Jump to content
Dogomania

Rasko


cysiek

Recommended Posts

Chciałbym przedstawić naszego "łobuziaka" zwanego Rasko. Szczeniak ma 15 tygodni i rośnie jak na drożdżach

[URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dc3501f522f8d5f0.html[/URL]

[IMG]http://d[/IMG]
[IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dc3501f522f8d5f0.html[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wielkie za ciepłe powitanie:).
Mam pytanko tj. czy jak dam szczeniakowi dużą kość cielęcą do gryzienia to czy on jej nie rozgryzie i nie pokaleczy sobie pyska (bardziej chodzi mi żeby nie połknął ostrych kawałków)?
Akita jest moim pierwszy psem. Różnie czytam na temat tej rasy i jej charakteru, że jako pierwszy pies jest raczej odradzany. Ale teraz jak go już mamy prawie 2 miesiące to nie zamieniłbym go na żadnego innego. Mądrością i przebiegłością prześciga niejednego człowieka haha a jakie fochy strzela:)

Link to comment
Share on other sites

Witam na dogo.
Akita to równiez Nasz pierwszy pies ( sunia). I jak narazie ( już 2,5 roku) dobrze się dogadujemy, Nasze dzieci też. Wszystko zależy od Twojej konsekwencji i cierpliwości a uwierz mi bedzie Ci potrzebna. Też byśmy nie zamienili na innego, mało tego myślimy o drugim ;0)

Pozdro i życzę powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Oj czasami daje popalić. Nie mogę oduczyć go warczenia tj. na spacerach pies jest jak odkurzacz i wszystko wsysa. Jak złapie jakąś kość lub kawałek skóry a ja staram sie mu wyjąć z pyska to warczy. Kończy sie na otwarciu pyska rękoma i wyjęciu "śmiecia" siłą. Nie biję go za to warczenie i szczekanie lae czasami jak mnie wyprowadzi z równowagi to karce go szarpnięciem za kark (jak suma małe gdy coś przeskrobią). A karmie go z ręki w domu też. Szczeniak ma 4 miesiące. Później wrzucę aktualne fotki.

Link to comment
Share on other sites

Mam takie pytanie tj. pies na 4 miesiące dostaje karmę suchą Royal maxi junior (zakrapianą galaretką z kurzych łapek) Według tabeli powinien dostawać coś ok 450gr dziennie. Dajemy mu więcej a i tak jest chyba głodny bo to co dostanie w misce to zjada w kilkanaście sekund i cały czas chodzi po kuchni i węszy coby tu podkraść i zjeść. A na dworze to już jest masakra bo wszystko zjada. Ps z racji tego że ja mu na mniej pozwalam przerzucił sie z uczuciami na moją dziewczynę haha łobuz (a ja go kąpałem jak ostatnio sie wytarzał w ludzkiej kupie haha)

Link to comment
Share on other sites

w kwestii karmienia psa:
Ja nigdy nie sugerowałam się tabelką,tylko dawałam Oscarowi po swojemu,i zawsze było ok
a Royala to nie polecam,lepiej zmień mu na Acanę,Eukanubę
mój Oscar też lubi tarzać się w różnym paskudztwie
a musisz jak najprędzej młodego od uczyć zjadania jakiś resztek z ulicy,to może się źle skończyć

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...