Jump to content
Dogomania

Psie dzieci maja juz domy !!


Iza i Fidel

Recommended Posts

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Osobiście widziałem tylko odrobaczenie i odpchlenie pieska z chorą łapką. Zrobił to wet. Preparat na odpchlenie i tabletki na odrobaczenie dwóch pozostałych szczeniaków przekazałem do rąk własnych opiekunek. Czy to zrobiły - nie wiem. Zresztą nie wiem też, dlaczego on zwymiotował kurzą łapę, skoro dałem dziewczynom dwa kilogramy Brita z worka podarowanego przez Maję.

Cieszę się, że u Miśka wszystko w porządku :)

Trzeciego szczeniaka zabrałem stamtąd. Za chwilę zaprowadzę go na działkę, a w sobotę ma jechać do nowego domu :) Teraz usiłuje bawić się z Perełką, ale ona chyba nie ma na to ochoty i groźnie warczy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Byc moze transport dla malucha do Krakowa będę miała we czwartek z samego rana - jakby się udało to mały byłby szybciej w domu![/quote]
Piesek jest już na działce. Jeśli pojechałby w czwartek do domu, to nie byłby tam zbyt długo :)

Link to comment
Share on other sites

ojoj,ale sie tu dzieje !! I na szczescie pozytywnie sie dzieje:multi::multi:
Sercem bylam z Wami i maluchami,ale organizm po pracy nie wydalal i usypialam natychmiast po przyjezdzie do domu.
Baardzo,bardzo sie ciesze ,ze maluchy maja domki :multi::multi:

Rozumiem,ze aukcje mam zdjac?

Ludzie jestescie wspaniali !! Dziekuje Wam bardzo !!:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Iza - aukcji bym nie zdejmowała tylko zamiast zdjęć beżowych psiaków dałabym zdjęcia psiaków od Perelki no i napisałabym,że będą małe - coś w stylu, że pan z wiochy wyrzucił sunię z maluchami i ktoś je przygarnąl tymczasowo niby do szopy i że mogą być tam tylko tydzień,że mama mała (tyż szuka domku) i maluchy male będą - trochę pozmyślamy, a co - moze to pozwoli maluszkom znaleźć domki????
Co myślicie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i Fidel']Andzia,a gdzie sa te male od Perelki? Ja w ogole nie znam tej historii...
Daj jakis link i jesli tam nie ma fotek to prosze na priva :[email protected]
Jesli zdaze to zmienie rano,jesli nie to po powrocie z pracy-wieczorem dopiero...[/quote]
Małe od Perełki są tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=31820[/URL]
Zapraszam serdecznie ;)

A zmyślać chyba nie trzeba - to szczeniaki porrzuconej pod mostem Perełki. Obecnie przebywają w domu tymczasowym, ale cierpliwość domowników powoli się wyczerpuje :mad: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Sunia, którą dzisiaj znalazła koleżanka córki jest ja starsza siostra maluchów - podobna w kolorze i też taka onkolabkowata. Ma ok. 5 - 6 mies - więc jakby kto szukał suni ciut starszej to służę!
Brzydkie zdjęie - ale tylko takie mam:
[IMG]http://img170.imageshack.us/img170/681/rudagr5.jpg[/IMG]

sunia poszła na działkę w zamian za ostatniego malucha, który jutro (mam nadzieję) będzie już w nowym domu!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i Fidel']W pospiechu strasznym zmienilam aukcje:
[B][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=147277649[/URL]

Powiem wam,ze nawet nie wiem co dokladnie tam napisalam.
Zerknijcie prosze i dajecie znac,jesli trza cos poprawic.
[/B][/quote]
Szczeniaków jest pięć, a ja mieszkam w Kielcach. A z tym schroniskiem to taki chwyt marketingowy, jak rozumiem? ;)

[B]Iza[/B], wielkie dzięki za aukcję :)

PS. Na przedostatniej stronie wątku są aktualne zdjęcia szczeniaków Perełki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gem']Trzy maluchy znalazły domki - tylko się cieszyć :)
A co u nich obecnie słychać? Nowi właściciele proszeni są o relacje :)[/quote]

Misiek nazywa się Bari.
To z sentymentu do powieści "Bari - syn Szarej Wilczycy", nad której czytaniem plakałam w młodości.

Oto Bari :
[URL="http://img99.imageshack.us/my.php?image=bari3xj1.jpg"][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/6131/bari3xj1.th.jpg[/IMG][/URL]

Relacje z kotami przegiegają różnie.
Działkowe maluchy mają ochotę zaprzyjaźnić się z nim, ale Bari, potraktowany dwukrotnie pazurem przez jedną z kocic - stara się omijać wzystkie kociaste z daleka.
Czasem zaszczeka, aby zaakcentować swoją bojowość.
Nie opuszcza mnie i mojego męża na krok. Nie można go namówić na samotne bieganie po ogródku. Zostawiony sam - wraca pod drzwi. Szkoda, bo pogoda ładna i mógłby spędzac na słońcu długie godziny.....

Grzeczny, oddany, oczywiście trochę psotny - szczeniak.
Będzie mądrym psem - jak dorośnie.:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

śliczny ten Bary:loveu:

Dostałam wiadmosici od szczeniaczka brata Bariego tego z chorą łapką. Szczeniaczek ma sie bardzo dobrze psotny bardzo kontaktowy, niesprawna łapka mu nie przeszkadza całkiem nieźle sobie radzi, ta pani bardzo go kocha:loveu: Psinka nazywa sie Pirat na wiosę jak wszytsko bedzie ok Pirat bedzie miał towarzystwo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...