Jump to content
Dogomania

II MIEDZYNARODOWA Wystawa Psow Rasowych CACIB Glogow 27,28 i 29.01.2012r.


marcelinka371

Recommended Posts

  • Replies 246
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='marcelinka371']Kup sobie to takie co się w ziemie wkręca ;P Wkręcisz w podlowe sali i będzie Ok :)[/QUOTE] fajnie że to wkręcę do podłogi w hali :D nooo, ale znowusz jak już każdy łamie ten zakaz to my też możemy :diabloti: buahahahahaha :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marcelinka371']Tak, nie można klatek ani transporterów:)[/QUOTE]

[quote name='Frytela']No to już sobie wyobrażam moje stado na smyczach ^^ :)
Zastanawiam się, ale wiem że bez klatek to będzie u nas masakra...[/QUOTE]

[quote name='olaro1']Hahaha :D a ja sobie wyobrażam moje grzywy nie przygotowywane na stoliku i bez klatek :D zagryzą wszystkie psy, zwłaszcza, że nie lubią buldożków :lol: a bez stolika to bedzie porażka :/[/QUOTE]

[quote name='marcelinka371']Kup sobie to takie co się w ziemie wkręca ;P Wkręcisz w podlowe sali i będzie Ok :)[/QUOTE]

[quote name='olaro1']fajnie że to wkręcę do podłogi w hali :D nooo, ale znowusz jak już każdy łamie ten zakaz to my też możemy :diabloti: buahahahahaha :D[/QUOTE]

Znów jakieś dywagacje z sufitu!!!
Zakaz dotyczy płyty hali, z tego co pamiętam to jest antresola i wokół płyty hali korytarze na których można być z klatkami i innymi sprzętami, jest tam też miejsce na handel, trochę ciasno ale można :) więc bez paniki!!!
Wystawa jest trzydniowa więc psów trochę mniej każdego dnia, a jeśli ktoś już był w Głogowie to wie, że jest tam ciasno, małe ringi i gratuluję tym co się tam z klatkami pchają oczywiście ku udręce innych!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bundustar']Znów jakieś dywagacje z sufitu!!!
Zakaz dotyczy płyty hali, z tego co pamiętam to jest antresola i wokół płyty hali korytarze na których można być z klatkami i innymi sprzętami, jest tam też miejsce na handel, trochę ciasno ale można :) więc bez paniki!!!
Wystawa jest trzydniowa więc psów trochę mniej każdego dnia, a jeśli ktoś już był w Głogowie to wie, że jest tam ciasno, małe ringi i gratuluję tym co się tam z klatkami pchają oczywiście ku udręce innych!!![/QUOTE]
Zgadza się, to nie jest tak, ze w ogóle wszyscy bez klatek, można w innych miejscach je rozkładać tylko nie na płycie przy ringu. Rok temu był już zakaz i nie było jakoś bardzo strasznie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bundustar']Znów jakieś dywagacje z sufitu!!!
Zakaz dotyczy płyty hali, z tego co pamiętam to jest antresola i wokół płyty hali korytarze na których można być z klatkami i innymi sprzętami, jest tam też miejsce na handel, trochę ciasno ale można :) więc bez paniki!!!
Wystawa jest trzydniowa więc psów trochę mniej każdego dnia, a jeśli ktoś już był w Głogowie to wie, że jest tam ciasno, małe ringi i gratuluję tym co się tam z klatkami pchają oczywiście ku udręce innych!!![/QUOTE] No jak ja byłam z grzywami w tamtym roku, to mieliśmy ringi na jakiejś małej sali na dole, i 2 ringi zajmowały wszystko, zwłaszcza, że były tak małe, że całe koło przebiegało się może pięcioma krokami :crazyeye: i wszyscy stali na górze, i potem taki tłok zlatywał na ringi :shake: porażka totalna !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']Zgadza się, to nie jest tak, ze w ogóle wszyscy bez klatek, można w innych miejscach je rozkładać tylko nie na płycie przy ringu. Rok temu był już zakaz i nie było jakoś bardzo strasznie.[/QUOTE]

