Jump to content
Dogomania

SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem


AMIŚKA

Recommended Posts

[quote name='katlis']Hej!
Jestem ze Stargardu, 5 dni w tygodniu dojeżdżam do pracy do Szczecina.
Jeżeli mogłabym się przydać, to służę pomocą;).[/QUOTE]
Super, zdzwonię się z dziewczynami i może poprostu odbiorą ją w Szczecinie... dam znać jak będę wiedziała więcej:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam i ja wszystkie fanki Maksia i Irenki :multi:
Pragne zameldowac, ze jesli nic nie stanie na przeszkodzie, to juz niebawem odwiedze kochana Irenke i Maksia :loveu:
Poki co, prywatke wstepnie planuje w Kamieniu, Amiska juz powiadomiona:cool3: Zapraszam juz teraz wszystkich chetnych, w razie ewentualnej zmiany planow dam znac.
Ucalujcie prosze ode mnie i mojej rodziny Irenke i Maksiula. Pozdrawiam Was serdecznie i juz zacieram raczki z radosci na mysl o spotkanku w milym gronie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[B]Kochane Anielice,[/B]

[B]W Nowym Roku zycze Wam Wszystkiego Najlepszego. Oby 2010 przyniosl Wam wiele radosci i pozwolil pomagac wszystkim potrzebujacym tej pomocy - psiakom:loveu:[/B]

[B]Maks nadal nas potrzebuje, nie zawiedzmy tego slicznego i kochanego psiaka. Niech wie, ze ciotki dobre ma i ze zawsze moze na nie liczyc:lol:[/B]

[B]Pozdrawiam kochane Anielice. Jeszcze raz - Najlepszego dla Was, Waszych Rodzin i kochanych ogonkow:loveu:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][SIZE=2]Smutno słychać u Pani Irenki. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Nie chciałabym, żeby to wyglądało na wyrzuty, skargę, czy narzucanie się. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Wiem jak łatwo można obrazić innych a tego bym nie chciała. Tym bardziej że zrobiły tak wiele dla P. Irenki.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]To tylko taka refleksja i być może się mylę i z daleka źle to interpretuję.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Tylko jedna cioteczka zadzwoniła do Pani Irenki na Święta. Wielkie halo minęło i już nikt nie pamięta o telefonie, czy kartce.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Ona się nie skarży, bo wie, że każdy ma swoje życie i sprawy. I tak jest bardzo wdzięczna za karmę dla Maksa i pomoc przy nim. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Tylko wyczułam że chyba było jej przykro i tak jak mówiła: "że dla niej dogomania się skończyła" -[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2] to, co jej miałam odpowiedzieć?. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Ze nie, że pamiętają tylko, co… wszyscy są bardzo zajęci.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Zastanawiam się, po co te deklaracje o pamięci, że na zawsze... – może jak będziemy składać następne to się zastanówmy się, że jednak jakby to niebyło jest to odpowiedzialność – i to chyba bardzo duża.[/SIZE][/FONT]

Nie chcę nikogo obrazić i tylko się zastanawiam czemu przestaliśmy lubić Panią Irenkę

Link to comment
Share on other sites

o rety...to rzeczywiscie smutne...nie nalezy pochopnie sie deklarowac bo potem tylko sie sprawia komus przykrosc
nie znamPani Irenki ale pozdrawiam ja serdecznie noworocznie -jes;i mozesz jej przekazac alma 2 to super
postaram sie rowniez wesprzec ja finansowo w tym miesiacu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panca']nie znamPani Irenki ale pozdrawiam ja serdecznie noworocznie -jes;i mozesz jej przekazac alma 2 to super
postaram sie rowniez wesprzec ja finansowo w tym miesiacu[/QUOTE]


Ja też nie znam osobiście Pani Irenki - nie jestem ze Szczecina. Znam ja tylko z rozmów telefonicznych i paru listów:p.
:loveu:

Bedę w tym tygodniu rozmawiać z Pania Irenką i oczywiście pozdrowie ją od ciebie- bardzo diekuję:loveu:


I jeszcze chciałam powiedzieć, ze pisząc o "deklaracji" nie miałam na myśli pieniędzy.


Choć napewno dla Maksa i osoby, która tu organizuje dla niego karmę, opiekę medyczną jest to bardzo ważne i te piniądze są bardzo potrzebne i mile widziane.

Mnie chodziło o kontakt z P. Irenką telefoniczny i listowy, może jakaś kartka z pozdrwieniami.
I co;) pewnie, że każdy lubi prezenty:p, a starsza pani, która mają najniższą emeryturę, pewnie sę ucieszy z prezentu i w jakiś sposób umili to jej czas.

