Jump to content
Dogomania

nieaktualne


ataK

Recommended Posts

[quote name='majqa']Skoro tak piszesz to pewno tak jest. :-) A skoro tak jest to i poczekamy tyle, co trzeba. :-)
Co się odwlecze...[/QUOTE]a

Nie wiem skąd tyle złości i wyczuwalnego jadu w osbie, która chce pomagać, zaraz popatrzę co kupwałam u ataK i zrobie to co zrobiła All

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 998
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='_Dunaj_']Jeśli to będzie sposób, zeby cała nagonka użyłam tego słowa świadomie na ataK skończyła się to pewnie wiele cioteczek kupujących za zgodą stron unieważni zakup i wtedy okaże się, że nic nie trzeba przekzac, a jeszcze dopłacić za utrzymanie[/QUOTE]

[quote name='Alla Chrzanowska']W związku z rzeczoną sytuacją i domaganiem się pieniędzy przez osoby, które nie mam zamiaru wspierać finansowo wycofuję moją ofertę z następujacych bazarków:
[SIZE=2][B]1) [/B][B]dochód: [COLOR=blue]225zł[/COLOR] [19.12.2011][/B][/SIZE]
[SIZE=4][SIZE=2][URL="http://www.dogomania.pl/threads/219278-do-usun%C4%99cia"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/219278-do-usun%C4%99cia[/COLOR][/URL][/SIZE]
[/SIZE]
Alla Chrzanowska - nr 4a - 10,00 zł
Alla Chrzanowska - nr 13 - 25,00 zł
Alla Chrzanowska - nr 16 - 15,00 zł
Alla Chrzanowska - nr 18a - 7,00 zł
Razem - 57,00 zł

[B][SIZE=2]2)tutaj nie są wyszczególnione poszczególne imiona, ale i Miś i Milka były wtedy tymczasami atyK[/SIZE][/B] - dochód:[COLOR=blue][B] 41zł [/B][/COLOR][30.01.2012]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/221531-Do-usuni%C4%99cia.-Mini-bazarek-ksi%C4%85%C5%BCki-filmowe-na-moje-tymczasy.-Do-30.I-godz.-21.00"][SIZE=2][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2215....I-godz.-21.00[/COLOR][/SIZE][/URL]

Alla Chrzanowska - nr 1, nr 2 - 20zł - wysłane, zapłacone, doszło

[B][SIZE=2]4) [/SIZE]dochód: [COLOR=blue]512zł[/COLOR] [/B][18.01.2012][SIZE=4] [SIZE=2]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/220499-Rozliczam%21-Umyj-sie-uczesz-sie-i-wybieraj-kogo-chcesz...-do-18-I-do-21.00"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/220499-Rozliczam!-Umyj-sie-uczesz-sie-i-wybieraj-kogo-chcesz...-do-18-I-do-21.00[/COLOR][/URL][/SIZE] [SIZE=2]
[/SIZE][/SIZE][/QUOTE]

[quote name='_Dunaj_']a

Nie wiem skąd tyle złości i wyczuwalnego jadu w osbie, która chce pomagać, zaraz popatrzę co kupwałam u ataK i zrobie to co zrobiła All[/QUOTE]

Wobec powyższego nie mogę się doczekać dalszego rozwoju sytuacji.
Skoro dotąd ataK nie mogła się pozbierać z rozliczeniem to teraz rzeczywiście sobie poczekamy na moment aż ponanosi zmiany i to ogarnie. :cool1:

Nazywasz złością i jadem oczekiwanie wyprostowania finansów psów?
Ciekawostka. Jakoś będę musiała to przeżyć.

Link to comment
Share on other sites

Akurat jeśli chodzi o [B]ten[/B] wątek - to ataK powpisywała przychody sprzed tych bazarków, o których teraz mowa. Przynajmniej to, co dostała od nas.
Nie wpisała [B]wydatków [/B]- więc tak jakby na jej koncie te pieniądze nadal były. Zaniechanie wpisania wydatków stanowi stratę ataK i jest na jej niekorzyść. Co innego, gdyby nie rozliczyła przychodów - ale to - jak wspomniałam - jeśli chodzi o bazarki jeszcze grudniowe - ma czas do marca.

