Jump to content
Dogomania

Stary Dusti już w DT


Recommended Posts

  • Replies 726
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]oj, ile kup :/[/QUOTE]

nooo....trzeba mu zamieść obejście ..... ale ja wiem...., nie chcę mędrkować znad komputera, bo tak najłatwiej - ja tylko proszę o mały porządeczek tam :) A jeśli chodzi o Dustiego - to on bardziej zarósł na zimę i nie ma wyczesanego futra, stąd takie efekty, że niby coś mu się pogorszyło. Pogorszyć na bank mu się nie pogorszyło.

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam cały wątek ... to wspaniałe, ze tak go otoczyłyście opieka :)
Proponuję mu zrobić wydarzenie na FB i wcale nie skreslac jego szans na DT lub nawet DS !!! Widać , ze psiak jest mądry i dobry. I nie ma sie też co sugerowac tym ze całe zycie był na dworze to ze nie będzie umiał się w domu zachować !!! Ja mam suńkę która siedziała w schronie ponad cztery lata od małego szczeniaka i jak ją wziełam to nigdy ale to ani razu sie nie załatwiła w domu!!! I mimo ze całe swoje zycie przesiedziała w schroniskowej budzie to doskonale prawie odrazu wiedziała do czego słuzy kanapa :)
Mogę pomóc z wydarzeniem na FB tylko prosze niech ktos opis zrobi !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katarzyna_warszawa']Przeczytałam cały wątek ... to wspaniałe, ze tak go otoczyłyście opieka :)
Proponuję mu zrobić wydarzenie na FB i wcale nie skreslac jego szans na DT lub nawet DS !!! Widać , ze psiak jest mądry i dobry. I nie ma sie też co sugerowac tym ze całe zycie był na dworze to ze nie będzie umiał się w domu zachować !!! Ja mam suńkę która siedziała w schronie ponad cztery lata od małego szczeniaka i jak ją wziełam to nigdy ale to ani razu sie nie załatwiła w domu!!! I mimo ze całe swoje zycie przesiedziała w schroniskowej budzie to doskonale prawie odrazu wiedziała do czego słuzy kanapa :)
Mogę pomóc z wydarzeniem na FB tylko prosze niech ktos opis zrobi !!![/QUOTE]

Bardzo dziękujemy za wizytę na wątku. Rzeczywiście wydarzenie na FB by się przydało, bo Dusti jest na tyle fajnym psiakiem,że ma szanse na na DT lub DS.Ja zrobię jutro wieczorem opis, więc jeżeli będziesz tak miła, to poproszę o wydarzenie.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Katarzyna_warszawa[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=18608230#post18608230"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL]
Przeczytałam cały wątek ... to wspaniałe, ze tak go otoczyłyście opieka :smile:
Proponuję mu zrobić wydarzenie na FB i wcale nie skreslac jego szans na DT lub nawet DS !!! Widać , ze psiak jest mądry i dobry. I nie ma sie też co sugerowac tym ze całe zycie był na dworze to ze nie będzie umiał się w domu zachować !!! Ja mam suńkę która siedziała w schronie ponad cztery lata od małego szczeniaka i jak ją wziełam to nigdy ale to ani razu sie nie załatwiła w domu!!! I mimo ze całe swoje zycie przesiedziała w schroniskowej budzie to doskonale prawie odrazu wiedziała do czego słuzy kanapa :smile:
Mogę pomóc z wydarzeniem na FB tylko prosze niech ktos opis zrobi !!!
Bardzo dziękujemy za wizytę na wątku. Rzeczywiście wydarzenie na FB by się przydało, bo Dusti jest na tyle fajnym psiakiem,że ma szanse na na DT lub DS.Ja zrobię jutro wieczorem opis, więc jeżeli będziesz tak miła, to poproszę o wydarzenie. [/QUOTE]


Nie raz, nie dwa, nie dziesięć o tym myślałam. Jak już wcześniej pisałam byłam za tym żeby nawet Dustiego do schronu odprawić....ale....
Dusti ma swojego właściciela, ma budę, kojec, jedzenie (jak widać na fotkach Marty ten pakuje mu co jakiś czas różny syf do miski).
Ale do rzeczy - żeby coś takiego zrobić trzeba mieć zgodę właściciela Dustinka - nie można ot tak zabrać psa a i pod interwencję raczej nie podlega....
Właściciel Dustinka non stop pod wpływem i jak wiadomo z pijanymi się nie dyskutuje. Chcę dla Dustinka jak najlepiej - ale nie chcę, żeby sama Marta z nim rozmawiała. Poza tym on się jej zgodzi, bo akurat za mało wypił ale jak wypije więcej to będzie dym.... Tacy ludzie są nieobliczalni - to takie pijacko-menelskie towarzystwo. Przepraszam jeśli ktoś uzna, że jestem nieczuła - ale najpierw chcę żeby się Marta wypowiedziała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Satrina']Bardzo dziękujemy za wizytę na wątku. Rzeczywiście wydarzenie na FB by się przydało, bo Dusti jest na tyle fajnym psiakiem,że ma szanse na na DT lub DS.Ja zrobię jutro wieczorem opis, więc jeżeli będziesz tak miła, to poproszę o wydarzenie.[/QUOTE]

Nie ma problemu, jak zrobisz opis to wklej na watek to zrobię mu ładne wydarzenie na FB. Psiakowi po tylu latach koczowania (bo inaczej tego nazwać nie można) należy się normalny dom !!!

