Jump to content
Dogomania

Jak sprawić by pies na spacerze ignorował inne ?/do usunięcia, pies nie żyje :(


Rysia88

Recommended Posts

Witam ;)

Moim problemem wręcz utrapieniem:-( na spacerze z moim 9,5 miesięcznym psem jest to, że nie przejdzie obojętnie obok żadnego psa...:roll:. Nie jest natrętnym podbiegaczem itp. Kiedy idziemy i zauważy psa- a wypatrzy go zawsze choćby pies był maleńki i buszował w wysokiej trawie...-kładzie się i za nic nie chce się ruszyć, leży i ogląda 'obiekt', jest to strasznie uciążliwe:shake: Kiedy go lekko pociągne na smyczy by wstał to się rozkłada na plecach:angryy::angryy::angryy:. Nie wiem jak osiągnąć wymarzony cel- by przeszedł obok psa obojętnie. Myślałam o nagradzaniu go smaczkiem-ale kiedy mam go nagrodzić kiedy on się od razu kładzie i ani rusz...? Ogólnie jest to grzeczny pies, wszystkie problemy jakie stwarzał rozwiązywaliśmy głównie za pomocą dogo dlatego i teraz się tu zgłaszamy z prośbą o pomoc bo już tracę cierpliwość a nie chcę na niego nakrzyczeć itp.

Dodam jeszcze, że rozkłada się tak również po długim spacerze:mad:.

Pozdrawiam i bardzo proszę o rady....

Link to comment
Share on other sites

a moze nie smaczek a piłeczka? albo patyczek? albo szarpak? albo piszcząca zabawka? albo coś jeszcze innego co pies uwielbia? nakręć go na jedną zabawkę i zabierają ją na spacery. baw się z nim nią TYLKO wtedy, kiedy na horyzoncie pojawi się pies. najlepiej by było, jakbyś miała jeszcze lepszy radar niż on i zaczynała zabawę zanim dostrzeże innego psiaka.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...