Jump to content
Dogomania

Wyniszczone psy przykute łańcuchami w szczerym polu.


MaDi

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='phase']Podnoszę dziewczyny...[/QUOTE]

Mi już ręce i wszystko opadły....umorzono postępowanie bo przecież kur...mać nie ma znamion przestępstwa a pieski były zadbane.

Sara ma DT do 20go:(

Liczymy się z tym że sunie zostaną Pawła bo nie było ani jednego telefonu w ich sprawie:( tylko że on ma jakieś 12 psów i dobre serce go zgubiło a sytuacja finansowa jest dramatyczna. Może ktoś wesprze chłopaka groszem czy karmą?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']Liczymy się z tym że sunie zostaną Pawła bo nie było ani jednego telefonu w ich sprawie:( tylko że on ma jakieś 12 psów i dobre serce go zgubiło a sytuacja finansowa jest dramatyczna. Może ktoś wesprze chłopaka groszem czy karmą?[/QUOTE]

jaki jest koszt karmy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']w tak trudnej sytuacji każda psia karma jest dobra. albo podrzucę kasę na karmę albo zrobię bazar...[/QUOTE]

Bico jak cos to przekaż karmę/kasę bezpośrednio opiekunowi, tak będzie najsprawniej. Myślę,że jak coś to nawet przyjedzie po odbiór;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']Bico jak cos to przekaż karmę/kasę bezpośrednio opiekunowi, tak będzie najsprawniej. Myślę,że jak coś to nawet przyjedzie po odbiór;)[/QUOTE]

wpłacę 100 zł na karmę, tylko na jakie konto to przelać? LSOZ czy konto opiekuna?

tu u tego Pawła jest np. Fajtek? nie wiem jak on funkcjonuje z 12 w większości problematycznymi psami...:(:( Paweł jest z Lublina?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']wpłacę 100 zł na karmę, tylko na jakie konto to przelać? LSOZ czy konto opiekuna?

tu u tego Pawła jest np. Fajtek? nie wiem jak on funkcjonuje z 12 w większości problematycznymi psami...:(:( Paweł jest z Lublina?[/QUOTE]
Bico podam Ci konto Pawła. Fajtek jest u jego dziewczyny poniewaz nie dogaduje się z pewną częścia stada. Może warto wznowic jego wątek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']Bico podam Ci konto Pawła. Fajtek jest u jego dziewczyny poniewaz nie dogaduje się z pewną częścia stada. Może warto wznowic jego wątek?[/QUOTE]

to podaj mi proszę konto Pawła na pw.

Nie wiem czy jest sens wznawiać akurat wątek Fajtka, ale może zrobić jeden zbiorczy z tymi 12 psami od Pawła? Jakie to są w ogóle psy? Może Muzzy by je obfocił, poogłaszało by się je, a na te z małą szansą na adopcje, to choć by się bazarki albo zbiórki organizowało...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']to podaj mi proszę konto Pawła na pw.

Nie wiem czy jest sens wznawiać akurat wątek Fajtka, ale może zrobić jeden zbiorczy z tymi 12 psami od Pawła? Jakie to są w ogóle psy? Może Muzzy by je obfocił, poogłaszało by się je, a na te z małą szansą na adopcje, to choć by się bazarki albo zbiórki organizowało...[/QUOTE]
Ok tak tez zrobimy.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...