Jump to content
Dogomania

Psie dzieci maja juz domy !!


Iza i Fidel

Recommended Posts

Justynko - ja cię chyba ozłocę!!!!:loveu: Tak - pani zdecydowała się dać domek tej bieduli! Jak na żywo zobaczyłam szczeniorka to miałam wątpliwości czy jak go zobaczy będzie go dalej chciala....ALE MAłY ZOSTAł!!!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu:

Niestety druga adopcja w Brzesku nie wypalila. A tak niby pięknie miało być...Saba nie za bardzo zgadzała się z ich psem, ale to jeszcze pikuś. Podobno pan kopnął ich psa i gem z martą nie zostawili tam Saby:shake:
Biedna sunia, nie po to się ją ze schronu wyciągało,żeby teraz i ją ktoś kopał:-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"Justynko - ja cię chyba ozłocę!!!!"

Naprawde nie musisz, to wszytsko dla tych maluszków, w moim schronisku czekaja psiaki na adopcje zawsze mam dylemat jak juz mam dom, ich tyle ejst biedaków.

Czekam na odpowiedz jednego pana z Dabrowy Górniczej, szukał kiedys duzego psa tzn szczeniaka który bedzie duzu, piesek mieszkałby w domu a potem w ocieplonej budzie miałby do dyspozycji duzy ogród i koleżankę mix owczarka po sterylizacji

Oby sie udało:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i Fidel']Wpadlam ,aby zobaczyc co u maluchow.
Potrzebne im allegro?

Moj Fidziu zle sie czuje i tak siedze z nim....
Za 3 godz.chyba pojedziemy do lekarza.Poki co mam go obserwowac...[/quote]
Allegro na pewno by się im przydało :)

Kciuki za Fidela!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i Fidel']ich aukcja:
[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=147277649"][B][COLOR=#0000ff]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=147277649[/COLOR][/B][/URL]

Zobaczcie prosze czy jestb dobrze,czy cos trzeba zmienic.Nie mam czasu i wszystko tak w pospiechu sklecilam.[/quote]
Jest ok :)
A co u Fidela?

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie napisala do mnie osoba.Oto jej mail:
[COLOR=darkgreen][I]Witam,
Bardzo proszę o zarezerwowanie dla mnie jednego z tych piesków - wolałabym tego jaśniejszego.
Tydzień temu przeprowadziłam się z Warszawy do domku z ogródkiem w okolicach Kozienic. Do tej pory zajmowałam się bezdomnymi kotami i w moim niewielkim mieszkanku nie było miejsca dla psa. Teraz mam dość duży dom i ogród. Piesek bedzie mieszkał w domu i tylko biegał po ogrodzie. Zależy mi bardzo na tym, aby był minimum średniej wielkości, może być duży, gdy dorośnie. Zależy mi na tym, aby akceptował koty. Mam 6 kocich rezydentów i aktualnie 4 maluchy do adopcji. Czy szczeniaczek akceptuje koty ? Jest to dla mnie bardzo ważne. Bardzo podoba mi sie ten jaśniejszy.
Po pieska mogę przyjechać osobiście, nawet jutro.
Czekam na informacje,[/I]
[/COLOR]
[COLOR=darkgreen][COLOR=black]Mam namiary na ta osobe.Mysle,ze kto jest tam blizej szczeniakow,to moglby dopilnowac ewentualnej adopcji psiaczka.[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=darkgreen][COLOR=#000000]Niech sie ktos do mnie odezwie komu mam dac namiary.No i co ja mam tej osobie odpisac?[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=darkgreen][COLOR=#000000][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=darkgreen][COLOR=#000000][B]Gem[/B],dzieki za troske o mojego Fidzia.Otoz dostal dwa zastrzyki:Betamox i cos na "D".To ma byc p/bolowe i p/zapalne.Przy badaniu wyszlo,ze faktycznie ma cos w pachwinie.Wyglada to jak ugryzienie,przetarcie...Mam nadzieje,ze ten rumien to nie po kleszczu....No i nawet udaje mi sie przetrzec to miejsce Rivanolem ! Bo moj Fidziu to straszny panikarz :)[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=darkgreen][COLOR=#000000]Jutro mam zlapac mu mocz i oddac do badania,bo dodatkowo ma ropna wydzieline z siurka.Jak nic sie nie zmieni w tej pachwinie lub bron boze pogorszy to we wtorek znow mamy przyjechac.[/COLOR]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][COLOR=darkgreen][COLOR=black]Mam namiary na ta osobe.Mysle,ze kto jest tam blizej szczeniakow,to moglby dopilnowac ewentualnej adopcji psiaczka.[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=darkgreen][COLOR=#000000]Niech sie ktos do mnie odezwie komu mam dac namiary.No i co ja mam tej osobie odpisac?[/COLOR][/COLOR]
[/QUOTE]
Ja jestem chyba najbliżej ;) Jak szczeniak reaguje na koty - nie wiem, ale jego brat, ten z chorą łapką, nie zareagował w ogóle. Był u mnie przed wyjazdem do Krakowa, koty widział, pozwolił im się nawet obwąchać - i nie zareagował w żaden sposób.
Zresztą nie wydaje mi się, by był to problem. Przecież to szczeniak, łatwo go nauczyć właściwych reakcji. Znajdująca się u mnie na tymczasie Perełka na początku warczała na koty, a po miesiącu konsekwentnego szkolenia udaje, że ich nie widzi ;)
Przyjazd tej pani po pieska jutro byłby rozwiązaniem idealnym. Z różnych względów lepiej dla szczeniaków, by we wtorek znajdowały się jak najdalej miejsca, gdzie obecnie przebywają.
Proponuję, by pani skontaktowała się ze mną. Mogę jechać z nią po pieska, a poza tym dopilnuję podpisania umowy adopcyjnej. Mój mail: [email][email protected][/email]