Jeśli ataK będzie chciała to na pewno pomożemy jej odjąć od całej kwoty uzyskanej na bazarku to co dziewczyny wycofają. Już grzejemy nasze excele do tej operacji :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']
edit:
Agucha - zostałaś źle zrozumiana :) Teraz jasne i dla mnie oczywiste. Rozliczenie powinno być, stan konta podany jako "spadek" dla kolejnych psiaków, a to co uzbierałyście na Milkę na jej wątku - to już oczywiście Wasza decyzja :)[/QUOTE]
O to mi właśnie chodzi!
Karmę po Milce i tak przeznaczyłam dla Ramzesa. Te parę groszy uzbierane - niechaj mu też służą.
mam sentyment jakiś do tego psa... wybaczcie ;)

[B]Allu[/B], o jakich osobach mówisz i kto chciał zagarnąć pieniądze dla siebie...?:crazyeye:
Mój przekaz był zupełnie inny, a swoją postawą nie wiem komu bardziej zaszkodzisz.
Wycofywanie ofert kupna fantów opłaconych już i otrzymanych przez Ciebie z bazarku grudniowego - jest mocno naciągane...
Musiałybyście te fanty do atyK odesłać i wkleić na wątku bazarkowym dowody nadania przesyłek, żeby było przejrzyście.

A zrobienie rozliczenia i tak by jej nie ominęło...

Link to comment
Share on other sites

Agucha, bez przesady - jakie dowody przesyłek? Jeśli pójdziemy tropem matactw to można wysłać pustą kopertę i też miec dowód wysyłki no nie?Trzeba by jeszcze oświadczenie 3 świadków, że fanty zostały spakowane. Jeśli Alla poświadczy na bazarku, że kasę dostała, a ataK, że dostała fanty to niestety ;) musimy uwierzyć.
Mi chodzi raczej o ten bazarek gdzie były kwestie związane z dochodem ataK. Skoro mimowolnie wprowadziła się na minę, to nie można jej karać za to, że zrobiła coś nierozważnie. Kto ma zrozumieć, ten zrozumie.

Nawet jeśli rozliczenie pozostanie niekorzystne dla ataK nie widzę też powodu, żeby ktokolwiek miał cokolwiek oddawać. Kasa zostanie dopisana do stanu posiadania psiaków, a ataK, która do tej pory nie wpisywała wydatków (czyli pakowała własną kasę w psy), zacznie je wpisywać bardzo skrupulatnie aż do całkowitego rozliczenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha'][B]Allu[/B], o jakich osobach mówisz i kto chciał zagarnąć pieniądze dla siebie...?:crazyeye:
Mój przekaz był zupełnie inny, a swoją postawą nie wiem komu bardziej zaszkodzisz.
Wycofywanie ofert kupna fantów opłaconych już i otrzymanych przez Ciebie z bazarku grudniowego - jest mocno naciągane...
Musiałybyście te fanty do atyK odesłać i wkleić na wątku bazarkowym dowody nadania przesyłek, żeby było przejrzyście.

A zrobienie rozliczenia i tak by jej nie ominęło...[/QUOTE]

Żaden problem. I znajdę nawet 5 osób, które poświadczą, lącznie z panią na poczcie, tylko co do zwrotu pieniędzy przez AtaK to już moja prywatna sprawa. Mam prawo podarować komu chcę 196 zł.

Aha, już rozmawiałam, jeszcze parę osób, które kupowały u Atki tak zrobi.

A czy kogoś obchodzi, co dzieje się z Ramzesem, Trampkiem???

Edited by Alla Chrzanowska
Link to comment
Share on other sites

Ja już mam policzone swoje fanty i ajk wycofam kupno to dowód nadania mogę przsłac nawet na adres domowy lub dowolnej instytucji, albo opublikować na forach jakich chcecie, ale wyciągu z konta nie pokażę i na dogo nie ma prawa nikt ode mnie tego wymagać, a przy okazji czytałam wiele rozliczeń na innych wątkach i niedzie n ie było przy tym skanu dowodu napisane było np
karma 100
leki 150 (tu podawano nazwę) itd.....
Dla jasności, jesli chodzi o rozliczenie bazarków wymienionych to ataK na to czas
1. do 18 marca
2. do 29 kwietnia
4. do 17 kwietnia
3. sprawdzę, ale tez do kwietnia albo maja bo niedawno się skończył

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']
A czy kogoś obchodzi, co dzieje się z Ramzesem, Trampkiem???[/QUOTE]

08.02.2012
[quote name='Agucha']dziś wkleję obrobione fotki do ogłoszeń.

