Jump to content
Dogomania

Pilne! Sunia cc w bialogardzie prosze o pomoc!!!


filomena02

Recommended Posts

Witam,
Niedawno stracilam swoja suczke cane corso, miala tylko 6,5 roku, zmarla na nowotwor...
Zeby jej smierc nie byla taka bez sensu postanowilam dac jakiemus innemu piesiowi kawalek kąta u mnie w domu. Na stronie [url]http://cane-corso.epsy.org/psiak/49[/url] znalazlam stara sunie, ktora bardzo przypomina mi moja. Niestety sunia trafila juz do schroniska w Bialogardzie, dzwonilam tam dzisiaj, podobno jeszcze jest. Niestety nikt nie moze mi o tej suni niczego powiedziec, a ja nie mam samochodu aby sie tam przejechac i zobaczyc ja. Moze ktos z Was mieszka w poblizu schroniska i dowiedzialby sie czy sunia nadal jest w nim faktycznie, jak zyje z innymi psami (mam w domu pieska znajdke ok. 14 letniego, b. lagodnego), kotami (mam male stadko) i dziecmi (synek lat 9). Interesowaloby mnie tez czy jest zdrowa, nie boje sie zadnych wyleczalnych chorob ale nastepnej tragedii w niedlugim czasie sobie nie wyobrazam. Obawiam sie, ze ona dlugo w tym schronisku z racji wieku nie wytrzyma, a na adopcje tez ma marne szanse...
Nie wiem tez jak byloby z transportem suni, jestem niezmotoryzowana... :(
czy ktos moglby mi cos doradzic, pomoc?
ps. mieszkam w Szczecinie
pozdrawiam i dziekuje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...