Jump to content
Dogomania

Kudłata Dolly vel Dolinka i prawie bokser Hugo;p Lucca[*], Azja[*]


a_ga.isk

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cześć wszystkim...
U nas leci sobie jakoś...
Ja mam strasznie dużo pracy w szkole, przychodze zmęcznoa, kładę się spać wstaje w nocy, do szkoły idę znowu półprzytomna, śpię po ect, ect...
W każdym razie polubiłam nocne spacerki...
Problem mam też... Nie mam stażu, nie mogłam się wcześniej skupić na szukaniu a teraz wszystko zajęte...
Żyć nie umierać...
W każdym razie dziękuje wszystkim za wsparcie.
Pozdrawiam
Ps. narazie nie mam jeszcze głowy do odwiedzania galeri ect..

Link to comment
Share on other sites

Hej cioteczki...
Szczeniak oczywiście berneńczyk będzie...
Co do Huga.... To wczoraj się niezłego strachu najadłam...
Byłam z Hugiem na spacerze i spotkałam pewną panią z 4-rema psami, jeden z nich olbrzmi mieszaniec Akity, jest dominantem więc poprosiłam ją żeby go zapieła na smycz bo nie wiem jak zareaguje na Huga, ale ona stwierdziła że on nic nie zrobi...
Po chwili jej pies rzucił się na Huga, ten zaczął się szarpać i wyślizngął się z obroży i w długą, nie chciał przyjść z powrotem, byliśmy daleko od domu...
Ja za nim ale on o wiele szybsz odemnie jest więc po chwili już go z oczu straciłam, no więc szukam go, po drodze spotkałam kolegę z psem. Zostawił on psa ze mną i obiegł cały park ale Huga nie znalazł, potem chodziliśmy jeszcze trochę po osiedlu i szukaliśmy go ale nic...
Więc postanowiłam iść do domu i tam pomyśleć...
Przychodzę a Hugo pod drzwiami czeka....
Kamień z serca...

Link to comment
Share on other sites

Co za głupie babsko. :angryy: :mad:
Przez takie osoby Ginger już dwa razy była pogryziona przez psy, bo właścicieli twierdzili, że ich psy nic nie zrobią. Szlag mnie trafia. :angryy:
Nie po to ją socjalizuję, żeby w jednej chwili ktoś zniweczył moją ciężką pracę. Albo stało się coś jeszcze gorszego, tym bardziej, że tamte dwa psy były ogromne (jeden owczarkowaty - pies, a drugi bernardynowaty -suka). Zresztą nawet nie miałaby szans się obronić, bo jest znacznie mniejsza i była na smyczy. Do teraz boi się dużych psów. I znów muszę ją przyzwyczajać. :shake: Zaczęłam od wystawy psów we Wrocku. ;)

Fajnie, że zdecydowałaś się na berneńczyka, kochane psiska z nich są. :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

dzieki donosowi asi_pie:lol:;) (dziekuje asiu) znalazlam wkoncu rodaczke w Holandii i to dogomaniaczke:loveu:. Witam sie serdecznie, pozdrawiam z Gelderland i mam nadzieje na jakies malenkie pogaduchy emigracyjne:p
A teraz biegne czytac calego temata:lol:


No i poczytalam :(....Tak mi przykro z powodu suni...... Trzymaj sie.... :(

Link to comment
Share on other sites

:lol:...z tego co poczytalam to mieszkasz w Hadze....ja bardziej w srodku;). Tylko ze ja stare babsko jestem:oops:..mam nadzieje ze Ci to nie przeszkadza;).
Powiem Ci ze jestem bardzo szczesliwa ze mieszkam w Holandii...za wzgledu na przyszlosc;). Mam nadzieje ze i Tobie sie tu podoba. Pozdrowienia z Epe

Link to comment
Share on other sites

to ja sie witam tez:lol:....zlota holenderska jesien;):lol: do nas zawitala......az sie nie chce w domisku siedziec:multi:. A moja suka chyba dorasta bo dzisiaj warknela na mojego syna:angryy:...... nie bedzie miala spokoju az zapamieta gdzie jej miejsce:eviltong:. Juz cwiczymy z zabieraniem smakolykow i wykonywaniem polecen:p....

Link to comment
Share on other sites

Jak nam się tu międzynarodowo zrobiło ^^
[URL="http://dogomania.pl/forum/member.php?u=8592"][b]Aszita[/b] witam, bonjour czy jak to się w Belgi mówi ;][/URL]
Co do języka dzieci zawsze szybciej się uczą ;p
Ja właśnie ze stażu wróciłam i padam na klawiaturę... już sama nie widzę co piszę ;]
Pozdrawiam wszystkich ;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aszita']Belgia wita holenderskie dogomaniaczki :-).
Mieszkam niedaleko Antwerpii. Pozdrawiam :-).[/quote]

czesc Aszita.... juz tracilam nadzieje na polskich psiarzy w tej czesci Europy...a tu niespodzianka:loveu:...Holandia, Belgia:p.....

Aszita na wystawie w Holandii dowiedzialam sie ze w Belgii sa o wiele fajniejsze wystawy psow. Moze nam cos opowiesz:cool3:?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...