Jump to content
Dogomania

Witam i pytam - sznaucer mini :)


hasgaliel

Recommended Posts

Witam i pozdrawiam wszystkich forumowiczow!!
21 stycznia mam nadzieję zostać właścicielem i przyjacielem sznaucerka mini p&s! Będzie to mój pierwszy pies w życiu i oprócz wielkiego podniecenia odczuwam jednocześnie niepokój czy okażę się dobrym opiekunem dla niego.

W najbliższym czasie zamierzam wybrać się z żonką na zakupy dla nowego członka rodziny i w związku z tym mam do Was pytanie:
- dostępne są przeróżne legowiska, różnych kształtów i z różnymi wypełnieniami, co do wielkości to już mniej więcej wiem jakie ma być, ale proszę o pomoc jakie wypełnienie wybrać, czy piankę poliuretanową, czy sztuczną wełnę, czy gąbkę a może jeszcze inne?

Z pewnością pytań pojawi się z mojej strony więcej, ale na dzisiaj to mnie nurtuje najbardziej
Z góry dziękuję i proszę o wyrozumiałość :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zapewne to będzie szczeniak, więc na początek musicie się liczyć z tym, że legowisko może zostać pożarte :lol: więc polecam coś niedrogiego ;)

[IMG]http://img241.imageshack.us/img241/9562/dscf1472dt2.jpg[/IMG]

mój Boluś ma teraz takie i jest nim zachwycony, ja też, bo ma zdejmowane pokrowce z każdej części i łatwo utrzymać w czystości - kupiłam na allegro, kosztowało 48 zł więc niedrogo, wypełnienie z wełny syntetycznej

Link to comment
Share on other sites

malawaszka, dzięki za odpowiedź :)
Podobne jak ma Twój Boluś widziałem własnie na allegro, mi akurat ono bardziej sie podoba, ale mojej ukochanej żonce podeszło z wypełnieniem pianką poliuretanową (wyłącznie pod wzgledem estetycznym ). Nie wiem jak jest faktycznie, ale mam wrażenie, że takie wypełnienie bedzie niewygodne dla pieska, zwłaszcza szczeniaka, nie?

Link to comment
Share on other sites

nie wiem - szczerze mówiąc to nie mam przekonania bo to chyba twardawe jest, a jak widzę, jak Bolo się mości w tym mięciutkim legowisku i jak mu jest dobrze to wiem, że nie kupiłabym już żadnego innego :cool1: i aż żałuję, że Luna ma miejsce pod łóżkiem i tam się nie zmieści takie :lol:

Link to comment
Share on other sites

jasne, ale jak się sprawdza to będę wiedział za 1,5 miesiąca :)
a powiem Ci, że spytałem osobę, która zakupiła właśnie takie z pianką poliuretanową dla swojej psinki i bardzo sobie chwaliła, że miękkie i że cieplutkie...przed zakupem chyba będę musiał sam pomacać :)

Link to comment
Share on other sites

W pełni się zgadzam z Malawaszką :) coś niedrogiego :P Sama mam sznaucerka juz dłuuugo i wiem jakie są ruchliwe jako szczeniaki... :P Kiedy mój Gerbi był szczeniaczkiem kupiliśmy mu wiklinowy koszyk a na to poszły kocyki, poduszeczki itp... ale tego nie polecam bo po kilku tygodniach legowisko było obgryzione do połowy :) Życze powodzenia w wychowywaniu nowego Członka Rodzinki :P

Link to comment
Share on other sites

hmmm, malawaszka, to jest myśl, pojedziemy do jakiegoś zoologicznego, weźmiemy sobie oba te legowiska w rozmiarze 5 i ....:evil_lol:

o wiklinie nawet nie myslałem, bo już słyszałem, że to dobry materiał dla małych ząbków szczeniaczków, ale dzięki za radę weroniko123

Link to comment
Share on other sites

właśnie się dowiedziałem, że dwa pieski, spośród których będę wybierał, różnią się wielkością.
czy wielkość szczeniaka w wieku 2 tygodni przełoży się na jego wielkość jako dorosłego? a jeśli tak to którego wybrać? a może nie ma to znaczenia i sugerować się tylko charakterem?

Link to comment
Share on other sites

witam Olivko! mnie nie pytałaś, ale wiem o co chodzi bo czytałem tamten wątek :)

szczeniak będzie z hodowli z Uramu, zdjęć na stronie nie ma (przynajmniej wczoraj nie było)

jadę zobaczyć szczeniaki w przyszły piątek 22.12 i napewno zrobię jakieś zdjęcia, wtedy będę mógł wkleić tutaj

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hasgaliel']witam Olivko! mnie nie pytałaś, ale wiem o co chodzi bo czytałem tamten wątek :)

szczeniak będzie z hodowli z Uramu, zdjęć na stronie nie ma (przynajmniej wczoraj nie było)

jadę zobaczyć szczeniaki w przyszły piątek 22.12 i napewno zrobię jakieś zdjęcia, wtedy będę mógł wkleić tutaj[/quote]

Miło Cię będzie powitać nowego sznaucerka na forum. Z kilkoma naszymi forumowymi sznaucerkami Twoja suczka będzie za pewne spokrewniona.
Czekamy w takim razie na informacje i zdjęcia i pytania.
Myślę, że jakieś spotkanko na wystawie w przyszłości;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hasgaliel']Witam i pozdrawiam wszystkich forumowiczow!!
21 stycznia mam nadzieję zostać właścicielem i przyjacielem sznaucerka mini p&s! Będzie to mój pierwszy pies w życiu i oprócz wielkiego podniecenia odczuwam jednocześnie niepokój czy okażę się dobrym opiekunem dla niego.

W najbliższym czasie zamierzam wybrać się z żonką na zakupy dla nowego członka rodziny i w związku z tym mam do Was pytanie:
- dostępne są przeróżne legowiska, różnych kształtów i z różnymi wypełnieniami, co do wielkości to już mniej więcej wiem jakie ma być, ale proszę o pomoc jakie wypełnienie wybrać, czy piankę poliuretanową, czy sztuczną wełnę, czy gąbkę a może jeszcze inne?

Z pewnością pytań pojawi się z mojej strony więcej, ale na dzisiaj to mnie nurtuje najbardziej
Z góry dziękuję i proszę o wyrozumiałość :lol:[/QUOTE]
witam
jeżeli kupujesz pieprz i sólto na pewno nie jest po Kenie, bo on jest czarny, z tego co wiem miała jedną suczkę p&s

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...