Jump to content
Dogomania

Stary Dusti już w DT


Recommended Posts

  • Replies 726
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE] także poinformował mnie żebym wzięła z parku woreczki na odchody bo straż miejska chodzi po parku ;/[/QUOTE]

dobry jest ten gość :)

psiaka nie nakarmi a o kupy się martwi....dobrze, ze Dusti ma Was:) A tak w ogóle to może napisać mu kartkę włożyć w taką koszulkę, żeby nie zamokła - coś na zasadzie, żeby pamiętał jak tam jest o nalewaniu psu wody, o karmieniu lepiej nie pisać, bo jak znam życie nawiezie psu suchego chleba czy innych zlewek i tylko mu bałaganu w kojcu narobi, niestety.

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam cały wątek i jestem pełna podziwu dla Was dziewczyny!
A z pijaczkami to tak jest...ale może akurat "wasz" pijaczek wpadnie na to aby nalewać psiakowi wody(lepiej późno niż wcale). Może trzeba pogadac z jego kolegami, że wstyd że kobiety tyle chodzą, a oni by mogli przynajmniej wody przynieść :) Z mojego doświadzcenia wiem, że czasami to pomaga.
"Mój" pijaczek najpierw zmienił jakiś rzemyk na dlugi lańcuch, potem zaniosłam styropian żeby psu budę ocieplił. A ostatnio mnie woła żeby mi pokazać że obił pisakowi budę od wewnątrz wykładziną :evil_lol: Trochę to trwało, ale teraz widzę, że stara się dbać o psa.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]"Mój" pijaczek najpierw zmienił jakiś rzemyk na dlugi lańcuch, potem zaniosłam styropian żeby psu budę ocieplił. A ostatnio mnie woła żeby mi pokazać że obił pisakowi budę od wewnątrz wykładziną :evil_lol: Trochę to trwało, ale teraz widzę, że stara się dbać o psa. [/QUOTE]

super !!! :)

Link to comment
Share on other sites

sa tez na pewno rozne rodzaje pijaczkow. ale ja sie w tej materii nie znam... sa chyba tacy, do ktorych jeszcze cos dociera i takim moze zalezec, by dziewczynom sie przypodobac, a sa tez tacy wyzarci, ze nic nie kontroluja juz...
ja mam dziadka pijaczka w budynku swoim. on taki zawsze nie elegancki, ale taki usluzny, przymilny, dzien dobry mila pani, itp. a niektorzy, ktrzy do niego przychodza to jak po kleju jakims, totalnie nie reaguja, nie kumają.

Link to comment
Share on other sites

co ty, na wodke to ich nie stac!
on co pol roku ma nowych kumpli, bo kazdy go z kasy okrada, kloca sie i ich przegania ;P to mam juz "nosa" do nich ;)
jeden to sobie kiedys polegiwal na krawezniku z godzine, bo nie mogl sie podniesc
a inny wpadl sasiadce do wozka niemowlecego i ratowalismy we 3... wozek oczywiscie, wyciagajac chlopa.
a jak wychodza w nocy to sie czujka dymu na korytarzu wlacza, bo u nich tak nakopcone papierochami, ze szok....
ehhh
ale ogolnie spokoj jest i cisza i nikt mnie nie zaczepil nigdy. to tylko takie incydenty w ciagu tych 3 lat, jak tu mieszkam.

mam sasiada pre domow dalej, kiedys tez pil strasznie, facet po 40tce, mieszkal z mama. ale pani zmarla i sie wzial za siebie. psa wzial drugiego, bo 1szy mu odszedl, dba o niego, klania mi sie, pracuje od rana do nocy, a piesek sam siedzi, sika mu w domu, a on sprzata i zly na niego nie jest, wie ze to jego wina. a to taki Burek pospolity, ze w schronie mialby dozywocie. wiec ja go nie namawiam na oddanie go.

klauza, ja raz rycze u czucza, za chwile patrze na ogolny i Twoje niesienie na rekach i ryje ze smiechu..... ja to sie z Toba mam ;P

Link to comment
Share on other sites

nie trzeba nawet wyroznionego, szybko znajdzie dom i bez tego :)
ale on kudlaty nie jest w ogole, to shitzu sie chyba w nim nie odezwie, a szkoda bo mialby wieksze szanse.

wrzuc go na watek kudlaczy w potrzebie. masz link.


[url]http://www.dogomania.pl/threads/146370-Kudłacze-w-potrzebie-wątek-dyskusyjny-PROSZĘ-O-NIE-CYTOWANIE-ZDJĘĆ[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...