Jump to content
Dogomania

Mushu, Tic-Tac oraz Zoom-Zoom. Ferajna Aneciorka


Anecioreczek

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wrociliśmy :D

oczywiscie nie zbyt szalowe wyniki ale jak na 1 raz to mi sie podobalo oprocz tego ze jakis pies wyjadl nam parowki o ostatni bieg Mushu DIS. Niestety na zabawke czy karme on sie nie da - musi byc parówa :P

Agility zero I - 9 miejsce na 17 psow
Agility zero II - 8 miejsce na 17 psów
Jumping - niestety DIS...


Zdjec nie robiłam, jezeli kts robil i mi wysle to wam pokazemy. Filmiki dostane jak Ania wróci bo ona tam jeszcze siedzi :P

Link to comment
Share on other sites

Nie przejmuj się :) To dopiero początki.
Brawo dla was :klacz:

[SIZE=1]Taka mała uwaga, jeśli już minie Ci hopkę to staraj się go powstrzymać żeby nie skakał jej od drugiej strony bo wtedy macie z marszu Detkę, a tak to przynajmniej będzie odmowa ;)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Muszę się z wami podzielić też super filmikiem zrobionym przez Dorotę od nas o ....

"Wolontariusze z sosnowieckiego schroniska - historia prawdziwa"

Uwaga, filmik jest zrobiony na wesoło ! proszę zachować dystans do tego :D i tylko się śmiać!

Jest tam mnie sporo :P w końcu - mam parcie na szkło :D jeżeli ktos nie wie jak wyglądam to ja jestem już na poczatku filmiku lejaca wode krzyczaca " o boze to pies" potem momentami ze świnką z psami co tłumacze kto jest parą :P i jedząca kiełbase :D filmik jest dlugi ! ALE POLECAM, JEST Z CZEGO SIE SMIAC :D

[video=youtube_share;7u9tCX5GELE]http://youtu.be/7u9tCX5GELE[/video]

Link to comment
Share on other sites

niee.tylko na youtube ;(

jezeli chodzi o prace - no to powiem wam - ze niby harówy nie ma , ale cały czas jest co robić..

czekam na dzień w którym będę robić już konkretnie na kasę, i nie będę musiała sprzątać tyłów tylko przody :P ale to jest równoznaczne z 12 godzinną pracą..

dzisiaj znowu idę tym razem na 10 godzin :( rozwala mnie to, wlasnie - praca po 8, 10, 12 godzin, w piatki i soboty na kasie 14 - dobrze ze mama zadeklarowała że wtedy będzie wychodzić z Mushu.


Jeżeli znajdę coś innego pewnego - to napewno się przeniose , zwłaszcza że chce pod koniec roku już się wyprowadzić z domu. Więc musze znaleść inne godziny..


ale moge smialo powiedziec - ze robie za turka w kebabie - bo robie kebaby na zapleczu ! :D

Link to comment
Share on other sites

hahaha

tak ;) i podruzuje ;) wczoraj wrocilam z jednodniowej wyzcieczki ze Słowacji z Tatraladni - polecam jezeli ktoś ma ochote na stanie w MEEEGAAAAA kolejkach :P

mimo wsyztsko dobrze sie bawilismy, bylismy mega zmeczeni, a dzisiaj byl pokaz agility na wystawie w bedzinie, i pojechalam.. oczyiscie Mushu zrobil swoje SHOW - skaczac przez tunel :P

mimo tego naliczylismy sie swietnych komentarzy miedyz innymi.

[LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]14 pytań "przepraszam co to za rasa?"[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]7 komentarzy " to chyba szczeniak kaukaza ale nie wystawowy przez oczy"[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]10 komentarzy "jaki dziwny Husky, nowa odmiana?Czy hybryda?"

:D[/FONT][/COLOR][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anecioreczek'] Ania mówiła że ciężko z fotami bo Mushu zapier...[/QUOTE]


no co ty nie powiesz u mnie wszystkie rozmazane z Mushu Oo

[SIZE=1]a jak cos to ja ta dziewczyna co przez przypadek przy odpinaniu smyczy Mushu "uderzyłaś" (za mocne słowo to był raczej dotyk xD) mnie w nogę smyczą :P haha[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...