Jump to content
Dogomania

Bokser Rocki - Zostaje w Łodzi - Ma Wspaniały Domek - Dziękuję Wszystkim za Pomoc!


AgaiTheta

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

doszly mnie wiesci, ze rocky bardzo zle znosi samotnosc i jak najpredzej powinien trafic pod stala opieke - nie w sensie cieplego dachu nad glowa, bo to ma, ale czlowieka przy sobie. nawet, jesli mialby to byc dom tymczasowy!

zapewne na dluzsza mete, gdy poczuje sie pewniej, nauczy sie pozostawania w domu, ale w tym momencie zamkniecie w kojcu jest dla niego tak ogromnym stresem, ze moze sobie zrobic krzywde, a Ewe z hotelu doprowadzic do zawalu i/lub bankructwa...

bardzo prosze o mobilizacje!


AM

Link to comment
Share on other sites

Dawno mnie tu nie było. Nikt nie dzwoni:placz:
Miałam jeden telefon w sprawie Rockiego, ale pani, która dzwoniła nie była świadoma, że chodzi o boksera.:shake:
Przez pół minuty miałam nadzieję.
Ja zamieściłam go na forum łódzkiego schroniska, ale dostało mi się za to trochę:razz:, ponieważ już drugi pies z Wałbrzycha tam widnieje.
Rocki, bądź silny i cierpliwy a na pewno ktoś się znajdzie.
Wszyscy przecież wiemy, że szukanie nawet zastępczych domów może trochę potrwać:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pusia2405']Wszyscy przecież wiemy, że szukanie nawet zastępczych domów może trochę potrwać:-([/QUOTE]

ale to nie jest normalna sytuacja - rocki nie zachowuje sie typowo, on w kazdej chwili moze zrobic sobie powazna krzywde! potrzebne sa szybkie dzialania. proponuje na poczatek przeniesienie go w inne warunki - Ewa opiekuje sie nim bardzo dobrze, ale on w zamknietym pomieszczeniu dostaje szalu. macie namiary na hotel, w ktorym bedzie mial czesc zewnetrzna, jak w schronisku?


AM

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andre']ale to nie jest normalna sytuacja - rocki nie zachowuje sie typowo, on w kazdej chwili moze zrobic sobie powazna krzywde! potrzebne sa szybkie dzialania. proponuje na poczatek przeniesienie go w inne warunki - Ewa opiekuje sie nim bardzo dobrze, ale on w zamknietym pomieszczeniu dostaje szalu. macie namiary na hotel, w ktorym bedzie mial czesc zewnetrzna, jak w schronisku?


AM[/quote]

Jak Rocki zachowuje sie w stosunku do innych psów?? Czy jest agresorem??
I jak zachowuje się w stosunku do Ewy, jak reaguje na dzieci??
Czy u niego nie ma początków choroby kennelowej??

Link to comment
Share on other sites

pusia, z tego co wiem, to on jest ogolnie bardzo spokojny, pod warunkiem, ze jest na dworze w towarzystwie czlowieka. zamkniety dostaje szalu - demoluje, probuje sie wydostac za wszelka cene, rowniez swojego zdrowia, nie spi...

on sie wykonczy! nie przybiera na wadze, bo cala energie zuzywa na proby wydostania sie. padnie mu w koncu psychika totalnie, padnie z wycienczenia, wydostanie sie i padnie rozszarpany, albo Ewa powie DOSC!



AM

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam to co mowi andre, wlasne rozmawialam z Ewa.
Rocki robi wszystko zeby byc blisko czlowieka, tak bardzo potrzebuje kontaktu, tak bardzo kocha ludzi, jest bardzo spokojny jezeli jest blisko czlowieka, Ewa moze zrobic przy nim/z nim wszystko, ale zamkniety w kojcu robi wszystko zeby sie z niego wydostac, jest istnym cyrkowcem.

[quote name='andre']pusia, z tego co wiem, to on jest ogolnie bardzo spokojny, pod warunkiem, ze jest na dworze w towarzystwie czlowieka. zamkniety dostaje szalu - demoluje, probuje sie wydostac za wszelka cene, rowniez swojego zdrowia, nie spi...

on sie wykonczy! nie przybiera na wadze, bo cala energie zuzywa na proby wydostania sie. padnie mu w koncu psychika totalnie, padnie z wycienczenia, wydostanie sie i padnie rozszarpany, albo Ewa powie DOSC!



AM[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Tak, Rocki to mega grzeczny psiak, ale jak jest nie zamknięty.
W zamknięciu wstępuje w nigo szał, robi sobie krzywdę.

Ewa kombinuje, jak go przekonać, że jest bezpieczny, że oan wróci ale nic z tego! On chce być w domku i sobie leżeć na kawałku dywanika.

Szukamy domowego DT!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...