[quote name='Bundustar']Znów jakieś dywagacje z sufitu!!!
Zakaz dotyczy płyty hali, z tego co pamiętam to jest antresola i wokół płyty hali korytarze na których można być z klatkami i innymi sprzętami, jest tam też miejsce na handel, trochę ciasno ale można :) więc bez paniki!!!
Wystawa jest trzydniowa więc psów trochę mniej każdego dnia, a jeśli ktoś już był w Głogowie to wie, że jest tam ciasno, małe ringi i gratuluję tym co się tam z klatkami pchają oczywiście ku udręce innych!!![/QUOTE]

Ja po prostu chciałam się dowiedzieć :) Na tej hali byłam kilka lat temu i po prostu nie pamiętałam jak ona wygląda, jeśli tak jest to ok, bardzo się cieszę i dziękuję za wyjaśnienie... po prostu zapominam o takich szczegółach jak np. wygląd i plan hali ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']Zgadza się, to nie jest tak, ze w ogóle wszyscy bez klatek, można w innych miejscach je rozkładać tylko nie na płycie przy ringu. Rok temu był już zakaz i nie było jakoś bardzo strasznie.[/QUOTE]
ja bylam w nd i bylo strasznie, bo wystawcy nie przestrzegali zakazu a tam nie ma warunkow na stoly i klatki przy ringach :(

ogolnie tam nie ma warunkow na miedzynarodowke...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jefta']ja bylam w nd i bylo strasznie, bo wystawcy nie przestrzegali zakazu a tam nie ma warunkow na stoly i klatki przy ringach :(

ogolnie tam nie ma warunkow na miedzynarodowke...[/QUOTE]
No i to już właśnie zależy od wystawców, ja byłam chyba w piątek.
A to, że warunki zdecydowanie nie ma międzynarodówke to swoją drogą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']Jeszcze taka ciekawa informacja:W myśl obowiązujących przepisów przeciwpożarowych oraz w trosce o bezpieczeństwo wystawców i ich podopiecznych, informujemy, że podczas wystawy nie będzie możliwości wnoszenia klatek/transporterów/stołów trymerskich na główną płytę hali.


We kindly inform that at the show there will be no possibility of bringing cages/transporter boxes/grooming table to the board of the main hall.[/QUOTE]


Taki zakaz był już w tamtym roku.
Prawdą jest, że kiedy wszyscy na płycie hali rozstawiają się ze swoimi stolikami to jest mega ciasno, czasami można się spóźnić na ring będąc na drugim końcu sali :D

Ale też trzeba z drugiej strony zrozumieć jak te ciężkie klatki czy stoliki mają hodowcy wnieść na samą górę, windy oczywiście brak, a nie każdy ma siły albo nie każdy może tyle dźwigać!! W końcu to pokaz piękności więc potrzeba trochę sprzętu do przygotowania swojego psiaka.
Organizatorzy znajdują byle hale i wymyślają sposoby na dostosowanie sie do przepisów, a wystawcy i zwiedzający są oczywiście najmniej ważni jak zwykle... :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Orti']Taki zakaz był już w tamtym roku.
Prawdą jest, że kiedy wszyscy na płycie hali rozstawiają się ze swoimi stolikami to jest mega ciasno, czasami można się spóźnić na ring będąc na drugim końcu sali :D

Ale też trzeba z drugiej strony zrozumieć jak te ciężkie klatki czy stoliki mają hodowcy wnieść na samą górę, windy oczywiście brak, a nie każdy ma siły albo nie każdy może tyle dźwigać!! W końcu to pokaz piękności więc potrzeba trochę sprzętu do przygotowania swojego psiaka.
Organizatorzy znajdują byle hale i wymyślają sposoby na dostosowanie sie do przepisów, a wystawcy i zwiedzający są oczywiście najmniej ważni jak zwykle... :/[/QUOTE]
Wiem, że ten zakaz był już rok temu, podałam tylko informacje ze strony.

Link to comment
Share on other sites

...zakaz byl, a i tak klatki sie pojawialy i bylo ciaaasno (mowie o miejscach przy ringach, w korytarzach poza glowna hala miejsca jest sporo :) - to tam spedzilam 45min, po to by wbiec na ring tylko na ocene swojej rasy i zaraz potem uciekac ;) ...w kazdym razie, bez usmiechu na ustach, ale w tym roku rowniez bede. Do zobaczenia!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...