Jump to content
Dogomania

Mushu, Tic-Tac oraz Zoom-Zoom. Ferajna Aneciorka


Anecioreczek

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Anecioreczek']em.. niech pomysle - takie ktore już umie to..
siad
łapa
druga łapa
piatka
druga piątka
dyszka
waruj
turlaj się
wstydź się
a kuku
zostań
do mnie
slalom
sza ( cisza)
zostaw
hop
tunel
takie średnio które umie nowe to
pif paf ( zdechl pies)
chowaj zabawki
pokaż brzuszek
ukłon
póki co mamy czas to szkole, jak znajde prace to będzie już lipa ;)[/QUOTE]
Noooo, lista sztuczek imponujaca!
Na filmie bardzo podobało mi się "pif-paf!" , a "poikaz brzuszek" nie za bardzo wyszło:) I nawet wiadomo, dlaczego:0 Bo jak pusty brzuszek, to co pokazywac, prawda?

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

uf, jutro ostatni zastrzyk z antybiotykiem.
Muszę powiedzieć że kupale Mushu się poprawiły. Teraz ma o wiele większe kupki, troszeczke papkowate ale nie takie twarde bobki ktore nie mógł z siebie wyrzucić.

nasz wet go bardzo polubił, mimo paniki Mushu przy wszystkim dzisiaj Wet zaserowowal mu w ramach "polubienia" gabinetu Miche żarcia Royala ( bo w gabinetach mają takie probki 100 g i wrzucił mu 2 takie ) Oczywiscie nie obyło się bez przytulania dawania łap i calowania :D

Oczywiscie nie obyło się od moich wewntętrznych achow bo weta mamy bardzo młodego i przystojnego :evil_lol: ( świezo po studiach - prkatykuje chyba ale już bardzo długo bo opiekwał sie też Atosem)

pozatym dzisiaj rano uczylam Mushu biegac przy rowerze... na poczatku bylo ciezko, ale potem mu sie spodobalo, i chyba dodamy do naszej kolejnej rzeczy do roboty raz dziennie :)

Edited by Anecioreczek
Link to comment
Share on other sites

[url]https://lh4.googleusercontent.com/-yo8_-sgQpQQ/T9SWWfs6oJI/AAAAAAAAQjI/x7cOpodl5Eo/s720/DSC_8424.JPG[/url]

Świetny jest :) I bardzo fajnie pracuje ;) Ja też życzę dużo zdrowia ;)

[SIZE=1]Znowu zapytam, czekoladka ma dom?[/SIZE] :siara:

Link to comment
Share on other sites

anetta - narazie nie chodzimy na agility- ale od lipca znowu zaczniemy raczej, o ile przytyje przynajmniej do 17.5 to bedzie znak ze tyje.
Mimo to Mushu zazywa duzo ruchu - nie chce zeby sie spasl - ja chce zeby nabral miesni i trohe przytyl.

Ale powoli juz jest ok. Mushu robi bardzo aldne kupki ( jak to brzmi :D )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Super, że z Mushu już lepiej! Robiłaś tą biochemię?[/QUOTE]

nie, bo dopiero co skonczyly mu sie zastrzyki , i jeszcze mial 2 zastrzyk na tasiemca, troche trzeba odczekac.
Pozatym Mushu bedzie musial w czasie biochemi miec leki na uspokojenie ( prawdopodobnie sadolin w zelu zeby nie faszerować go zastrzkiem czy lekami) , bo niestety nienawidzi weta. i w czwartek. kiedy ja bylam w Pracy, to Daniel z nim poszedl na ostatni zastrzyk - z ktorym wylecial wbitym pod skore zastrzykiem z gabinetu :mdleje:

Ja to mam agenta :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anecioreczek']anetta - narazie nie chodzimy na agility- ale od lipca znowu zaczniemy raczej, o ile przytyje przynajmniej do 17.5 to bedzie znak ze tyje.
Mimo to Mushu zazywa duzo ruchu - nie chce zeby sie spasl - ja chce zeby nabral miesni i trohe przytyl.

Ale powoli juz jest ok. [B]Mushu robi bardzo aldne kupki[/B] ( [B]jak to brzmi :D[/B] )[/QUOTE]
Może i śmiesznie ale to jedna z najbardziej cieszących rzeczy dla Właściciela futerka :)

Link to comment
Share on other sites

jetesmy wymeczeni po wczorajszym treningu.. wrcilismy na agility
Mushu mial miesiac przerwy, ale o niczym nie zapomial i pokazal sie rewelacyjnie widac ze tesknil za tunelkami i hopkami, wczoraj uczylismy sie tez troszeczke palisady.

Tym o to sposobem, jedziemy na nieoficjalnie zawody agility 15 lipca w Gliwicach. Jeszcze nie wiemy czy jako zawodnicy czy widzowie ;) decyzja zapadanie na nastepnych treningach jak Mushu ogarnie ze z palisady sie nie skacze na koncu tlyko zbiega ;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anecioreczek']jetesmy wymeczeni po wczorajszym treningu.. wrcilismy na agility
Mushu mial miesiac przerwy, ale o niczym nie zapomial i pokazal sie rewelacyjnie widac ze tesknil za tunelkami i hopkami, wczoraj uczylismy sie tez troszeczke palisady.
Tym o to sposobem, jedziemy na nieoficjalnie zawody agility 15 lipca w Gliwicach. Jeszcze nie wiemy czy jako zawodnicy czy widzowie ;) decyzja zapadanie na nastepnych treningach jak Mushu ogarnie ze z palisady sie nie skacze na koncu tlyko zbiega ;p[/QUOTE]
No to zaciskamy kciuki za - w sumie - każda Twoja decyzję:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...