Chciałam też zapytać - jak wygląda zdrowie Ramzesika?
Jest dalej leczony? Gdzie można poczytać o przebiegu leczenia?
Ile dokładnie waży?

Nie mogę przestać o nim myśleć...[/QUOTE]

Niestety odpowiedź była zdawkowa. Nie wiadomo nadal jakie miał badania, co konkretnie rozpoznano itd.
Napiszę do Szami...

Link to comment
Share on other sites

Dopisuję
3. do 3 maja

I ostrożnie ze słowem naciągane, według nowego prawa konsumenckiego rzeczy nabyte droga internetową lub telefoniczną, kupujący ma prawo zwrócic produkt bez podawania przyczyny, a sprzedający może określić czas zwrotu, towar musi być jedynie w oryginalnym opakowaniu, w miarę możliwości nienaruszonym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']Żaden problem. I znajdę nawet 5 osób, które poświadczą, lącznie z panią na poczcie, tylko co do zwrotu pieniędzy przez AtaK to już moja prywatna sprawa. Mam prawo podarować komu chcę 196 zł.

Aha, już rozmawiałam, jeszcze parę osób, które kupowały u Atki tak zrobi.

A czy kogoś obchodzi, co dzieje się z Ramzesem, Trampkiem???[/QUOTE]
A czy kogoś obchodzi to, że Milka jest u mnie na stałe, a ja nadal nie mogę wyegzekwować jej książeczki zdrowia, która została u aTaK????????? jedynie obiecanki...
Tu nie chodzi o pieniądze, tylko zobowiązanie, które poświadczyła własnoręcznym podpisem na umowie tymczasowania Milki.

Link to comment
Share on other sites

Zoli, o książeczkę sama też ataK zapytam , bo powionna ją dać, natomiast wydarzenia ostatnich dni, o których nie chcę tu pisac spowodowały, że ataK ma rzeczywiście duży problem i to nie taki zwykły jakich mamy mnóstwo sami, mogła nawet zapomnieć o książeczce, spokojnie to jest do wyjaśnienia dla dobra Mili i Twojego spokoju, zeby wiedzieć jak ze szczepieniemi itp... Życzę Wam obu wielu wspaniałych lat i radości, to świetnie, że zdecydowałaś się wziąć Milkę ciszy mnie zawsze jak pies znajduje dom i ludzia do kochania. powodzenia :)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=green][B]Jestem.

Zacznę od tych bazarków z kosmetykami. Mozna robić bazarki za zwrot kosztów (avon, oriflame) tak jak jest w regulaminie napisane. Jeśli atak pomyliła się to ja nie widze problemu żeby to poprawiła. Ludzie juz nie róbmy takiego cyrku, że będzie musieli zbierać na pokrycie kosztów firmie. Tylko uwaga- ataK musi wykazać skan faktury/rachunku z tych kosmetyków na których będzie widać jasno ile zysku z tego było.[/B] [B]

Faktem jest to tez, że ataK, zbierając pieniądze na forum powinna się z nich rozliczać. Raz że taki regulamin, dwa z szacunku do osób wpłacających. Ja sama nie wpłacam osobom, które nie robią rozliczeń, raz (nie na dogomanii) chciałam wpłacić pieniądze na leczenie psa, prosiłam, prosiłam o rachunek z kliniki. Nigdy go nie dostałam. Prosiłam tez o wykaz wpłat. Tez nie dostałam. To nie było na dogomanii, wiec ich nic nie obowiązywało, tymbardziej, ze to fundacja. Ale jaka wtedy mam pewność, że np. wpłat nie było ponad miare od innych darczyńców i moja wpłata byłaby ponad wiec krótko mówiac niepotrzebna na tego psa.[/B] [B]
Robiąc rozliczenie możecie przecież liczyć na większe zaufanie od większej ilości osób.

