Jump to content
Dogomania

Roczny ONek Axel z padaczką już w swoim domu:))) pozostał dług ponad 1000zł!


anett

Recommended Posts

  • Replies 277
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lu_Gosiak']Axel wczoraj mial kolejny atak - wiec raczej to juz nie robaki
p.Ewa mowi, ze wczoraj byla burza, a On bardzo sie boi burzy - moze to w jakims stopniu spowodowalo atak...[/QUOTE]

No masz :shake:
A czy on w związku z tym nie powinien jednak brać jakichś leków ? :roll:

Ciekawe jak tam wizyta p/a :???:
Czy domek okaże się odpowiedni i czy ludzi nie przerazi ta padaczka ???
Jeśli tak, to lepiej żeby od razu zrezygnowali
Za nic nie można pozwolić, żeby Axel znowu został odrzucony :shake:

Link to comment
Share on other sites

Wizyta jutro o 16:30. Dzięki Pietrucha :loveu:. Dam znać Anett o wizycie.

Moje 2 psy (w tym mmój duży 50-kg On-ek) miały czasem ataki padaczkobodobne. Lekarze nie wiedzieli czemu. To zwykle trwa krótko, potem pies jest troszkę zagubiony i zdezorientowany. Trzeba go przytulić :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betka']Wizyta jutro o 16:30. Dzięki Pietrucha :loveu:. Dam znać Anett o wizycie.

Moje 2 psy (w tym mmój duży 50-kg On-ek) miały czasem ataki padaczkobodobne. Lekarze nie wiedzieli czemu. To zwykle trwa krótko, potem pies jest troszkę zagubiony i zdezorientowany. Trzeba go przytulić :).[/QUOTE]
Ja też tak robie:)głaszcze Go,mówię spokojnie...myślę ze to dużo daje psu.Jeszcze pare lat temu nie wiedziałam ze psy mogą miec padaczke....a tu sie okazuje że wcale mało nie jest takich psiaków....myślę że w odpowiednich rękach każdy jest w stanie zaopiekowac się.warto spróbowac też homepati.Jak nie pomoże to napewno nie zaszkodzi,a drogie też to nie jest.

Link to comment
Share on other sites

Pietrucha ja nie mam doświadczenia z wizytami PA...???
Dałam znać Anecie, Ona biedna jest bardzo przeziębiona. Napisała mi, że jutro jeszcze przedzwoni do rodziny zainteresowanej Axelkiem. Może - jak ożyje - wejdzie tu i coś napisze.

Link to comment
Share on other sites

wczoraj Axel mial kolejny atak...czyli dwa dni pod rzad - wczoraj tez znowu tam była burza
Axel juz dostaje teraz stale tabetki - Mizziodin chyba czy jakos tak - pol tabletki dziennie
jest szansa, ze przy stałym podawaniu lekow ataki beda coraz rzadsze i coraz słabsze - ale przyszly dom musi sie liczyc z tym, ze sa..nie jest to widok przyjemny..podczas takiego ataku psu puszczaja wszystkie zwieracze, wiec niestety załatwia sie pod siebie...poza tym trzeba podawac dziennie tabletki co wiaze sie z kosztami

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']wczoraj Axel mial kolejny atak...czyli dwa dni pod rzad - wczoraj tez znowu tam była burza
Axel juz dostaje teraz stale tabetki - Mizziodin chyba czy jakos tak - pol tabletki dziennie
jest szansa, ze przy stałym podawaniu lekow ataki beda coraz rzadsze i coraz słabsze - ale przyszly dom musi sie liczyc z tym, ze sa..nie jest to widok przyjemny..podczas takiego ataku psu puszczaja wszystkie zwieracze, wiec niestety załatwia sie pod siebie...poza tym trzeba podawac dziennie tabletki co wiaze sie z kosztami[/QUOTE]

:-(:-(:-(
Czarny poniedziałek dzisiaj - to już trzeci wątek, na który dziś wchodzę i czytam, że źle się dzieje :shake:
Ciekawe jak przebiegła wizyta p/a :???:
Choć po tych ostatnich wieściach to już na nic nie liczę ...

Link to comment
Share on other sites

Wizyta akurat dobrze:lol: nawet bardzo! Pietrucha wielkie dzięki za wizytę:lol::lol:
Ludzi akurat padaczka nie odstraszyła, pan miał wcześniej psa z padaczką; dom wydaje się bardzo fajny, świadomy różnych problemów i chętny do ewentualnej pracy z psem;
Axel miałby towarzystwo młodej 3letniej, energicznej i chętnej do zabawy suni; mieszkanie w bloku ale ludzie aktywnie spędzający czas więc Axel na brak ruchu pewnie by nie narzekał;

Link to comment
Share on other sites

wizyta przebiegła pomyślnie, ludzie konkretni, zdecydowani - chłopak miał kiedyś psa z padaczką - wie co go czeka, nie przeraża go to, dziewczyna dla odmiany miała kiedyś dwa psy jednocześnie więc ma wiedzę z tego zakresu:) - uzupełniają się. Obecnie mają młodą, bardzo energiczną, niewielką suczkę ze schroniska - przyda jej się kompan do zabawy. Jest blisko duży las jeżdżą na rowerach z psem a jak nie ma pogody to spacerują:) finansowo są świadomi, ze pies będzie wymagał leczenia. Udzieliłam im informacji o natiimar z dogo, która ma szkołę dla psów w KK i w razie jakichkolwiek problemów, z którymi sobie nie poradzą skontaktują się z nią rozważą też pójście na szkolenie - jeśli będzie taka potrzeba:) wiedzą, że z dużym psem trzeba mieć na uwadze relację z innymi ludźmi - sąsiadami itp, chcą żyć w zgodzie więc muszą zadbać o to, żeby panowali nad psem:))) jak macie jeszcze pytania, wątpliwości to pytajcie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']Wizyta akurat dobrze:lol: nawet bardzo! Pietrucha wielkie dzięki za wizytę:lol::lol:
Ludzi akurat padaczka nie odstraszyła, pan miał wcześniej psa z padaczką; dom wydaje się bardzo fajny, świadomy różnych problemów i chętny do ewentualnej pracy z psem;
Axel miałby towarzystwo młodej 3letniej, energicznej i chętnej do zabawy suni; mieszkanie w bloku ale ludzie aktywnie spędzający czas więc Axel na brak ruchu pewnie by nie narzekał;[/QUOTE]
w tym samym czasie piszemy;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']Mam nadzieję, że jak najszybciej; jutro p. Ania już bezpośrednio z DT będzie się umawiać na spotkanie:thumbs:
Kciuki jak najbardziej wskazane, żeby Axel zrobił dobre wrażenie:lol:[/QUOTE]


:thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:

Mam nadzieję, że wystarczy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']przyszlo od Weimaromaniaczki na OTOZ - 650zl - ogromnie dziekujemy:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

A mogiem prosić o potwierdzenie na bazarku ,to bym go już na 4 spusta zamkła :lol:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225176-Zako%C5%84czony!Rozliczam-znowu-Wiosna-w-pe%C5%82ni-rower-czeka-do02-04-g-22-00?p=18963682#post18963682"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225176-Zako%C5%84czony!Rozliczam-znowu-Wiosna-w-pe%C5%82ni-rower-czeka-do02-04-g-22-00?p=18963682#post18963682[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Axel lubi spać wyżej i pan zrobił mu specjalnie podwyższenie na materac:lol: chłopaki mają piętrowe posłania:lol:

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/1474/5e93f28de4b190e7.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1473/53b62e1e45cffb77.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...