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny a jak byście były tak miłe i miały chwilkę czasu to zapraszam Was na wątek Dziadusia Milusia i ewentualną pomoc w ogłaszaniu - dziadzio siedzi u mnie na DT i trzeba mu koniecznie domek znaleźć ...
[url]http://www.dogomania.pl/threads/219655-Zapomniany-staruszek...-po-prostu-chce-zyc?p=18367590#post18367590[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klauzunka']Nie raz, nie dwa, nie dziesięć o tym myślałam. Jak już wcześniej pisałam byłam za tym żeby nawet Dustiego do schronu odprawić....ale....
Dusti ma swojego właściciela, ma budę, kojec, jedzenie (jak widać na fotkach Marty ten pakuje mu co jakiś czas różny syf do miski).
Ale do rzeczy - żeby coś takiego zrobić trzeba mieć zgodę właściciela Dustinka - nie można ot tak zabrać psa a i pod interwencję raczej nie podlega....
Właściciel Dustinka non stop pod wpływem i jak wiadomo z pijanymi się nie dyskutuje. Chcę dla Dustinka jak najlepiej - ale nie chcę, żeby sama Marta z nim rozmawiała. Poza tym on się jej zgodzi, bo akurat za mało wypił ale jak wypije więcej to będzie dym.... Tacy ludzie są nieobliczalni - to takie pijacko-menelskie towarzystwo. Przepraszam jeśli ktoś uzna, że jestem nieczuła - ale najpierw chcę żeby się Marta wypowiedziała.[/QUOTE]
Jeśli chodzi o schron ta ja bym była przeciwna - tu warunki mieszkaniowe ma takie same jak w schronie a ma przynajmniej kontakt z człowiekiem i w miare dobre wyzywienie i spacery - tego w schronie miał nie będzie a i szanse na DS w schronie zmaleją bo będzie jednym z wielu i ogólnie łatwiej jest wyadoptować psa nawet z takich warunków niż ze schronu szczególnie psa w tym wieku. Jeśli chodzi o właściciela to myśle że bardzo by się nie przeją i długo by nie płakał jak pies by po prostu zniknął :razz:

Link to comment
Share on other sites

wlasnie tu nie ma regularnego jedzenia, ani wody, bo marta chodzi co kilka dni tylko i zawsze ma chleb zamarzniety i wode zamarznieta. i ledwie bude, nie osloniety, nie zadaszony kojec. w schronie nie chodzi po blocie i po fekaliach. i czlowiek codzinnie przychodzi, by sprzatnac i nakarmic. a na dzailce ma czlowieka co kilka dni, albo i raz w tygodniu.

Link to comment
Share on other sites

Dusti był dzisiaj na 1.5 godzinnym spacerku ze mną- wyczesałam go- jak on teraz ładnie wygląda :) nie ma juz prawie martwej sierści a sama sierść stała się błyszcząca. Dusti był w wielu miejscach i jak zwykle ciężko mu było wracać. Jak wracaliśmy to obok Dustiego było trzech mężczyzn jeden z nich to był jego właściciel . Mówił że maria była 3 dni temu i przyniosła mu poduszki, Niestety to nie był zbyt dobry pomysl- dusti rogryzł poduszki i wszędzie był puch. Właściciel mówił do koleżków jakie mu to dobrze że przychodzimy i same z siebie karmimy psa. A przyszedł i nawet nic mu nie przyniósł- miał puste miski- a był bardzo głodny widać bo zjadł cały pokarm co kupiła klauzunka, po prostu rozgryzł opakowanie i zjadł. Puszkę też całą zjadł na pół z kotem

[IMG]http://i44.tinypic.com/jsoqqo.jpg[/IMG]

[IMG]http://i44.tinypic.com/257j12s.jpg[/IMG]





[IMG]http://i39.tinypic.com/2uhu041.jpg[/IMG]

[IMG]http://i40.tinypic.com/33ctez9.jpg[/IMG]

[IMG]http://i42.tinypic.com/aucnk9.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Marta ale jak to widzisz? piszesz tekst, żeby robić Dustiemu wydarzenie na fb, szukamy mu domu? jeśli chodzi o wydarzenie na fb to
[URL="http://www.dogomania.pl/members/98988-Katarzyna_warszawa"][B]Katarzyna_warszawa[/B][/URL]

się zdeklarowała, że zrobi ja po tym portalu poruszam się jak dziecko we mgle.....
Myśl szybko, pisz powoli, pogadaj z tym gościem...nie wiem, nie jestem za tym żeby psiak zniknął....S-m to małe miasto ....pomyśl.

Link to comment
Share on other sites

tak, pieknie wyglada wyczesany i jemu bedzie teraz cieplej, bo zadbana siersc lepiej grzeje.
poduszki i koldry nie grzeja- zamarzaja. sloma najlepsza. dobrze, ze najgorsze juz za nami, za Dustim.

wlasciciel widzi, ze wy karmicie, to co on bedzie kase wydawal, woli przepic. za flaszke odda, ale ja bym go kradla. nie nalezy sie pijakowi nawet 2zl za psa, ktoremu nawet tego chleba juz nie przynosi.

Link to comment
Share on other sites

a kiedy zajrzysz na watek suni o którą się tak martwiłas i teraz nawet na wątku nie odpiszesz.
Czy ktoś pytał właściciela czy odda psa? bo jeżeli nie to kolejny wątek założony bez sensu skoro nie działa się tak jak powinno dla psa i Wy wszystkie tu tracicie czas i na użalanie się znowu nad biedną ale jakże wspaniałą Martą.. a jak odda psa to czy jest go gdzie wziąć? czy podpisze facet zrzeczenie?
pewnie nikt nie pytał, więc czy Marto będziesz w stanie karmić psa do końca jego dni? a to wiąże się z tym że ze Strzegomia nigdy nie wyjdziesz. nie ma na co czekać, albo sie coś załatwia tak jak powinno, albo zostawia w spokoju.
kolejny watek adoracji działań Marty:roll: i g. z tego wynika

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...