Piszecie, że znacie osoby tymczasujace psy zbierające kase i sie z niej nie rozliczające. To nie wiem czy sie śmiac czy płakać, może wam pogratulować? Na prawde chcecie doprowadzić do tego, że te osoby będą miały zablokowaną możliwość zbierania kasy tu? Omijanie też zablokowania tej osoby i robienie bazarków przez kogoś innego, ale na cel osoby zablokowanej (lub zbierania generalnie przez taka osoby kasy na dogo) wam nic nie da, bo i ta osoba omijająca zasady też poleci. I kto tu ucierpi? człowiek czy psy?[/B] [B]
Na prawdę zastanówcie sie nad tym.
brzydnie mi sie już czytanie watków, gdzie ktoś sie nie chce rozliczać. Choćby to było takie trudne. Znam wiele tymczasów które prowadzą rozliczenia i krzywda im sie nie dzieje. sama rozliczam 5 hotelowców, jest to czasochłonne owszem, ale nie wyobrażam sobie tego nie robić choćby z szacunku dla osób wpłacających.


co do przekazywania pozostałości kasy jednego tymczasa na drugi- nie widzę w tym nic dziwnego, ani niedorzecznego. Z tym, że muszą być jasne rozliczenia, albo całość prowadzona na watku ogólnym tymczasów, albo prowadzone oddzielnie na każdym wątku tymczasu, ale jak coś zostanie z 1 tymczasa trzeba napisać ile zostało i na jakiego psa przechodzi, a wątku tegoż psa na którego przeszły pieniądze, powinna pojawić sie informacja w rozliczeniu x zł- spadek po psie y[/B] [B]


a i nie kierujcie się regulaminem bazarku co do czasu 3 miesięcy rozliczenia- bo to nie działa w momencie gdy pojawiają wątpliwości odnośnie rozliczeń. Po drugie okres 3 miesięcy jest podany również w związku z przesyłkami. Poza tym nie wiem (bo nie miałam czasu) czy ataK nie ma jeszcze starszych bazarków na inen psy.[/B] [B]
Poza tym watek ten jest od sierpnia 2011 i od początku były zbierane pieniądze. Rozliczać trzeba sie nie tylko z bazarków, ale z wpłat zbieranych na watkach na dogo także.


A i ataK dostała czas na rozliczenie, jakby nie było widac ani ona zbanowana, ani watki tymczasów nie są pozamykane.
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Jeśli o mnie chodzi to wszystko jest z rozliczeniami ok. Zrobiłam bazarek, ataK wpisała wpływy tu na wątku.[/QUOTE]
Nikt z nas, zabierających głos w sprawie nie dotyka kwestii Twojego bazarku.
Jakich bazarków dotyczy sprawa zostało jasno przedstawione i kto, jak kto ale sama ataK wie o jakie chodzi.

