Jump to content
Dogomania

Szkielet psa po 2 latach wypuszczony z piwnicy....chce żyć...tylko jak?


karusiap

Recommended Posts

Rufcio jest nie do poznania. Po prostu zmienil mu sie wyraz pysia. Odkarmiony elegancko,trzeba uwazac by nie zatuczyc go. Mysle,ze bardzo przydal by mu sie preparat wzmacniajacy stawy,takie zaglodzenie nie pozostaje bez konsekwencji.....
Okrutnie ciagnie na smyczy,ale to jego jedyna wada:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='karusiap']Rufcio jest nie do poznania. Po prostu zmienil mu sie wyraz pysia. Odkarmiony elegancko,trzeba uwazac by nie zatuczyc go. Mysle,ze bardzo przydal by mu sie preparat wzmacniajacy stawy,takie zaglodzenie nie pozostaje bez konsekwencji.....
Okrutnie ciagnie na smyczy,ale to jego jedyna wada:)[/QUOTE]

althroflex?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bardzo serdecznie dziekuje [B]tobciu[/B]:loveu::loveu:za allegro cegielkowe dla Rufusa!!!!
Dzieki trzem edycjom udalo sie zebtac 1500 zl!!
[B]Izuś[/B], dziekuje!! Rowniez dziekuje [B]Anetce z Fundacji SOS [/B]za udostepnienie konta do wplat oraz szablonu na allegro!!!:loveu::loveu:

Jestescie boskie!!
Rufcio ma zapewnione, ze nie braknie na karme, szczepienie,kastracje i na pewno na troche hoteliku!!!!!!!

Teraz tylko domek....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizia']No to wspaniale,że chociaż to z głowy.

Domek też się znajdzie :)[/QUOTE]
[B]Fiziu[/B] a Tobie to ja jestem niezmiennie wdzieczna za FB (z ktorego tez wplynelo sporo pieniazkow) i cala pomoc dla naszych psiakow:loveu::loveu::loveu:

Jesli masz kontakt z p. Dominika S. podziekuj Jej prosze serdecznie za paczke dla psiakow, która przyszla do hoteliku!!:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']Mysle,ze bardzo przydal by mu sie preparat wzmacniajacy stawy,takie zaglodzenie nie pozostaje bez konsekwencji.....[/QUOTE]

Artroflex - zdecydowanie tak.
Albo moze to : [URL]http://allegro.pl/dolfos-arthrofos-90-tab-letnia-promocja-zookrak-i1937747246.html[/URL]
Suczce owczarka kolegi pomogly te tabletki. A cena przestepniejsza niz Artoflex.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']A czy zna ktos ten preparat?
[URL]http://vetlandia.pl/pl,product,547872,can,vit,zielony,400,g.html[/URL]

Jest bardzo tani w stosunku do innych, a ja musze kupic dla 4 duzych psow....[/QUOTE]

a może powiesz ile to trzeba arthroflexu kupić dla 4 psów,ja myślałem żeby kupić royal canin mobility dla dobermanki tory,bo ona jest najstarsza z wszystkich i 2 arthroflexy po 500ml.z Tobą ciężko się dogadać,lekceważysz mnie,a przy tym psy,robisz fochy,jak malutka dziewczynka,ciężko wszystko zaplanować w jeden dzień , i w jeden dzień zrobić zakupy na 700zł.Zdaję sobie sprawę że mnie nie cierpisz ale czemu kosztem psów i innych tu osób,nie wszyscy tu mają pieniądze,ja się staram jak mogę,do mnie możesz wszystko powiedzieć i zemną wszystko zrobić ale kulturalnie i rozmawiając zemną a nie wchodząc na wątek Kubusia (kota) i z zemsty wypowiadając swoje zdanie złośliwie ,że nie mogę mieć 4 kota w domu,nie dlatego że bałaś się o Kubusia,tylko Z ZEMSTY,nie mów że nie mam racji bo znam cie i wiem że masz mi za złe o te rozliczenia wasze na wątku. nie potrzebnie toczyłem wojnę o to ale trudno stało się,prosiłem o rozliczenie grzecznie,lekceważyłaś mnie,teraz to samo robisz,poco,co to pomoże twoim psom,chcesz miec racje,to porozmawiaj zemną grzecznie,kulturalnie,coraz mniej cie szanuje.

