Jump to content
Dogomania

Saba ma domek stały ;)


paulina02

Recommended Posts

[quote name='Luna007']to 3mam mocnoooo kciuki, żeby wszystko zagrało tak jak trzeba!!!!!!!!!!![/QUOTE]

Ja też trzymam kciuki za domek dla Saby a jak nie wypali to moze jakoś zmienić tytuł i zbierać na hotelik żeby więcej ludzi tu zaglądało wtedy łatwiej by było go opłacić ..Ale na razie zaczekamy co jutro napisze p.Monika .Oby wszystko ładnie się udało .I dziękuje za sterylke Saby i opiekę nad nią wiem ze to nie takie łatwe ..Dziękuje .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 577
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prosze, przekazujcie dalej ten apel:

"APEL DO WSZYSTKICH SCHRONISK!!! DO BOKSÓW BUD I KOJCÓW, W KTÓRYCH SĄ SZCZENIĘTA, PROSZĘ, NIE WYŚCIEŁAJCIE SŁOMY, LECZ SIANO, LUB KOCE POLAROWE. SŁOMA KALECZY ICH UKŁAD POKARMOWY, KIEDY ROZSYPUJĄ JEDZENIE, ZJADAJĄ SŁOMĘ RAZEM Z JEDZONKIEM. TO IM SZKODZI. SIANKO TEGO NIE ZROBI.
PROSZĘ O UDOSTĘPNIENIE WIADOMOŚCI!!!! APEL DO WSZYSTKICH SCHRONISK!!! ZRÓBCIE ZBIÓRKĘ STARYCH BLUZ POLAROWYCH. MOŻNA Z TEGO PSIAKOM ZROBIĆ ZIMOWE KUBRAKI. MAŁYM PSOM Z RĘKAWÓW, A DUŻYM ZOSTAJĄ SERDAKI. BĘDZIE IM CIEPLEJ.
NA OKRES ZIMOWY, ZABIERZCIE SWEGO PSA DO DOMU, GARAŻU, KOTŁOWNI... TAM GDZIE JEST CIEPŁO. NIE TRZYMAJCIE PSA NA PODWÓRKU!!!
W OKRESIE ZIMOWYM, KONIECZNIE DOLEWAJCIE PSOM DO WODY, OLEJ JADALNY. WTEDY WODA NIE ZAMARZA DO KOŃCA.

PSY, KTÓRE DŁUGO PRZEBYWAJĄ NA DWORZE W CZASIE MROZÓW, MUSZĄ MIEĆ NATŁUSZCZANE ŁAPKI BARDZO TŁUSTYM KREMEM. TO CHRONI PRZED ODMROŻENIAMI. WARTO TEŻ KONTROLOWAĆ STAN SKÓRY NA ŁAPACH SWEGO PSA"

Edited by Yv1958
Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]W OKRESIE ZIMOWYM, KONIECZNIE DOLEWAJCIE PSOM DO WODY, OLEJ JADALNY. WTEDY WODA NIE ZAMARZA DO KOŃCA.[/QUOTE] Człowiek tyle lat zyje i nie wie, a ja chodze kilka razy dziennie z czajnikiem gotującej wody.

Znajomy dzwonił, że pan, który miał z rodzina przyjechać do Saby miał dzisiaj od rana problemy z autem, przyjadą jutro albo w piątek jak zapanują nad samochodem. Umówiliśmy się, ze mają przyjechać jak jest widno, żeby dzieciaki mogły sobie pobiegać z Sabą, zależy im aby zobaczyc jak Saba reaguje, na dzieci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monikaw']Saba pojechała dzisiaj do swojego domu. Mam nadzieję, ze intuicja co do tych ludzi mnie nie zawiodła. Najbardziej cieszy mnie, że w tym domu są dzieci. Sabie bardzo się przyda takie pozytywne zmęczenie.[/QUOTE]

Wiatm czy spisała pani z nowym domkiem Saby umowe adopcyjna i czy ten domek w razie problemów ze Sabą ją zwróci pani .I ostatnie pytanie gdzie nowy domek się znajduje w pani miejscowości ...I moze jakieś zdjęcia poprosimy ....Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Sliczna jest i wyglada na wyluzowana!;)


[SIZE=4][B]Teraz jeszcze wizyta Pani Moniki, sprawdzenie warunkow, w jakich mieszka, czy micha pelna, czy jest woda[/B][/SIZE] i ..........mozna otworzyc szampana!!:evil_lol:
[SIZE=4][COLOR=blue][B]
Wielkie dzieki Pani Moniko[/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=blue]![/COLOR]:happy1::sweetCyb::calus::multi::cunao:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...