Jump to content
Dogomania

Kacper psina...znalazł swoje miejsce na ziemi:)))


nukujek

Recommended Posts

Dzisiaj dostałam maila od kolegi, który powiedział mi o sytuacji Kacpra. Okazuje się, że osoby odpowiedzialne za psiaka (czyli te, które zabrały babcię do siebie) były już w schronisku w Celestynowie...podobno powiedzieli, że wezmą Kacpra...że nie ma już miejsc, ale jeszcze jego przyjmą...Jak on tam się odnajdzie w tym schronisku:shake::-( Mamy bardzo mało czasu, bo sąsiadka na dniach się wyprowadza...:placz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 325
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

prawdopodobnie Kacperkowi został juz tylko tydzień...i do schroniska... czy macie może jakieś namiary do sprawdzonych hoteli w warszawie lub okolicach? jakie są ceny miesiecznego pobytu psiaka? może uda się jakoś zmobilizować rodzinę panci Kacperka do umieszczenia Go w takim właśnie miejscu....choć baaardzo wątpię...

Link to comment
Share on other sites

Paulinko, jesteś niezastąpiona:loveu::loveu::loveu:Dziękujemy!!!! A co do hotelu, to narazie mam namiary na dwa, ale ceny są duże... Czekam jeszcze na informację od Magdy mru, ona kiedys wspominała mi o hotelu i tam cena była 2 razy mniejsza....ale nie wiem, czy to nadal aktualne. Kacperku, siłą woli wywołuję dom dla Ciebie! Niech w końcu znajdzie się ten KTOŚ!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...