Link to comment
Share on other sites

Jestem za rozliczeniami i nie chodzi o zatajanie wpływów i wydatków, tylko formę przekazu, majqua i Agucha dobrze robią, że finansów pilnują, ale wypowiedzi były kąśliwe i nie dopuszczały żadnej watplowości nawet pytania, a już stwierdzenie "Ona sie rozliczy" chyba nie jest na miejscu jeśli ktoś zna bliżej to może używać innej nazwy czy normalnie po imieniu, inaczej to ataK bo taki ma nick, nawet nie atyK i stwierdzenie nam nie chodzi pieniądze, a za chwilę, ze i tak wpłyną one na wskazany cel i że nie obchodzi nikogo, kto za oriflame trzeba wszystko przekazać, tyle a rozliczenie oczywiście powinno być i książeczka też.
Co zaś dotyczy rozliczen Atki z licytującymi, to była zawsze w porządku, wszystko w terminie, zgodnie z opisem, starannie zapakowane i zawsze miły dodfatek chocby karta z życzeniami. Pamietajmy, że psami opiekują się ludzie, którzy moga mieć jakieś zawirowania w życiu, kłopoty pietrzące się i pomagając psom powinniśmy stanowić wspólnotę i siebie też w tych działaniach wspierać choćby dobrym słowem, radą, pytaniem co u Ciebie, nie jesteśmy robotami, możemy mieć też chwile załamania, a wszyscy pom agający innym, a zwłaszcza psom czy innym ziwerzętom powinni mieć dużo empatii w sobie, bo przecież pies nam nie powie, a my go rozumiemy. Tak chcę zakonczyć mój komentarz do całej sprawy i naprawdę myślę jak pomóc dziewczynie, bo się o nią martwię jak i psy będące pod jej opieką i dzieci, bo kto sie nimi zajmie jak sie załamie, psy nowe dt, a dzieci? Bardzo prosze wszystkich o chwilę refleksji i pokory, pewnie każdy napisał o jedno słowo za dużo, ale jestsmy tu żeby pomagać, a to wcale nie jest łatwe i stąd czasem trudno emocje powstrzymać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Dunaj_']Jestem za rozliczeniami i nie chodzi o zatajanie wpływów i wydatków, tylko formę przekazu, majqua i Agucha dobrze robią, że finansów pilnują, ale wypowiedzi były kąśliwe i nie dopuszczały żadnej watplowości nawet pytania, a już stwierdzenie "Ona sie rozliczy" chyba nie jest na miejscu jeśli ktoś zna bliżej to może używać innej nazwy czy normalnie po imieniu, inaczej to ataK bo taki ma nick, nawet nie atyK i stwierdzenie nam nie chodzi pieniądze, a za chwilę, ze i tak wpłyną one na wskazany cel i że nie obchodzi nikogo, kto za oriflame trzeba wszystko przekazać, tyle a rozliczenie oczywiście powinno być i książeczka też.
Co zaś dotyczy rozliczen Atki z licytującymi, to była zawsze w porządku, wszystko w terminie, zgodnie z opisem, starannie zapakowane i zawsze miły dodfatek chocby karta z życzeniami. Pamietajmy, że psami opiekują się ludzie, którzy moga mieć jakieś zawirowania w życiu, kłopoty pietrzące się i pomagając psom powinniśmy stanowić wspólnotę i siebie też w tych działaniach wspierać choćby dobrym słowem, radą, pytaniem co u Ciebie, nie jesteśmy robotami, możemy mieć też chwile załamania, a wszyscy pom agający innym, a zwłaszcza psom czy innym ziwerzętom powinni mieć dużo empatii w sobie, bo przecież pies nam nie powie, a my go rozumiemy. Tak chcę zakonczyć mój komentarz do całej sprawy i naprawdę myślę jak pomóc dziewczynie, bo się o nią martwię jak i psy będące pod jej opieką i dzieci, bo kto sie nimi zajmie jak sie załamie, psy nowe dt, a dzieci? Bardzo prosze wszystkich o chwilę refleksji i pokory, pewnie każdy napisał o jedno słowo za dużo, ale jestsmy tu żeby pomagać, a to wcale nie jest łatwe i stąd czasem trudno emocje powstrzymać.[/QUOTE]

Ja równiez sie pod tymi słowami podpisuje:)

Anna

Link to comment
Share on other sites

A ja wolę merytoryczne konkrety i porządek finansowy, niż emocjonalne rozedrganie i nie daj Bóg załamanie, oj oj oj, co to to nie!!!!! Pod tym się podpisuję:)
AtKo wracaj, czekamy, raz raz załatw co spaprane i po sprawie:):):), przynajmniej finansowo... A, że AtKa da radę pokazała, konstrukcja psychiczna to silna, dzielnie znosiła Misia w DSie koszmarze, pocieszała Nas jeszcze. Psiak już odebrany na szczęście, ufff:)

Edited by Marycha35
Link to comment
Share on other sites

_Dunaj_, przepraszam, że nie zrobię cytatu, bo z chaosu wypowiedzi, w której zostało wymieszane wszystko - rozliczenia, ton wypowiedzi, oriflame, problemowość z odmianą nicku ataK, wysyłki zgodne z opisem, miłe dodatki, życiowe zawirowania, empatia itd... - nie jestem w stanie wyłuskać sensu (oczywiście z mojego, na wskroś ograniczonego punktu widzenia).
Zatem, nie podpisuję się pod tym, co zapewne i mnie miał ów szczególny wpis przekazać.

