Jump to content
Dogomania

zabawy jakie może wymysleć ... ON


razdwatrzy

Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:crazyeye:jak ty w tico zmieściłas 3 onki na tylnym siedzeniu :crazyeye:

Ja miałam tigre zanim nie spłonęła to eto siedział z tyłu i żadnego człek anie chciał do siebie wpuścić ... a co dopiero 3 onki ...
podziwiam podziwiam
a koreczki do uszu macie ? bo pewnie jak jakiś pies idzie ulicą to niezłe wycie macie ... :)

Link to comment
Share on other sites

Siedzenia nie opłaca się rozkładać bo więcej z tym pracy niż dojechanie na plac szkolenia i spowrotem do domu:razz: jak jechalismy na zawody to wtedy rozłożyłam siedzenie i psiaki sobie leżały, ale tresser wtedy był grzeczny i mnie nie szczypał i nie macał:eviltong: kiedyś jechałam ze znajomymi na działkę to z tyłu były dwa psiaki i kolega oraz kupaaa żarcia i piwa:cool3: i było wesoło tylko zastanawiałam sie kiedy policja nas zgarnie, aha jeszcze nie powiedziłam że tresser nadużywa klaksonu i czasami chce trąbnąć jak widzi gliniarzy,ale na szczęście jeszcze tego nie zrobił:lol:
Zatyczek do uszu nie potrzebujemy bo jakoś psy nie szczekają nawet jak widzą pieska za szybką, czasami Szirka zaczyna "śpiewać" jak poznaje że do Glonków dojeżdżamy-no wiecie lasek, kupa miejsca latem woda do kąpieli, kupa radochy-ale to jest dosłownie kawałeczek więc wytrzymac się da:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']goska sama jest sobie winna bo sie opedza.poza tym ja musze odreagowac zajecia.a w ticaczu najlepiej mi idzie.:razz:[/QUOTE]

Oj przepraszam:eviltong: ale jak mam się nie odpedzać jak prowadzę samochód a Ty mnie szczypiesz w prawą łydkę albo wbijasz mi tam palucha:mad: później szczypiesz w udo co mnie też boli:eviltong: albo obśliniasz:razz: super że masz gdzie odreagować ale zobaczysz że kiedyś to się źle skończy jak wylądujemy w rowie:diabloti: już wczoraj by na nas samochód wpadł:diabloti: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Borys znalazł sobie dzis kretynska zabawe - aportowalismy w domu :oops: potem poszłam kąpac małą i słysze co chwila jakies bęc i dziki galop - zaglądam a buras lezy na wyrze z piłką, trąca ja łąpą, piłka leci a ten hop po nia i skok na łozko a po chwili to samo :roll: nie jestem mu juz potrzebna do zabaw z piłką - dziadu sam sobie organizuje czas wolny :diabloti: :placz: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol:
myszul ostatnio robi nam ćwiczenia klatkowe:mad: jest troche wnerwiona faktem ,że nosi kaganiec ale ciągle wygryza grzyba więc:diabloti: nie ma zmiłuj
może to odwet a może poczucie humoru:cool1: mieszkamy na siódmym,wychodzimy Myszul zwiewa na dół,lecę piętro za nią(jak goopia:roll: )potem myslę sobie do windy-będzie szybciej,zjeżdzam niżej,jest już tuż tuż i.....siup wracamy:multi: :multi: do góry to pancia zasuwa na górę jak dziki osioł:angryy: ale po trzech piętrach biegu -do windy,jestemm wyżej naiwnie myślę złapię wredotę:mad: ....ale przecież suuuuuper zabawa:multi: :eviltong: ....na dół:angryy:

Nadmieniam tylko,że wczoraj mieliśmy 10 min żeby zdążyć do apteki kiedy zostalismy przećwiczeni klatkowo:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AM']Kenny nałogowo usiłuje gwizdnąć rolkę papieru toaletowego z toalety, a jak mu się to uda to.... mam kawałki wymemłanego papieru w całym mieszkaniu... :mad: :evil_lol:[/quote]:evil_lol: nooo toz to zabawa przednia posiekac cos na kupe kawaleczkow.pancia sie nudzic nie bedzie a papier jest podstepny bo sie turla:diabloti: .chita ma swira na punkcie pojemniczkow od jogurtow i serkow wszelakich.oczywiscie w celach konsumpcyjnych.potem morduje owe pojemniczki tnac ja na malusie kawaleczki niczego nie polykajac.
jak ja adoptowalam to miala korbe[to byla jej pierwsza zabawka]na.....konska ryzowke[szczotka].ostaly sie jej wymeczone resztki jeszcze ale teraz to ma lepsze zabawki:mad: .psy w hodowli maja zapedy glownie na..........suszone pranie[znaczy sie nie suszone tylko te co schnie wlasnie-:roll: ].nic sie nie ostanie.najlepsze jest to ze one to robia stadnie i cfaniacko.patrzysz-wogole nie ma zadnego psa.nie patrzysz-wogole nie ma zadnego prania:diabloti:
najlepszym numer wykrecila mi moja pierwsza onka,policyjna onka z austrii,eksterier,po postrzale kustykala....
otoz mama na dzialce miala kaczki.:diabloti: .wychodze z domu patrzem a suka trzyma z szyje[baaardzo delikatnie ]jedna z nich.i cichutko taszczy kaczuszke za winkielek:diabloti: :diabloti: .krzyknelam ,zatrzymala sie i z wybitnie niewinna mina pt"uo patrz pancia co mi ssie silom i przemocom wpadlo do pyska i wypluc nie mogem takie nachalne:razz: ".jak krzyknelam aus suka wyplula kaczke z takim obrzydzeniem ze gdybym nie widziala jej cichociemnego tuptania za winkielek to bym moze i uwierzyla w jej wersje;) :lol: .kaczka oczywista przezyla .caly czas robila za aport tylko:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...