Jump to content
Dogomania

Wystawy w Holandii...


jo-jo

Recommended Posts

kochani ja sie urodzilam w holandi wiec zaraz wam wszystko wytlumacze ;)
trzeba miec 4 CAc ktore sa faktycznie przyznawane jak CACIB ale 4 res.CAC moga byc uznane jako jedno CAC (ale tylko jedno mozna w ten sposob uzbierac) potem sa 2 wystawy w roku na ktorych cac liczy sie podwojnie w listopadzie amsterdam i wystawa klubowa danego klubu rasy , ale jezeli jedne pies zdobedzie obie tylko jedna bedzie sie liczyla podwojnie.. przerw miedzy cac nie musi byc wystawrczy ze ostatnia bedzie zdobyta po ukonczeniu 27 miesiecy... jeszcze jakies pytania??;)
Tak apropo atmosfaera jeste zawsze super!!!!!!!!!!!!!!! i uwaga jeste tylko jedna wystawa w roku krajowa reszta miedzynarodowe (stawki sa podobne) no i 90% wystaw odbywa sie w halach tez w lecie...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gracjana']owszem cac mozna tez dostac w mlodziey,
od tego roku tez jes ML CH NL (potrzebne do tego sa 3 CAC-J) i jak sie je zdobedzie automatycznie dostaje sie jedno CAC[/quote]
Gracjana czyli rozumiem ze jak zdobede ten Mł.Ch.Nl to odrazu mam 1 CAC na start na dorosły?:cool3: Super że jest młodzieżowy pokusimy sie o niego niedługo;)

Link to comment
Share on other sites

tez mam taka nadzieje ze sie gdzies spotkamy!!!!!! ja rozpoczne holenderskie wystawy dopiero w roterdamie (koniec sierpnia) i mysle ze poza swiatowka nie bede juz wystawiac w polsce tylko holandia,nimci i belgia (owczarki szkockie i shetlandzie to 1sza grupa) a hyski o ile pamiec mnie nie myli (az wsyd sie przeznac ) 5 no i tylko jedna sprawa w holandi daja duzo db i bdb...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gracjana']tez mam taka nadzieje ze sie gdzies spotkamy!!!!!! ja rozpoczne holenderskie wystawy dopiero w roterdamie (koniec sierpnia) i mysle ze poza swiatowka nie bede juz wystawiac w polsce tylko holandia,nimci i belgia (owczarki szkockie i shetlandzie to 1sza grupa) a hyski o ile pamiec mnie nie myli (az wsyd sie przeznac ) 5 no i tylko jedna sprawa w holandi daja duzo db i bdb...[/quote]

Super napewno gdzies sie spotkamy :) My sie dopiero zaczniemy w Holandii wystawiac pod koniec roku (nowa ekipa bedzie mogla ruszyc:evil_lol:)... Husky to grupa 5 tak ;) No wlasnie tak slyszalam, tam preferuja troche inny typ psa:razz: Ale nie martwie sie tym, bo pojedziemy z silna ekipa;) a nie wiesz czy czesto jest tak w holandii ze grupy 5 i 9 sa razem czy osobno?
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotal']Z tego co mi sie wydaje do porownania o CAC wchodzi tez mlodziez. Bede na wystawie w Leeuwarden 17.04, wiec przetestuje jak tam jest[/quote]
Fajnie, że ktoś od nas też tam będzie! :multi:
A jak jedziesz? Może bysmy połączyły siły?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fuka']Fajnie, że ktoś od nas też tam będzie! :multi:
A jak jedziesz? Może bysmy połączyły siły?[/quote]
Hej Fuka;) To wiesz trzeba sie umowic, i na nastepne wystawy laczymy siły, już bede mogła jezdzic, to nic mnie nie zatrzymuje;) Trzeba sie bedzie umowic, no i musialabys doejchac do Poznania:diabloti::razz:
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gracjana']tez mam taka nadzieje ze sie gdzies spotkamy!!!!!! ja rozpoczne holenderskie wystawy dopiero w roterdamie (koniec sierpnia) i mysle ze poza swiatowka nie bede juz wystawiac w polsce tylko holandia,nimci i belgia (owczarki szkockie i shetlandzie to 1sza grupa) a hyski o ile pamiec mnie nie myli (az wsyd sie przeznac ) 5 no i tylko jedna sprawa w holandi daja duzo db i bdb...[/quote]

