Jump to content
Dogomania

Kurdwanów Bąbel już w domu uf dziekuje za pomoc


vega17

Recommended Posts

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czasem gdy nie ma wyjścia, a pies jest widywany, strzela się do niego ze środkiem usypiającym i to jest jedyny sposób złapania..a bym zapytała w zoo czy nie mają kogoś takiego.. moim zdaniem muszą mieć, bo jak się zwierze niebezpieczne wydostanie np. to przecież inaczej się go nie złapie.. tylko pytanie, czy jak się pies non stop przemieszcza to nawet mając kogoś takiego, uda się to.. albo hmm tak glośno myślę, nienawidzę myśliwych, ale może ktos z nich by pomógł i wystrzelił środkiem usypiającym?

Link to comment
Share on other sites

Też się dziwię, że zero odzewu na prośbę :( Naprawdę teren po którym Bąbelek biega jest spory- gdyby było nas kilka osób, to większe szanse , że w czasie obchodu się na niego natkniemy.... Piesek już tyle przeszedł... Teraz jest głodny, zmarznięty, wystraszony. Nie pozwólmy się mu błąkać... Potrzeba tylko ze 4-5 ochotników. Zgłaszajcie się prosimy !!!

Link to comment
Share on other sites

Bąbel wczoraj widziany był po drugiej stronie Herberta bodajże, tam gdzieś w stronę oczyszczalni ścieków i stacji Shell, bawił się na trawie, pana, który go widział w ogóle się nie bał o dziwo, ale tenże pan nie wiedział, że to zaginiony pies i go nie łapał, dopiero dziś zobaczył ogłoszenie i zadzwonił do mnie, był też na tyle uprzejmy, że przeszedł przed chwilą ten teren, ale bąbla już tam nie ma. Pan powiedział, że będzie miał oczy szeroko otwarte. poszukiwania oli też bez rezultatu :(

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red]prędko jeźcie koło instytytu pediatrii w prokocimiu (laski obok niego) ja tych terenów nie znam, ale teraz Foksia i dzeuś go widziała, łapała, ale sie nie udało !!! kto ma kontakt do właścicielki niech jadą tam

[COLOR=black]dzwoniłam do włascicielki jest poza Krakowem, czy ktoś pomoże ???[/COLOR]
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aniamala']czy ktoś ma kontakt do foksia i dzekuś ? Ja dzisiaj szukałam Bąbelka 3 godziny na Kurdwanowie. Niestety bez skutku :([/QUOTE]
podałam Ci nr na pw. psa trzeba szukać juz nie na Kurdwanowie :)

Link to comment
Share on other sites

Kochani, gdyby ktoś widział Bąbla dajcie mi też znać, znam te tereny, mieszkałem na Kurdwanowie, teraz mieszkam na Rżące obok Instytutu Pediatrii
Babel krąży i pewnie będzie wracał na Kurdwanów,
przy którym bloku na Kurdwanowie mieszka p. Izabela.

[B]mój tel. 504-236-465[/B]

Dzwońcie proszę, sam będę się rozglądał

Link to comment
Share on other sites

Pani Izabela mieszka na Halszki 3, przed blokiem wystawia mu jedzenie, a psiak krąży zarówno w rejonach przed blokiem, z prawej przy lewiatanie, jak i z tyłu, w parku. niestety też przy stojałowskiego (przy pętli i dalej wzdłuż ulicy), a teraz się okazuje, że wywiewa go też na prokocim.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']Pani Izabela mieszka na Halszki 3, przed blokiem wystawia mu jedzenie, a psiak krąży zarówno w rejonach przed blokiem, z prawej przy lewiatanie, jak i z tyłu, w parku. niestety też przy stojałowskiego (przy pętli i dalej wzdłuż ulicy), a teraz się okazuje, że wywiewa go też na prokocim.[/QUOTE]
Gdyby Kochani ktoś nie wiedział to Halszki 3, Lewiatan to rejon pętli tramwajowej na Kurdwanowie,
za blokami jest park, a to raczej alejki z ławeczkami i dzikim boiskiem przed Kościołem,
z parku już blisko do pętli autobusowej przy Stojałowskiego,

jeśli Bąbel był przy Instytucie w lasku, to w prostej linii musiał przejść przez park na Kurdwanowie, Piaski (ul. Łużycka) i łąki na Rżące, tak to nazywamy, to spory dziki teren z łąką, dwoma oczkami wodnymi i laskiem od Rżąki do Piasków, chodzimy tam z Psiakami.

Teraz ważne czy wrócił w rejon Kurdwanowa, ja na tych łąkach będę się rozglądał, dziś rano i w południe nie było tam żadnego błąkającego się Psiaka, zresztą inni psiarze są zawsze uczuleni na takie "zguby".
Jutro kogo spotkam z Psiakami to przekażę info o Bąblu, gdyby "u nas" się pojawił

Link to comment
Share on other sites

Psiaka szukała Ania z Kolezankami na moja prosbe telefoniczna ,;poniewaz jadac ze swoimi psami do hotelu i na interwencje zobaczylam Babla .zawrocilam i wysiadlam z samochodu z jedzeniem bo woze zewzgledu na to ze moje psy musza dostac leki o okreslonej godzinie wiec zawsze mam jakis pasztecik i miesko ,niestety na moje wolanie pies pszyspieszyl krku ,nie zwracal uwagi ,ze hce mu cos dac jesc ,pszyspieszyl krku i poszedl w strone ronda.Jak wsiadlam w samochud i ruszylam za nim ,okazalo sie ze juz go nie ma ,pojechal az pod sciegiennego ale jak kamien w wode wiec musiał wejsc w lasek. Niestety nie moglam zostawic moich psow w samchodzie i go szukac, bo bylam umowiona na interwencje. dlatego tez dzwonilam .
jak wracałam koło 19 z hotelu i objechalam ,caly teren kolo instytutu az po rżąke . Jak kamien w wode.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']Czasem gdy nie ma wyjścia, a pies jest widywany, strzela się do niego ze środkiem usypiającym i to jest jedyny sposób złapania..a bym zapytała w zoo czy nie mają kogoś takiego.. moim zdaniem muszą mieć, bo jak się zwierze niebezpieczne wydostanie np. to przecież inaczej się go nie złapie.. tylko pytanie, czy jak się pies non stop przemieszcza to nawet mając kogoś takiego, uda się to.. albo hmm tak glośno myślę, nienawidzę myśliwych, ale może ktos z nich by pomógł i wystrzelił środkiem usypiającym?[/QUOTE]


W mieście nie wolno używać palmera ....

Szukałam dzisiaj Bąbelka z właścicielką. 2h szukania nic nie dały. Przeleciałam całe łąki w okolicy Rżąki, potem autem jeździłyśmy po jakiś małych uliczkach w drodze między Prokocimiem a Piaskami....Nic. :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...