A za Fidela trzymam kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Do wzięcia jest już tylko jeden maluch - drugi (ten jaśniejszy) został szczęśliwie wyadoptowany.[/B] Przyjechali po niego Państwo z okolic Kozienic. Ogromne podziękowania za to należą się Izie :)
Piesek trafił do rodziny, która od dawna pomaga zwierzętom - tyle że do tej pory kotom :) Państwo wyprowadzili się niedawno z Warszawy, mają dom z ogrodem. Piesek będzie mieszkał w domu, a po ogrodzie jedynie biegał - nie został więc zabrany do budy. Wygląda na to, że psiak wygrał los na loterii - będzie miał wspaniałe warunki i kochających, serdecznych opiekunów :) Dodam jeszcze, że Pani obiecała pisać regularnie tutaj, będą również zdjęcia :)

[B]Andzia69[/B], czy dzwonił ktoś do Ciebie w sprawie tego ostatniego szczeniaka? On jutro musi być zabrany od tymczasowych opiekunek i oczywiście byłoby najlepiej, gdyby od razu pojechał do nowego domu. Jeśli nie, to trafi na działkę - i tu serdeczne podziękowanie dla pani Ani, że się na to zgodziła :)

Link to comment
Share on other sites

bardzo sie cieszę,ze i drugi maluch poszedł w dobre ręce :loveu::loveu::loveu:
Dzwonił do mnie jeszcze jeden pan od Justynki (Justys :loveu:) - ma pomyśleć no i czekam też na decyzje dwóch rodzin z Krakowa...
Trzeba malucha czym prędzej zawieźć na działkę, a myslę,że trzeci domek znajdzie się szybko :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Aaaa - Iza - jak by się udało wydać maluszki to zmien troszkę opisik tej aukcji i dawaj zdjecia maluchów od Perełki - a co - widać muszą byc tkliwe aukcje,żeby domki się znajdowały!!!;)[/quote]
Właśnie miałem to samo zaproponować :)

[B] Co do szczeniaka nr 3 - jutro zabiorę go stamtąd na działkę do pani Ani.[/B] [B]Chciałbym jednak, by wszyscy potencjalni czytelnicy tego wątku zdali sobie sprawę, że jest to rozwiązanie równie tymczasowe, co pobyt u dziewczyn. Ten piesek nadal będzie w trudnej sytuacji i nadal trzeba będzie szybko znaleźć mu dom. [/B]Oczywiście słowa te kieruję do tych, którzy nie słyszeli o sytuacji p. Ani i nie wiedzą, ile psich "bid" ma na głowie.

Link to comment
Share on other sites

no i mamy domek dla ostatniego malucha:multi::multi::multi: państwo nie mają samochodu więc mogą dopiero w sobotę przyjechać po malucha pociągiem lub autobusem....

Tak więc niech maluszek grzecznie czeka na działce na nowych państwa:multi:

Mam nadzieję,że nic się nie zmieni...no chyba,że jakies psiaczki by do Krakowa jeszcze jechały to maluch by mógł jechać z nimi - zobaczymy!!!!

Ach ten Kraków:loveu:

Link to comment
Share on other sites

No super jak sie cieszę ze te maleństwa mają domki a 3 psiurek niedługo też pojedzie:loveu: :loveu: :loveu: ale najbardziej to cieszy mnie fakt ze ten bidulek z tą łapka ma domek, jestem ciekawa jak to bedzie w pprzyszłości z ta łapeczką.

A ja mam teraz 4 tyg szczeniackza do adopcji jakby ktoś słyszał.... psinka bedzie malutka

Link to comment
Share on other sites

Drugi (jaśniejszy) z piesków jest od wczoraj u mnie.:lol:

Planowalam sobie, że mój pierwszy po wielu latach piesek będzie długowłosy lub półdługowłosy, będzie w typie berneńczyka albo lepiej owczarka collie.
Ale życie modyfikuje plany i marzenia. Jest psiak, który w niczym collie nie przypomina i wcale nie jest długowłosy.;) :lol:
[URL="http://img295.imageshack.us/my.php?image=misiek1te1.jpg"][IMG]http://img295.imageshack.us/img295/915/misiek1te1.th.jpg[/IMG][/URL]

Misiek (bo takie jest "robocze" imię ze wzgledu na niedźwiedziowatą miękką sierść - w samochodzie zwymiotował całą, niepogryzioną, nieprzetrawioną kurzą łapą z pazurami :-o
W domu bardzo sie drapał, a więc pomimo zapewnień , że został odpchlony - potraktowałam go wieczorem FipRex-em.
Rano zdjęłam mu z futerka kilkanaście nieżywych pcheł.

Teraz jest OK.
Misiek nie drapie się. Biegał po ogródku.
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img329.imageshack.us/img329/1082/misiek2rf1.jpg[/IMG][/URL]

Nie opuszcza nas na chwilę.
Jest grzeczny, wesoły.
Zaraz jedziemy do weta na przegląd i odrobaczenie.
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/2590/misiek3fd9.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...