No to my sie spotkamy na pewno ;)
Ja najczesciej wystawiam w Belgii, ale w tym roku zaplanowana jest tez Holandia, no i z niemieckich moze Dortmund i Giessen. I grupa.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jesli chodzi o sam spis:

[URL="http://www.fci.be/expos_listing.asp?lang=en&p=14"]http://www.fci.be/expos_listing.asp?lang=en&p=14[/URL]

Pozostale:
[URL="http://www.fci.be/expos.asp?lang=en&sel=2"]http://www.fci.be/expos.asp?lang=en&sel=2[/URL]

Strona federacji kynologicznej w NL:

[URL="http://www.kennelclub.nl/"]http://www.kennelclub.nl/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']dziekuje, szkoda ze nie ma w jezyku angielskim[/quote]
ja napisalam do nich maila z ich strony po angielsku z prosba o kalendarz i sedziow i Pani odpisala mi od razu ze przesle mi wszystko poczta:)
pozdr.i.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ofca']ja napisalam do nich maila z ich strony po angielsku z prosba o kalendarz i sedziow i Pani odpisala mi od razu ze przesle mi wszystko poczta:)
pozdr.i.[/quote]

Oby tylko przesylka doszla ;) Razu pewnego z Holandii wyslali mi rodowod eksportowy psa. Przesylka byla ubezpieczona na 50 Euro. I na terytorium Polski zaginela!!! :mad: Duplikat wyslali mi zwyklym listem. I ten doszedl :p

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Słuchajcie odkopuje temat, bo coraz bardziej zaczynam myśleć o trasie w przyszłym roku, Czy ma ktoś z Was jakiekolwiek informacje na temat tych międzynarodowych wystaw?

I czy można np. (czysto teoretycznie zakładam :) )Pojechać na 3 międzynarodowe wystawy, zdobyć na wszystkich CAC, i wtedy miejąc już 4 CAC'e (jeden podwójny) to od razu jest się Ch.Holandii?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gracjana']tak ale dostajac ostatnie pies musi miec ponad 27 miesiecy...
jak bede w wawie... moge ci podeslac stawki dogow...z wystaw na ktorych bylam... musisz sie z tym liczyc ze tam nie ma zawiele wystaw...
w jakim terminiue cie wystawy interesuja??[/quote]

Wielkie Dzięki :multi:

Najbardziej to interesuje mnie ogólnie zeszły rok, ale najbardziej to Amsterdam z ostatnich lat, bo tam na tą największą mamy zamiar się wybrać :)

Link to comment
Share on other sites

z amsterdamem to raczej nie pomoge...:shake:
ale bylam na innych wystawach... za jakis tydzien podam ci stawki...
i tylko jeszcze dodam.. ze jeden pies w rasie (no i suka) dostaje cac.. tu tez wchodzi pies z mlodziezy..taksamo res.cac
a cacib wedlug norm fci...dlatego mozesz dostac caciba bez cac albo res cac...:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gracjana']z amsterdamem to raczej nie pomoge...:shake:
ale bylam na innych wystawach... za jakis tydzien podam ci stawki...
i tylko jeszcze dodam.. ze jeden pies w rasie (no i suka) dostaje cac.. tu tez wchodzi pies z mlodziezy..taksamo res.cac
a cacib wedlug norm fci...dlatego mozesz dostac caciba bez cac albo res cac...:lol:[/quote]

O tych CAC'ah wiedziałam, ale tym CACIB'em mnie zaskoczyłaś :crazyeye:
Fajne regulaminy :))) Ja i tak nie sądze żeby udało nam się jakoś powalczyć o Ch.Nl., ale może o CACIB'a się ida, tak naprawde to dla niego jedziemy ;-))

Ale jak trafi się CAC to myśle że będziemy kontynuować drogę do Championatu :))

Jeszczeraz wielkie dzięki za te stawki:multi: :calus:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...