Z przyjemnością natomiast, z chwilą gdy ataK powróci i wskaże, z punktu widzenia istotności ważne wpisy o poszczególnych zwierzętach, pomogę w zrobieniu im tekstów ogłoszeniowych i w samym ogłaszaniu.
Jeśli wyrazi takie życzenie, podobnie jak przystała na to na wątku Misia, wezmę na siebie również rozmowy z potencjalnymi chętnymi domkami. Oby tylko takie się pojawiły.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Dunaj_']Jestem za rozliczeniami i nie chodzi o zatajanie wpływów i wydatków, tylko formę przekazu, majqua i Agucha dobrze robią, że finansów pilnują, ale wypowiedzi były kąśliwe i nie dopuszczały żadnej watplowości nawet pytania, a już stwierdzenie "Ona sie rozliczy" chyba nie jest na miejscu jeśli ktoś zna bliżej to może używać innej nazwy czy normalnie po imieniu, inaczej to ataK bo taki ma nick, nawet nie atyK i stwierdzenie nam nie chodzi pieniądze, a za chwilę, ze i tak wpłyną one na wskazany cel i że nie obchodzi nikogo, kto za oriflame trzeba wszystko przekazać, tyle a rozliczenie oczywiście powinno być i książeczka też.
Co zaś dotyczy rozliczen Atki z licytującymi, to była zawsze w porządku, wszystko w terminie, zgodnie z opisem, starannie zapakowane i zawsze miły dodfatek chocby karta z życzeniami. Pamietajmy, że psami opiekują się ludzie, którzy moga mieć jakieś zawirowania w życiu, kłopoty pietrzące się i pomagając psom powinniśmy stanowić wspólnotę i siebie też w tych działaniach wspierać choćby dobrym słowem, radą, pytaniem co u Ciebie, nie jesteśmy robotami, możemy mieć też chwile załamania, a wszyscy pom agający innym, a zwłaszcza psom czy innym ziwerzętom powinni mieć dużo empatii w sobie, bo przecież pies nam nie powie, a my go rozumiemy. Tak chcę zakonczyć mój komentarz do całej sprawy i naprawdę myślę jak pomóc dziewczynie, bo się o nią martwię jak i psy będące pod jej opieką i dzieci, bo kto sie nimi zajmie jak sie załamie, psy nowe dt, a dzieci? Bardzo prosze wszystkich o chwilę refleksji i pokory, pewnie każdy napisał o jedno słowo za dużo, ale jestsmy tu żeby pomagać, a to wcale nie jest łatwe i stąd czasem trudno emocje powstrzymać.[/QUOTE]

Również się pod tym podpisuję
Alla

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Dunaj_']Jestem za rozliczeniami i nie chodzi o zatajanie wpływów i wydatków, tylko formę przekazu, majqua i Agucha dobrze robią, że finansów pilnują, ale wypowiedzi były kąśliwe i nie dopuszczały żadnej watplowości nawet pytania, a już stwierdzenie "Ona sie rozliczy" chyba nie jest na miejscu jeśli ktoś zna bliżej to może używać innej nazwy czy normalnie po imieniu, inaczej to ataK bo taki ma nick, nawet nie atyK i stwierdzenie nam nie chodzi pieniądze, a za chwilę, ze i tak wpłyną one na wskazany cel i że nie obchodzi nikogo, kto za oriflame trzeba wszystko przekazać, tyle a rozliczenie oczywiście powinno być i książeczka też.
Co zaś dotyczy rozliczen Atki z licytującymi, to była zawsze w porządku, wszystko w terminie, zgodnie z opisem, starannie zapakowane i zawsze miły dodfatek chocby karta z życzeniami. Pamietajmy, że psami opiekują się ludzie, którzy moga mieć jakieś zawirowania w życiu, kłopoty pietrzące się i pomagając psom powinniśmy stanowić wspólnotę i siebie też w tych działaniach wspierać choćby dobrym słowem, radą, pytaniem co u Ciebie, nie jesteśmy robotami, możemy mieć też chwile załamania, a wszyscy pom agający innym, a zwłaszcza psom czy innym ziwerzętom powinni mieć dużo empatii w sobie, bo przecież pies nam nie powie, a my go rozumiemy. Tak chcę zakonczyć mój komentarz do całej sprawy i naprawdę myślę jak pomóc dziewczynie, bo się o nią martwię jak i psy będące pod jej opieką i dzieci, bo kto sie nimi zajmie jak sie załamie, psy nowe dt, a dzieci? Bardzo prosze wszystkich o chwilę refleksji i pokory, pewnie każdy napisał o jedno słowo za dużo, ale jestsmy tu żeby pomagać, a to wcale nie jest łatwe i stąd czasem trudno emocje powstrzymać.[/QUOTE]
Też się podpisuję z przyjemnością pod tym postem :)
Magda

