Jump to content
Dogomania

Moje bulwki - Tosia i Bila czyli ALLY MCBEAL Sto Pręg


KarolaBox

Recommended Posts

[quote name='Mada&Teodor']Mam takie same odczucia jak Ty. Tedzik tez raczej nieforemny, jakas glowa mala, klata mala ale kocham go najbardziej na swiecie, nawet jakby mial zostac taka pokraczka :)[/quote]

Tosia-uszy duże, łepek mały, klatka duża, łapki wysokie i chude :evil_lol: 100 % zworca :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 671
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mada&Teodor']Mam takie same odczucia jak Ty. Tedzik tez raczej nieforemny, jakas glowa mala, klata mala ale kocham go najbardziej na swiecie, nawet jakby mial zostac taka pokraczka :)[/quote]

No chłopaczyska to rozwijają się do 3 lat, więc jeszcze trochę czasu ma.:multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KarolaBox']Tosia-uszy duże, łepek mały, klatka duża, łapki wysokie i chude :evil_lol: 100 % zworca :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]


No własnie zapomniałam u mnie tez chude i wysokie :)


[quote name='Chefrenek']No chłopaczyska to rozwijają się do 3 lat, więc jeszcze trochę czasu ma.:multi: :multi: :multi:[/quote]

Wiemy, wiemy i cierpliwie czekamy :)
A Tosia szybciej będzie napakowana niż Tedzisław :0

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KarolaBox']Kobitki to zawsze takie drobniejsze od facetów są, no ale czas pokaże co to z nich wyrośnie :)[/quote]

Oj, ostatnio widziałam taka wielka sunie BF, że aż oczy przecieralam z wrażenia.
Była starsznie wysoka jak na BF i strasznie szeroka na oko jakies 23 kg żywej wagi :) To dopiero był okaz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mada&Teodor']Oj, ostatnio widziałam taka wielka sunie BF, że aż oczy przecieralam z wrażenia.
Była starsznie wysoka jak na BF i strasznie szeroka na oko jakies 23 kg żywej wagi :) To dopiero był okaz.[/quote]

U mnie na osiedlu jest tak bf co waży 16kg i w ogóle wygląda jak chłop.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mada&Teodor']Oj, ostatnio widziałam taka wielka sunie BF, że aż oczy przecieralam z wrażenia.
Była starsznie wysoka jak na BF i strasznie szeroka na oko jakies [B]23 kg[/B] żywej wagi :) To dopiero był okaz.[/quote]

O rzesz w mordę :crazyeye: :evil_lol: No to musiał być duuuuużo okaz rzeczywiście :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']U mnie na osiedlu jest tak bf co waży 16kg i w ogóle wygląda jak chłop.:evil_lol:[/quote]

Klaudia, ale to była sunia gigant, nigdy takiej w życiu nie widziałam.
Załowała, że nie mialam ze soba aparatu bo bym zdjęcia cykneła. w kłębie to chyba z jakieś 45 cm miała, starsznie wielka, ale modreczke to miała sliczną :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mada&Teodor']Klaudia, ale to była sunia gigant, nigdy takiej w życiu nie widziałam.
Załowała, że nie mialam ze soba aparatu bo bym zdjęcia cykneła. w kłębie to chyba z jakieś 45 cm miała, starsznie wielka, ale modreczke to miała sliczną :)[/quote]

Może to efekt wybuch elektrowni w Czernobylu.:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']Może to efekt wybuch elektrowni w Czernobylu.:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]

Może i tak :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
A co do Czarnobtla to pamiętam, jak w szkole w (86 roku - niektórych z Was to nawet wtedy na świecie nie było :diabloti:) było przymusowe- profilaktyczne picie jodu, feee :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KarolaBox']No mnie nie było :P Znam to tylko z opowiadań :)[/quote]

Ja tego nie pamiętam. Znam tylko z opowiadań. A ten jod to miał chronić przed napromieniowaniem tarczycy, czy jakoś tak.

[quote name='Mada&Teodor']To były czasy :multi:
Karola, omineły Cie takie atrakcje :evil_lol:[/quote]

Bure czasy, nie ma czego żałować.:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KarolaBox']Magda, ja mam teraz pełno atrakcji z naszym ministrem edukacji, jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz na co trafisz :) (Cytat oczywiście z Foresta Gump'a :D )[/quote]

Pewnie dotyczące matury?
Dobrze, ze ja juz mam to za sobą.

Forest Gump - jest jednym z moich ulubionych filmow :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KarolaBox']A teraz żeby nie zawieść Romka idę się uczyć, heh, znowu muszę tłumaczyć tekst z łaciny, jak zwykle, kiedy tak długo piszę na forum. Dobranoc dziewczyny i wymiziać mi tam porządnie swoje bulwy :) Papa[/quote]

Masz łacinę w szkole? Bulwa wymiziana. Ty Tośkę też wymiziaj.

[quote name='Mada&Teodor']Ja pisałam starą - i ta forma matury była chyba najlepsza :)[/quote]

Też tak mi się zdaje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...