Jump to content
Dogomania

Kurdwanów Bąbel już w domu uf dziekuje za pomoc


vega17

Recommended Posts

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Doradzam, by jeździć osobiście do schroniska... i samemu szukać..a na plakatach dobrze ddac, ze nagroda finansowa, wtedy takie "łaziki" osiedlowe, menelstwo itd może się zechce porozglądać..
Kiedys dla Alego - psa, którego pan niechcący wypuścił z nowego domu, dałam taką deklaracje nagrody na plakatach i cała wieś dzwoniła, kto tylko go widział.. przynajmniej wedzielismy, ze on tam nadal się błąka, i po tygodniu odzyskaliśmy go.

Link to comment
Share on other sites

ps. a acha czy on jest kastrowany? bo jesli nie, czasem sunia z cieczką umożliwia złapanie psa.. tylko później trzeba sterylke aborcyjną jej robić... też znam taki przypadek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']ok, juz dopisuje na ogłoszeniach, że czeka nagroda, byleby sobie ludzie jaj nie robili[/QUOTE]

a jest na plakatach, że on jest lękliwy, żeby go nie spłoszyć np,. gonitwą za nim?

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś może jutro pochodzić po Kurdwanowie w okolicy Halszki i poszukać psiaka? ja nie dam rady:( Dzisiejsze poszukiwania na nic, ogłoszenia tylko rozwieszane, są też te od właścicieli, psiak był dziś widziany niedaleko bloku właścicieli (tam gdzie wcześniej, w parku), jedzenie mu zostawiają, nie wiem czy to on zjada, bo sporo psów i kotów się tam kręci, ale się starają.

Link to comment
Share on other sites

na otwartym terenie nie bardzo da się złapać psa lękliwego, niestety i wielu ludzi nic tu nie pomoże :( takie mam doświadczenie. Tylko osoba, której ufał, której głos rozpoznaje i której się nie boi może próbować, ale nocą, chodzić i wołać. Ważne są konkretne prośby na plakatach: np. że gdyby piesek podszedł do czyjegoś psa, to spróbować zachowując spokój zawbic go do klatki schodowej czy iść do miejsca, które jest ogrodzone. Ja kiedyś poprosiłam o zostawienie otwartej furtki na noc u ludzi, u których była sunia z cieczką i tam wszedł pies (ale nie uciekinier tylko wyrzucony, którego nie mogłam złapać) Niestety jesli nie wejdzie na teren ogrodzony łapanie go mpże trwać wiele miesięcy.. :(

Link to comment
Share on other sites

wiele miesięcy to o wiele za dużo, niestety, choć takie są realia :( a co jeśli nie ma takiej osoby, której ufał, której się nie przestraszy? Rozmawiałam wczoraj z osobami, które spacerowały po parku, prosiłam o kontakt jakby go widziały, tłumaczyłam, że pies jest przestraszony itd., obiecali się rozglądać, ale telefon milczy, zero odzewu póki co. nie wiem już gdzie prosić o pomoc w szukaniu.

Link to comment
Share on other sites

Załączam wyraźniejsze zdjęcie psiaka niż to na pierwszej stronie:
dziś był widziany na Gołaśce, czyli z drugiej strony Witosa, miałam nadzieję, że nie będzie się poruszał przy tak ruchliwych ulicach:(
[IMG]http://srvimg02.tablica.pl/images_tablicapl/4680931_4_644x461_kurdwanow-ul-halszki-zaginal-pies-potrzbna-pomoc-blagam-zwierzeta.jpg[/IMG]

[IMG]http://srvimg03.tablica.pl/images_tablicapl/4680931_3_644x461_kurdwanow-ul-halszki-zaginal-pies-potrzbna-pomoc-blagam-pozostale.jpg[/IMG] (zdjecia zmienione, juz po wylince)

Link to comment
Share on other sites

na domiar złego właścicielka bąbelka szukając swojego psiaka widziała innego przywiązanego do słupa i tak sobie siedział biedak pół dnia podobno. Wzięła go do siebie, ale ugryzł jej męża, więc pani boi się o dzieci, zrobi ogłoszenia, a jeśli nikt się po niego nie zgłosi to odwiezie to schronu:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...