Jump to content
Dogomania

Mushu, Tic-Tac oraz Zoom-Zoom. Ferajna Aneciorka


Anecioreczek

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mam:placz:
Bialucha zabarali ze schroniska...
ale jego brata nie:placz::placz::placz:
bo uwaga..wypowiedz Pani szukającej dla córki malusieńskiego psiaka'ON JEST CZARNY' :|
a Ona chciała brązowego lub Białego :| Na co ja jej że mamy takich pełno,tylko ze troszke wiekszych..
'CHCE MALUTKIEGO'
'Te urosną tylko troszke..jakieś 10-20 cm.'
' ZA DUżO'

uwaga..
Mieszkają w domku jednorodzinnym :|

Link to comment
Share on other sites

Hej Aneta;)
A moze jednak uda sie przyzwyczaic do srodkow transportu Atosa? Bo pozniej bedziesz miala z tym problemy.... Ja z Aresem juz jak byl malutkim szczeniakiem to bramlam go do autobusu albo samochodu i teraz samochodem z wielka checia jezdzi, autobusemtez nie ma problemu nie wiem jak moj by sie zachowal w tramwaju bo u nas nie ma tramwajow:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Marta..no własnie mam zamiar go zaczać przyzwyczają.c.bo jednak to prawdopodobnie bedzie duży pies..więc...potem bedzie kapiasto..
nietsety autem go jeździć nie naucze,bo niemam auta.. ale tymi tramwajami i autobusami zaczne..
tylko bez Kory...
bo niemam jak patrzyeć i na Kora i na Atosa..

Jutro Moja 18-Stka:roll: Ojj...bedzie Baaal..:multi::eviltong:

pozatym musze powiedzieć że zaczynam odczuwać życie pełnoletniej osoby..
i wcale nie jest mi różowo..:shake: Ojj..Nie:shake:

Link to comment
Share on other sites

Ja zrobiłam ten błąd, że psa wiozłam samochodem tylko jak jechaliśmy gdzieś na spacer. Gizmo zakodował sobie, że zawsze jak wsiada do auta to jedzie do lasu, więc wariuje jak nie wiem - nie chce usiedzieć na miejscu, ziewa, popiskuje... za to zawsze w drodze powrotnej jest cisza i pies potrafi położyć się na tylnym siedzeniu :)

Co do miejskich środków transportu to nie próbowałam, ale psy w takim tłoku czują się zdezorientowane, stąd może ten bunt Atosa. Jeśli będziesz cierpliwa(i ludzie z którymi jedziesz również :cool3:)to na pewno przekonasz chłopaka, że to nic złego :)

Oj 18tka... życzę zabawy do rana! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']Hej Aneta;)
A moze jednak uda sie przyzwyczaic do srodkow transportu Atosa? Bo pozniej bedziesz miala z tym problemy.... Ja z Aresem juz jak byl malutkim szczeniakiem to bramlam go do autobusu albo samochodu i teraz samochodem z wielka checia jezdzi, autobusemtez nie ma problemu nie wiem jak moj by sie zachowal w tramwaju bo u nas nie ma tramwajow:eviltong:[/quote]


cerber tez od malenkosci jezdzil autobusami i samochotem, a teraz obecnie jak widzi samochod, dostaje swira, ciagnie jak nie wiem...:p

Link to comment
Share on other sites

Nie bardzo wiem o co Ci teraz chodiz..
U mnie jest to.
że wchodze do sklepu Prosze o papierosy..i nie boje się czy mnie zapytają o dowód..
tak.....dziwnie :|
Wtedy miałam życie..za każdym razem strach..proszenie Tomka(on niema 18-stu,ale wygląda na tyle) zeby poszedł Mi kupić.. a teraz?
Pf..
Nic tylko wejść,kupić i tyle..

Nie boje sie też ze mnie nie wpuszczą do Pubu..bo U nas bramkwarze stoją i dowód każą pokazać..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...