Link to comment
Share on other sites

21 11 2011r pytałem o arthroflex,mogłaś mi odpowiedzieć że tak może być,teraz jest 05 12 2011r i ty mówisz ze może być tańszy inny,a te tańsze podaje się na kg masy ciała psa,na to samo ci wyjdzie, albo jeszcze drożej.

Najlepiej to chyba zawozić do hotelu i tyle, bo z tobą ja się nie dogadam.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=2]Przejrzalam sklad i jakos nie czuje CanVitu.[/SIZE]

[SIZE=2]Dolfos arthrofos 90 tab wydaje mi sie lepszy. To 30 zl.[/SIZE]

[SIZE=2]Jesli dacie rade kupic Artflex to super, ale 250 ml kosztuje prawie 100 zl. [/SIZE]

[SIZE=2]Wazny jest tez czas stosowania. :[/SIZE]
[SIZE=2]Dolfos - 3 miesiace[/SIZE]
[SIZE=2]Artroflex - leczniczo 1 miesiac[/SIZE]
[SIZE=2]Canvit - to taki zestaw witamin do stosowania chyba co dzien, bez jakis terminow.[/SIZE]
[SIZE=2]Nie zaszkodzi, ale czy pomoze ?[/SIZE]


Chyba, ze ktoras ciotka przetestowala i stwierdza - sa swietne. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tobciu'][SIZE=2]Przejrzalam sklad i jakos nie czuje CanVitu.[/SIZE]

[SIZE=2]Dolfos arthrofos 90 tab wydaje mi sie lepszy. To 30 zl.[/SIZE]

[SIZE=2]Jesli dacie rade kupic Artflex to super, ale 250 ml kosztuje prawie 100 zl. [/SIZE]

[SIZE=2]Wazny jest tez czas stosowania. :[/SIZE]
[SIZE=2]Dolfos - 3 miesiace[/SIZE]
[SIZE=2]Artroflex - leczniczo 1 miesiac[/SIZE]
[SIZE=2]Canvit - to taki zestaw witamin do stosowania chyba co dzien, bez jakis terminow.[/SIZE]
[SIZE=2]Nie zaszkodzi, ale czy pomoze ?[/SIZE]




Chyba, ze ktoras ciotka przetestowala i stwierdza - sa swietne. :)[/QUOTE]

ja arthroflex 25ml dziennie suni dawałem codziennie bez terminu stosowania,tylko po prostu non stop,teraz jej kupuje r.c. mobility,jako karmę bytową.

250 ml. althroflexu nie opłaca się kupować lepiej 500ml za 160,na dłużej wystarcza


altrophyl jeszcze na stawy jest za 25 zł.

Link to comment
Share on other sites

ZAPRASZAM NA BAZAREK DLA PSIAKÓW POD OPIEKĄ KARUSIAP I JAGIENKA :)

[url]http://www.dogomania.pl/threads/219216-SZYBKA-AKCJA-bazarek-na-krakowskie-psiaki-do11.12-SUPER-ZESTAW-NA-PREZENT-DLA-DZIECKA[/url]

Idealny na prezent dla dziecka!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Rufusku i cioteczki nie pogniewacie się jak wtrące się tu z bazarkiem dla innych psiaków ? :)

[B]ZAPRASZAM BARDZO SERDECZNIE DO BAZARKU NUTKA i ADIEGO !!!
[/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-ZAPRASZAM-!?p=18210811#post18210811"][COLOR=#4444ff][B]http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-ZAPRASZAM-!?p=18210811#post18210811[/B][/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...