U]Bardzo proszę aby osoby chcące wysłać pieniążki na karmę dla Maksa kontaktowały się ze mną meilowo [email][email protected][/email], tylko w ten sposób podaje dane do wysyłki.[/U][/SIZE]


W związku z tym, że nie ma chetnych ze Szczecina do dostarczania karmy do domu Pani Irenki, karmę będę zamawiała w sklepacPodaję nr konta Ateny (ona mnie ma obecnie netu):

[B]Aneta Kosakowska
ul. Zajęcza 15i
70-795 Szczecin

Multibank
74 1140 2017 0000 4702 0816 9577[/B]


Serdecznie wszystkim dziękujemy.

Atena była kilka dni temu u Irenki zanieść karmę dla Maksia. Wygląda psiur dobrze. Nie ma nowych ran. Jak na starszego pana całkiem dobrze się trzyma.h internetowych a nie u dystrybutora.[/QUOTE]


To było na stronie 128!

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękujemy:buzi: Cioteczką, za odzew i chęć pomocy.

Może jednak znajdzie się osoba ze Szczecina z TZ lub silnym narzyczonym i pomoże dostarczyć karmę do Pani Irenki - zawsze to taniej, bo przecież pieniążki tak trudno zdobyć.

I oczyście: ZBIERAMY PIENIĄŻKI NA KARMĘ - czy ktoś jeszcze może pomóc:help1: - Prosimy.

Link to comment
Share on other sites

Witam ponownie!

Alma2 skontaktowała mnie z osobą , która będzie dowozić karmę do P.Irenki. Cieszę się, że ta sprawę mamy załatwioną.

Dziękuję za wpłaty, niestety nadal potrzebujemy pieniążków. Obecne dwie wpłaty pokryły bieżący worek jedzonka a za chwilkę będziemy potrzebować kasę na nastepny. Także proszę o wpłaty choćby drobnych kwot .

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Tahoma]Napisze dziś do Anetki, żeby napisała jak z wpłatami.[/FONT]
[FONT=Tahoma] [/FONT]
[FONT=Tahoma]Dzwoniłam wczoraj do Pani Irenki, mówi ze na zmianę pogody różnie się czuje, w niedzielę czuła się połamana, wzięła coś przeciwbólowego i wczoraj już było wszystko dobrze. [/FONT]
[FONT=Tahoma]Nawet wyobraźcie sobie, ze dzwoniłam o 21.30 to ona z koleżankami "psiarkami" była w parku, a wcześniej mówiła, że o 21.00 to będzie już w domu. Ale jak powiedziała było tak przyjemnie i cicho, że postały w tym parku jeszcze i pogadały. Więc ja już z nią nie rozmawiałam , bo mi się już chciało spać. Umówiłam się na telefon na dziś.[/FONT]
[FONT=Tahoma] [/FONT]
[FONT=Tahoma]Myślę, że z witaminek:p na wiosnę będzie zadowolona:lol:, tym bardziej, że przyjdą roztopy i pewnie przemoczonych nóg nie da się uniknąć, zresztą pewnie wszycy - będziemy pływać.:razz:[/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Zdążyłam przeczytać tylko początek tej smutnej historii (dużo postów ale to dobrze :)) Jestem ze Szczecina i także chciałabym w miarę możliwości pomóc. Proszę o numer rachunku albo może... adres ? Może tej pani przyda się coś jeszcze. Jesteście wspaniali. U mnie w klatce zamieszkał pan, który także ma pieska.Pomagam jak mogę, wczoraj oddałam mu nowiutką budkę bo mój Fredek w niej nie śpi.Niestety pan pije...mam nadzieję, że budka trafiła do pieska a nie na wymianę...

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje wszystkim za wpłaty na jedzonko dla Maksa. Między 8-19 lutego pieniążi wpłacili: Jadwiga, Bozena, Ania, Krzysztof, Beata, Agnieszka, Tatiana. W sumie pokryło to koszt worka, który zwiozłam na poczatku lutego oraz dwóch nastepnych. Jeszcze raz wielkie Dziękuję !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ALMA2']Od jednej z "dogomaniaczek" Pani Irenka w zeszły piątek dostała paczuszkę. Mówiła, że była bardzo miło zaskoczona:p
Słyszałam, ze sprawiło to jej przyjemność.
Między innymi szaliczek zawiązała a czapkę od razu włożyła i podobno czekolade zjadła. resztę zostawiła na troszkę pózniej:p[/QUOTE]

Czapka i szaliczek mial byc tylko wypelniaczem aby sie nie pomieszaly rzeczy w paczce :-) bo to taki malo kobiecy komplecik. Ale skoro sie podoba to bardzo sie ciesze.

Pani Irenka bardzo szybko odpisala do mnie, podziekowala. Przesympatyczna kobieta!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Otrzymałam już podziękowania od Pani Irenki. Ona jest taka spragniona kontaktu z innymi ludźmi, musimy o niej pamiętać![/QUOTE]

To prwda - mam wrażenie, ze ją cieszy każy drobny gest, każda pamięć.

Ja wczoraj wiedziałam:eviltong:, że ona juz dostała witaminki:p - tylko krótko z nia rozmawiałam przez telefon, bo byłam w pracy i za długo nie mogłam rozmawiać,a później juz nie miałam dostępu do internetu.

Pani Irenka mieszając sos z żeberkami wspomniała mi że dostała list i witaminki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...