Link to comment
Share on other sites

Kochane Szczecinianki. Zazwyczaj staram sie nie offowac ale tym razem sprawa jest bardzo powazna i naprawde jest zagrozone psie zycie. W dodatku zagrozone powolna i meczenska smiercia.
Przede wszystkim potrzebny niepracujacy tymczas w Szczecinie i najblizszych okolicach, ktory moglby podjac sie opieki nad psem w bardzo kiepskim stanie. Na dzien dzisiejszy pies nie nadaje sie do zadnego hotelu bo nigdzie go nie przyjma. Opieke weterynaryjna sfinansuje TOZ ale nie ma czlowieka, ktory moglby go przyjac do siebie.
Ale rownie wazne sa rady, moze jakis dobry prozwierzecy prawnik? Bardzo, bardzo prosze - zajrzyjcie chociaz. Moze przyjdzie Wam do glowy jakis pomysl. Jesli pies wroci do wlascicielki to czeka go smierc w ogromnych cierpieniach...
[url]http://www.dogomania.pl/threads/176939-Malamu-skazany-na-eutanazje-prosi-o-wsparcie-na-leczenie-i-DT[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dzwoniłam do Pani Irenki, mówi że w Szczecinie jest odwilż - czuje sie trochę połamana.
Porozmawiałyśmy tak o wszystkim o pogodzie, o wydarzeniach na Haiti, o Polakach którzy pojechali na Haiti z pomocą.
Pani Irenka mówi, że u Maksia wszystko ok. jak były mrozy to chłopak sie poślignął, ale na szczęście nie groźnie.
Pani Irenka wszystkich pozdrawia.

Link to comment
Share on other sites

Od jednej z "dogomaniaczek" Pani Irenka w zeszły piątek dostała paczuszkę. Mówiła, że była bardzo miło zaskoczona:p
Słyszałam, ze sprawiło to jej przyjemność.
Między innymi szaliczek zawiązała a czapkę od razu włożyła i podobno czekolade zjadła. resztę zostawiła na troszkę pózniej:p

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witajcie ponownie!!!
Są dwie sprawy do rozwiązania w temacie Maksa:

1) SKOŃCZYŁY SIĘ FUNDUSZE NA KARMĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!
2) Poszukuję osoby ze Szczecina, która bedzie mogła dostarczać karmę do domu Pani Irenki. Niestety ze wzgledów zdrowotnych ja nie mogę już nosić 15 kg worków. Mogę nadal zbierac pieniazki na karmę i załatwiać ją u dystrybutora ale nie bedę mogła już jej dostarczac.

Przypominam również aby kontaktować się ze mną tylko meilowo [email][email protected][/email]

Pozdrawiam wszystkich Aneta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panca']Ateno jesli zamowisz karme z krakvetu dowioza ja na miejsce do Pani Irenki i wniosa do mieszkania-a tak przy okazji skad bieresz karme?[/QUOTE]

Karma jest zamawiana u dystrybutora karmy Bosch i dostarczana do mojego sklepu i wtedy za nią płacimy.

Jeśli ktoś ma pomysł na rozwiązanie problemu dostaw i płacenia za nie i chciałby sie tym zająć jestem otwarta na propozycje.

Link to comment
Share on other sites

Ja powiem otwarcie, że z przyczyn osobistych niestety nie moge tym się zająć.
Brak komputera , dostep do Interentu tylko w pracy - to tylko niektóre i mało ważne przyczyny.

Nie wiem jak się wstawia link do PW - bo mam pomysł, zeby zapukąć do ciotek i przypomieć watek Maksa.
W środę, wyslę trochę pieniążków na karme Maksa.
Czy można wiedzieć ile kosztuje taki worek karmy?

I cóż... Prosimy o pieniążki na karmę.:p:sabber:

Link to comment
Share on other sites

pozsdrawiam,poszło dsziś 5o
a może jakieś zdjątka?
:multi:[quote name='ALMA2']Ja powiem otwarcie, że z przyczyn osobistych niestety nie moge tym się zająć.
Brak komputera , dostep do Interentu tylko w pracy - to tylko niektóre i mało ważne przyczyny.

Nie wiem jak się wstawia link do PW - bo mam pomysł, zeby zapukąć do ciotek i przypomieć watek Maksa.
W środę, wyslę trochę pieniążków na karme Maksa.
Czy można wiedzieć ile kosztuje taki worek karmy?

I cóż... Prosimy o pieniążki na karmę.:p:sabber:[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...