PS. Jeśli chcecie, to możecie wejść w "ustawienia" >>> "moje konto" >>> "edytuj listę ignorowanych" i dopisać tam sobie osoby, których postów nie chcecie czytać ;) To taki prywatny ban - bardzo fajna opcja czasem :)

Edited by mmd
Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Dunaj_']Jestem za rozliczeniami i nie chodzi o zatajanie wpływów i wydatków, tylko formę przekazu, majqua i Agucha dobrze robią, że finansów pilnują, ale wypowiedzi były kąśliwe i nie dopuszczały żadnej watplowości nawet pytania, a już stwierdzenie "Ona sie rozliczy" chyba nie jest na miejscu jeśli ktoś zna bliżej to może używać innej nazwy czy normalnie po imieniu, inaczej to ataK bo taki ma nick, nawet nie atyK i stwierdzenie nam nie chodzi pieniądze, a za chwilę, ze i tak wpłyną one na wskazany cel i że nie obchodzi nikogo, kto za oriflame trzeba wszystko przekazać, tyle a rozliczenie oczywiście powinno być i książeczka też.
Co zaś dotyczy rozliczen Atki z licytującymi, to była zawsze w porządku, wszystko w terminie, zgodnie z opisem, starannie zapakowane i zawsze miły dodfatek chocby karta z życzeniami. Pamietajmy, że psami opiekują się ludzie, którzy moga mieć jakieś zawirowania w życiu, kłopoty pietrzące się i pomagając psom powinniśmy stanowić wspólnotę i siebie też w tych działaniach wspierać choćby dobrym słowem, radą, pytaniem co u Ciebie, nie jesteśmy robotami, możemy mieć też chwile załamania, a wszyscy pom agający innym, a zwłaszcza psom czy innym ziwerzętom powinni mieć dużo empatii w sobie, bo przecież pies nam nie powie, a my go rozumiemy. Tak chcę zakonczyć mój komentarz do całej sprawy i naprawdę myślę jak pomóc dziewczynie, bo się o nią martwię jak i psy będące pod jej opieką i dzieci, bo kto sie nimi zajmie jak sie załamie, psy nowe dt, a dzieci? Bardzo prosze wszystkich o chwilę refleksji i pokory, pewnie każdy napisał o jedno słowo za dużo, ale jestsmy tu żeby pomagać, a to wcale nie jest łatwe i stąd czasem trudno emocje powstrzymać.[/QUOTE]

Popieram w 100%.
Niesmialo wraca do mnie wiara w czlowieczenstwo ludzi, szczegolnie tu, na dogomanii.
Maria Teresa W.

Edited by Mariat
dodanie podpisu
Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Dunaj_']Zoli, o książeczkę sama też ataK zapytam , bo powionna ją dać, natomiast wydarzenia ostatnich dni, o których nie chcę tu pisac spowodowały, że ataK ma rzeczywiście duży problem i to nie taki zwykły jakich mamy mnóstwo sami, mogła nawet zapomnieć o książeczce, spokojnie to jest do wyjaśnienia dla dobra Mili i Twojego spokoju, zeby wiedzieć jak ze szczepieniemi itp... Życzę Wam obu wielu wspaniałych lat i radości, to świetnie, że zdecydowałaś się wziąć Milkę ciszy mnie zawsze jak pies znajduje dom i ludzia do kochania. powodzenia :)[/QUOTE]

Ok, rozumiem, to proszę Cię Dunaj jeśli masz z aTaK kontakt i możesz coś z tą książeczką popchnąć do przodu, to będę wdzięczna :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...