Jump to content
Dogomania

Katowice-mały Tymek dwa w jednym.Mixsznupka czy ponka? Szuka DS.


Paola06

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

[B]Ola podaj opis psa, bo co innego jak sie szuka domu intensywnie a nie ma żadnego na horyzoncie, a co innego jak nie szuka się wcale i traktuje pieska jak zabawkę na parę miesięcy i dopiero potem się szuka, to karygodne bo pies też kocha i przywiązuje się do ludzi z którymi przebywa!!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

No to jesteśmy:)
Długo sie nie pokazywaliśmy bo mam problem z dostępem do kompa.

TYMEK przytył,jest mniej szczekliwy,niestety zdarzają mu sie nadal wpadki z nieutrzymaniem czystości w mieszkaniu,ale na szczęście coraz rzadziej.
Jest bystry,ciekawski,temperament z lekkim ADHD-a jak się go sprowokuje do szalonej zabawy-to ADHD po całości:)
W obecności dzieci czuje sie niepewnie-są mu obojętne,wręcz je ignoruje.
Aktualnie leczymy mu zapalenie uszka.

Jest poogłaszany na paru portalach.Odzew średni,a ludzie dzwoniący niestety nie rokujący,choć we wtorek byłam na wizycie p/adopcyjnej w Mysłowicach-wydawało się ok,ale okazała się żenada:(Znajomi znajomych-fantastyczni ludzie-przekonani że i ja przekonana że będą fantastycznym domkiem dla Tymka-jak dowiedzieli się że ma być przez nich wykastrowani-to obrażili się
bo oni"nie krzywdzą zwierząt":(

Szukamy cały czas domku,wiadomo że nie na siłę i bez pośpiechu.Tymek jest pieskiem po przejściach dosyć traumatycznych i tak naprawdę to dopiero zaczął pokazywać swoją psią szczęśliwość niedawno,a jest u mnie 4tydzień.Poza tym zastanawiam się czy go nie wykastować przed adopcją.

SOBOZ-ze względu na szacunek do twojej mamy-która jest moja sąsiadką,pozostawiam twój wpis BEZ KOMENTARZA:(

Link to comment
Share on other sites

nie chcę Cie urazić Olu, ale zacznij robić Tymkowi ogłoszenia, bo i tak to sporo czasu trwa zanim ktoś się zgłosi. Poza tynm w umowie adopcyjnej można zaznaczyć o konieczności kastracji, to jednak dodatkowe koszty dla Ciebie. Naprawdę gdy ląduje u nas psiak na dt to praktycznie na drugi dzień robi sie ogłoszenia, bo sam wątek na dogo nie wystarczy, zrób mu wydarzenie na facebooku, mogę Ci wysłać 40 portali ogłoszeniowych, na których zamieścisz Tymka, dobrze by było dodać jeszcze jakieś zdjęcia z domu, pamiętaj że im dłużej jest u Ciebie tym gorzej dla niego, niepotrzebnie się przywiązuje!

Może mozna przekonać ich do kastracji, powiedzieć o przeroście prostaty w starszym wieku,

Co oznacza pośpiech przy szukaniu, przecież od dt zalezy wyłącznie ilość ogłoszeń, a przy odzewie sprawdzenie domku,

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...