Jump to content
Dogomania

wylysienia


tomo

Recommended Posts

PRZEPRASZAM :oops: ,ALE MUSIAŁAM WYWALIĆ Z SIEBIE SWOJE ODCZUCIA :( :( gdyz zaczęło mnie to irytować juz z resztą od dłuzszego czasu.

A ja wspomniałam NIE MAZNA WIDOCZNIE INACZEJ POROZMAIAĆ ,a uwierz mi ANIU jest to uciązliwe i zle się z tym czuje. :(

Ja nie rozdmuchałam i nie chce rozdmuchać konfliktu bo tez nie do tego to forum służy ,pomyślałam tylko ,ze moze tą droga cos sie wyjaśni.

JESZCZE RAZ PRZEPRASZAM I RZUCMY TO W ZAPOMNIENIE , Z tomo (mam nadzieje)

rozwiazemy problem na neutralnym gruncie :wink:

Zdrówka :drinking:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:drinking: :drinking: :drinking:

Staff-ka, się tak nie spiesz zrozmnazaniem z Rafalskim, najpierw trzeba sie zastanowić, czy on ma odpowiednie geny, wiesz, żeby przekazał potomstwu jak najlepsze cechy :wink: :D No i najlepiej, zeby miał charakter samca strusia, który jak wiadomo, opiekuje sie młodymi, podczas gdy mamusia korzysta z życia :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Twoja wypowiedż Staff-ko , utwierdziła nas tylko w tym jaką wielką antypatią nas darzysz.

Nie będziemy tego komentowali. :evilbat: Jednak na przyszłość prosilibysmy Cię o kierowanie podobnych wypowiedzi na adres prywatny , a nie wygłaszanie ich na forum publicznym i to w niezbyt miły sposób [KOBIETO ??? , W HU...???] , oraz mieszanie osób trzecich [ EWA ] w problemy miedzy nami,

bo napewno nie będą z tego powodu zadowolone.

Jest nam bardzo przykro , że sprawy potoczyły sie w ten sposób , ale mamy nadzieje ,że wszystko już za nami .

Pozdrawiamy Cie serdecznie :lol:

TOMASZ I JUSTYNA O.

Ja też myśle że beczka piwa to będzie mało!!!!

JAKNAJBARDZIEJ PUSZCZAMY WSZYSTKO W NIEPAMIEĆ !!! :P

Link to comment
Share on other sites

tomo bardzo sie ciesze,ze się odezwałas :D

Tak masz racje ,nie powinnam tego poruszać publicznie. Przeprosilam za to i jest mi naprawde przykro,ze tak a nie inaczej rozmowa sie potoczyla. O czy nadmieniłam.Nie chce nadal pogłebiac tej dyskusji ,ale powiem tylko tyle ;

Próbowałam zawsze nawiazać chociazby rozmowe jak sie spotkałyśmy,jakoś nie wychodziło ,wiec zaprzestałam tego- no cóż. :(

Ja nie mam nic do ukrycia,wiec moze dlatego zawsze pisze i mówie otwarcie i fakt nie jestem z tego tytułu lubiana ,ale tez tego od nikogo nie żądam. :wink:

A z ta antypatia to troszke przesada,bo absolutnie nie pałam do nikogo takimi uczuciami :o ,a moje wypowiezdzi ,które zacytowałas ,ja sie tak wyrazam i to obrazuje raczej mój charakter , a nie noszona urazę do kogoś . JESTEM JAKA JESTEM - nie mówie ,ze :angel: :evilbat:

Dobra dość tego ,mam nadzieje,ze :drinking: poprawi relacje miedzy nami ,no w końcu macie "moje dziecko" !!!

tomo jeszcze raz przepraszam za uniesienie :oops: - nie wiem moze to było potrzebne ??!

Ale "co było,a nie jest nie pisze sie w rejestr ".

Pozdrawiam Katarzyna

Ps.Do zobaczenia ,jutro wybieramy sie do Sylwi i Lukasza(mam nadzieje) ,nie chce mieszać szyków,ale moze bysmy sie spotkali .

Cholera ,chyba to jednak głupi pomysł gdyz znowu osoby trzecie :roll:

Link to comment
Share on other sites

Wszyscy pocieszają Tomo, a kto pocieszy biedna staff-kę? Poniosło bidulę, jak niejednego na forum, chłe, chłe :wink: Każdy z nas ma takie cacko na sumieniu, ale wiecie, nie ważne jak się zaczęło, ważne jak kto kończy. 8) :lol:

Ach, znalazłam w necie hodowlę stafików takich jakie zawsze mi się marzyły. Ale jak zerknęłam skąd są, to mi szczena opadła...z Australii. No i dooopa, tam na pewno po psa nie polecę.

Link to comment
Share on other sites

Tomo"

"Franko życze Ci ,zebysmy jeszcze zobaczyli...

Ale przed tobą jeszcze dluga droga ."

Ha ha tak mi sie wydawalo, ze juz sie spotkalismy, ale wolalem sprawdzic, zeby nie bylo zonka :D wystawa kielce moj Nero tez byl w szczeniakach, pamietam, ze zamienilismy slowko, ale jestem dumny... :drinking: :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...