Jump to content
Dogomania

Dwie suczki z koszmaru uratowane ale bardzo schorowane i stare proszą o pomoc


tamb

Recommended Posts

Właśnie przelałam dochód z tego bazarku

http://www.dogomania.com/forum/topic/333676-og%C5%82oszeniowy-dla-stuszk%C3%B3w-u-tamb-5-z%C5%82-30-og%C5%82osze%C5%84koniec-realizacja-zam%C3%B3wie%C5%84/page-14

 

czyli 220 zł

na konto wskazane przez tamb:)

 

Bardzo proszę o potwierdzenie tutaj i na wątku bazarkowym jak tylko wpłynął :)

Pozdrawiam

i ja się przyłączam do podziękowań. Sunie trochę zapomniane a tu taki prezent dla nich. :)

Link to comment
Share on other sites

ja o nich nie zapomnę i za jakiś czas znów się uaktywnię :)

Bardzo Ci dziekuję. Tamb uratowała je z horroru, no ale utrzymanie kosztuje, a tu zero telefonów o adopcję :(

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ciężko zaczyna się ten rok. W grudniu na koszty weterynaryjne poszło mi ponad 1700zł (leczenie, operacja i pobyt w szpitalu kota, zapalenie oka innego kota i zapalenie oskrzeli psa) a teraz Tusia niewyraźna. Przy dotyku popiskuje ( w okolicach łapek przednich) i widać napięcie na pyszczku. Kajtek z innego wątku liże różne przedmioty od 2 dni a zoperowany kot sika od wczoraj po kropelce. 

Link to comment
Share on other sites

o matko:( Tamara, to potwornie wysokie koszty wszystkiego!!!! czy jakaś Fundacja nie mogłaby pomóc?

Ja na razie bazarku nie dam rady zrobić:( ale jak tylko będe znów bardziej przy kasie to poratuje znów grosikiem...

 

Tylko- co to jest ten mój skromny grosik przy takich potrzebach:( :(

Link to comment
Share on other sites

Kot Dziecko został w lecznicy, rano mam go odebrać. Tusia dostała jakiś zastrzyk, rano będę wszystko wiedziała. Dzisiaj nie miała objawów bólowych.

Grudzień miałam dobry finansowo więc podołałam. Ale przy wolnym zawodzie różnie bywa, nawet jak jest lepiej to spłaca się zaległości z gorszych miesięcy. Tylko 3 zwierzaki chorowały i wyszły takie koszty. Jestem w panice jak pomyślę co by było jakby 10 chorowało a mam ich w domu 25. Oby tak nigdy nie było.

Link to comment
Share on other sites

też mam nadzieje, że teraz będzie już tylko lepiej ze zdrówkiem zwierzaków! i oby z Twoimi finansami było zawsze tak dobrze jak w grudniu!!!

a czy już coś wiecej wiadomo o Tusi???

 

Z innej beczki- jestem załamana nowym dogo:( wątki mi poznikały, niczego nie mogę znaleźć:( zapisuje więc linki do tych najważniejszych 'moich zwierzaków'. U Ciebie będe tutaj póki nie ogarnę (o ile w ogóle to nastąpi:( )

Link to comment
Share on other sites

Powiem wam, że ja zaznaczałam na wątkach "śledź ten temat" (teraz na nowym dogo "Obserwujesz") i mam wszystkie na szczęście, wchodzę przez  "zawartość którą obserwujesz" w prawym górnym rogu.  Jest też zakładka w lewym górnym rogu "Aktywność - moje kanały aktywności"  w "zawartość którą rozpoczęłam" pierwszego dnia wyświetlały mi się tylko dwa wątki, a teraz już są chyba wszystkie. 

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję. Pomoc teraz bardzo potrzebna. Od początku stycznia do dzisiaj czekałam na pieniądze i sprawy karmy i weterynarza były z opóźnioną płatnością. Dzisiaj zaległość za karmę zapłaciłam 780zł a jutro płacę za leczenie w styczniu (w grudniu przekroczyłam 2 000).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...