Jump to content
Dogomania

Wystawy w Holandii...


jo-jo

Recommended Posts

Słuchajcie...ze względu na to że zamierzam troche z moim psiem pojeździć to chciałam bym zawitać do Holandii. Mam do was pytanie ile wniosków na Ch. trzeba tam zdobyć i w jakiej odgległości "czasowej" itp.

P.S Do tego potrzebuje również info na temat Ch. w Niemczech, Czechach, Słowacji itp. z góry dzięki za info ;-))) mam nadzieje że nie będzie batów że pytam się tu a nie w topie "ZKWP" ;-))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jo-jo']Słuchajcie...ze względu na to że zamierzam troche z moim psiem pojeździć to chciałam bym zawitać do Holandii. Mam do was pytanie ile wniosków na Ch. trzeba tam zdobyć i w jakiej odgległości "czasowej" itp.

P.S Do tego potrzebuje również info na temat Ch. w Niemczech, Czechach, Słowacji itp. z góry dzięki za info ;-))) mam nadzieje że nie będzie batów że pytam się tu a nie w topie "ZKWP" ;-))[/quote]

He he he, no to się maleństwo rozpędza:))))):cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bardotka']He he he, no to się maleństwo rozpędza:))))):cool3:[/quote]

no wiesz Dorotko gdybym miała takiego sobie czarnego dozia to bym chyba nawet o tym nie myślała ale że mamy płaszczyk to chce popróbować ;-)))

bongo dzięki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bardotka']Dobrze, dobrze do boju marsz:cool3::cool3:[/quote]

hehe jeszcze musze jakimś cudem "zrobić" psa (chcemy zagranicą zacząć od stycznia ;-)) wcześniej nie ma sensu ;-)) po az tym dużo jezdrzenia nas czeka patrząc w jakich terminach można porobić Ch. i do tego Inter ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']hehe jeszcze musze jakimś cudem "zrobić" psa (chcemy zagranicą zacząć od stycznia ;-)) wcześniej nie ma sensu ;-)) po az tym dużo jezdrzenia nas czeka patrząc w jakich terminach można porobić Ch. i do tego Inter ;-)[/quote]

Buuuuuuuuuuuuu, dopiero od stycznia:shake: A ja myślałam, że już, eeeeeeeeee czuję się rozczarowana:placz::-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bardotka']Buuuuuuuuuuuuu, dopiero od stycznia:shake: A ja myślałam, że już, eeeeeeeeee czuję się rozczarowana:placz::-([/quote]

wiesz ja bym już zaczęła ale nie ode mnie zależy :shake:
a p oza tym on jeszcze nie zrobiony ;-) może uda mi sie wyciągnąć do Amsterdamu w listopadzie albo gdzieś indziej przed wakacjami lub tuż po nich ;-) bo w wakacje 50 dni na helu siedzimy i nic nas nie ruszy z tamtąd :lol: nie licząc tego że specjlanie jedziemy po Warszawskiej wystawie a potem zachaczymy o Gdynie i SOPOT :D:D:d

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']wiesz ja bym już zaczęła ale nie ode mnie zależy :shake:
a p oza tym on jeszcze nie zrobiony ;-) może uda mi sie wyciągnąć do Amsterdamu w listopadzie albo gdzieś indziej przed wakacjami lub tuż po nich ;-) bo w wakacje 50 dni na helu siedzimy i nic nas nie ruszy z tamtąd :lol: nie licząc tego że specjlanie jedziemy po Warszawskiej wystawie a potem zachaczymy o Gdynie i SOPOT :D:D:d[/quote]

No to w Sopocie to pewnie się zobaczymy:)))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bardotka']No to w Sopocie to pewnie się zobaczymy:)))[/quote]

no ja myśl 8)

a do "Matyasa" do Łodzi jedziesz??? :razz:
bo my myślimy nad tym czy warto do niiego jechać :roll: ja te wszystkie polskie krajówki zamieniła bym na zagraniczne :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']no ja myśl 8)

a do "Matyasa" do Łodzi jedziesz??? :razz:
bo my myślimy nad tym czy warto do niiego jechać :roll: ja te wszystkie polskie krajówki zamieniła bym na zagraniczne :lol:[/quote]

Jak nie będę miała nic innego to z Dafne pojadę:))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bardotka']HE he, kusząca propozycja:))) Wiesz, że ja lubię sobie pojeździć:cool3:[/quote]

no dlatego się pytm :razz: :razz:
po za tym z dwa samochody i więcej osób zawsze raźniej :razz:
myślałam czy nie wyciągnąć moich do Amsterdamu w listopadzie ale jedt ona jakoś tydzień czy dwa p oŚwiatówce więc ne wiem czy będą chętni na to :razz: my w Amsterdamie mieszkać mamy gdzie ale jakbyś z nami jehała to znajoma zaraz by coś zkombinowała bo ona tam mieszka i napewno coś by znalazła ;-) a po za tym do Czech warto by było pojechać...ja mam w planach jeszcze Niemcy n oi Słowację....u nas wschodnie cz. Europy odpada bo kierowca nie zgadza siętam jeździć ale zachód juz tak 8) więc trzeba pomysleć i jakby co zgłosić psie :razz: po za tym mi się marzy jeszcze klub we Włoszech :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']no dlatego się pytm :razz: :razz:
po za tym z dwa samochody i więcej osób zawsze raźniej :razz:
myślałam czy nie wyciągnąć moich do Amsterdamu w listopadzie ale jedt ona jakoś tydzień czy dwa p oŚwiatówce więc ne wiem czy będą chętni na to :razz: my w Amsterdamie mieszkać mamy gdzie ale jakbyś z nami jehała to znajoma zaraz by coś zkombinowała bo ona tam mieszka i napewno coś by znalazła ;-) a po za tym do Czech warto by było pojechać...ja mam w planach jeszcze Niemcy n oi Słowację....u nas wschodnie cz. Europy odpada bo kierowca nie zgadza siętam jeździć ale zachód juz tak 8) więc trzeba pomysleć i jakby co zgłosić psie :razz: po za tym mi się marzy jeszcze klub we Włoszech :lol:[/quote]

Ja już plan na ten rok mam, ale można pomyśleć o przyszłym;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bardotka']Ja już plan na ten rok mam, ale można pomyśleć o przyszłym;)[/quote]

nie no ja na ten też więc w przyszlym roku chce zaatakować Europe :lol:

a tak z ciekawości gdzie się wybierasz iz którym psiskiem to moze się gdzieś stykniemy ?? tak myśle że w Sopocie to jakbyś miała chęć to przyjechać do nas na hel na plaże na zabawy albo gdzie podrodze :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']nie no ja na ten też więc w przyszlym roku chce zaatakować Europe :lol:

a tak z ciekawości gdzie się wybierasz iz którym psiskiem to moze się gdzieś stykniemy ?? tak myśle że w Sopocie to jakbyś miała chęć to przyjechać do nas na hel na plaże na zabawy albo gdzie podrodze :lol:[/quote]

Jojku, napisz do mnie na priva bo zaraz nas stąd pogonią za te dyskusje:cool3:, a ja w robocie nie mam do ciebie adresiku:)

Link to comment
Share on other sites

Holenderski championat jest dosyc trudny do zdobycia,
bo, o ile nic sie nie zmienilo, CACe nie sa przyznawane w kazdej klasie,
tylko jak CACib, po jednym na plec.
Tak wiec zeby zdobyc championat Holandii, trzeba piec razy dostac NSwR albo NPwR. ResCAC liczy sie jak CAC, o ile pies, ktory dostal CAC jest juz championem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...