Jump to content
Dogomania

Bytom- ul. Olimpijska dzika suczka uciekła, dopiero trafiła do nowego domu. POMOCY


vega17

Recommended Posts

  • Replies 715
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mshume']A jej mąż? był bardzo obcesowy dla dziewczyn z Bytomia.One mają zupełnie inny obraz sytuacji a są na miejscu, ty nie. Myślę,że one już się wycofują z pomocy, własnie przez tą schizofreniczną sytuację.[/QUOTE]
Wega ma racje Mshume Ty kochana chyba powariowalas dzialalm w TOZ i co myslisz ze pojdziemy do kobity na ktora nie mamy dowodow i ja bedziemy oskarzac czy wypytywac co zrobili z sunia???!!!Kobieto wiesz ze jak nie masz dowodow to jeszcze ona nas moglaby zaskarzyc po drugie wedlug mnie tak jak Vega pisze ona jest Bogu ducha winna na to wychodzi bo ja juz sie nie bede powtarzac tez z nia wczesniej rozmawialam.Musisz zrozumiec jedno jedni sa tacy jak my rusza niebo i ziemie a inni tez to przezywaja szukaja ale nie pisza o tym tak jak my bo poprostu nie maja kompa!!!Tez ma inne zwierzaki i sie nimi musi zajac a nie wierze w to ze o suni nie mysli bo jakby byla zlym czlowiekiem to co myslisz zeby Vedze za paliwo zwrocila???Tez juz nie chce mi sie gdybac na ten temat bo tak jak Vega pisze My szukamy Suni!!!!!!!!!!!!!!A nie zajmujemy sie kto winny a kto nie.Ale zmierzam do czego innego godzine temu bylam z mezem na Bytomiu bo dalej szukam pracy bo tamta nie wypalila i powiem Wam ze MIka zyje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jak sie jedzie w strone dworca po prawej stronie mijalam zoologiczny fryzjer i zabke po tej stronie sa dwa bloki i tam stala sunia do zludzenia przypominala Mike niestety nie mialam jak wyjsc z auta bo jechal autobus za nami otworzylam okno zawolalam Mika to popatrzyla pare metrow dalej stanelismy ale ona pobiegla na druga strone i uciekla cala dworcowa obeszlam i nic.Trzeba tam ogloszenia porozwieszac fakt ze ja Miki na oczy na zywo wczesniej nie widzialam tylko na dogomanii ale przypominala mi wlasnie ja dzis.Czy ona miala ogonek taki troszke puchatszy czy taki bardzo cienki?Tam pare metrow dalej jest market tez po prawej stronie potem jest jakas mala stacja benzynowa i dworzec ale to bylo pare metrow wczesniej .Mam nadzieje ze nie ma ktos tam podobnego psa ale na bank to byla sunia nie pies.Trzeba kogos tam podeslac zeby na dworcu i tam na tej ulicy co ja widzialam tj ulica zabrzanska doslownie jak przebiegla przez ulice to dobiegla na dworcowa bez problemu ale do czego zmierzam trzeba tam porozwieszac ogloszenia.Jak ktos jest z Bytomia to najlepiej jutro ja chetnie bym pomogla ale w tych terenach nie bede osiagalna do konca tygodnia.Tylko nie mylic ulicy zabrzanskiej tej co sie schodzi schodkami w dol i jest po drugiej stronie tam jest jakas hurtownia tapicerska to nie tam.To pare metrow przed dworcem czyli jak zabka zoologiczny sklep market jakis to te dwa ostatnie bloki.Ona byla wielkosci kota ale takigo wiekszego tak do polowy lydki moze gdzies taka wielkosc.I caly czas powtarzam bo to istotne nie na Zabrzanskiej na Szombierkach tylko tu po tej stronie co dworzec autobusowy to 200metrow wczesniej.

Link to comment
Share on other sites

to nie jest Zabrzańska, to Kolejowa. Ulice okoliczne to np Chrznowskiego. Ona biega stamtąd na Dworcową-czy coś źle rozumiem? To musi przejśc przez dwie bardzo ruchliwe ulice... Zbyt ruchliwe
Postaram się podjechać w tamte rejony jutro
Napisz może do angel.ek - mieszka niedaleko, moze da radę zrobić mały rekonesans...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']psiara34, mówiłam ostatnio Monice, że jak Cię widzę na filmikach z psiakami to mi się mordka sama uśmiecha przez te Twoje 'kuci kuci'- podejście do psiaków, cudnie się je ogląda :)[/QUOTE]

hehhe uśmiecham się ale wyć mi się chce-tak na prawde.....bo sie martwie że wszystkim moge nie pomóc, choc walcze do konca.....ja pieprze..jak cięzko ! ile byś nie wydała coraz wiecej wywalą...moze prawo sie zmieni, poki co liczy sie kazdy wydany jeden- to moj pupil zarzygal mi cale auto i przepraszala bida mnie za to bardzo 60 kg milosci- uparlam sie nie chialam wydac do budy byle gdzie- teraz dzielnica willowa i miejsce przy kominku i duuuuzo milosci- warto bylo!

[url]http://www.youtube.com/watch?v=UWA7AqDSJv8[/url]
nie znam cie- ale dziekuje za mile slowo to wazne jak tak cięzko

Link to comment
Share on other sites

Ja trochę też z wdzięczności za przytuliskową elene (zwaną też diabłem tasmańskim:)) pomagam moni w ogłoszeniach i graty dla schronu zbieram, no i bloga przytuliskowego prowadzę. Śledzę Twoje filmiki, bo je czasem wykorzystuje na blogu, a ten z Daktylem widziałam i już nawet pisałam gdzieś, że się łezka w oku kręci na jego widok.
Martwi mnie ta Mika strasznie, cieszę się, że Bąbel wrócił do domu i dobrze się ma (odwiedziłam), ale spokoju nie zaznam dopóki mała się nie znajdzie :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']Ja trochę też z wdzięczności za przytuliskową elene (zwaną też diabłem tasmańskim:)) pomagam moni w ogłoszeniach i graty dla schronu zbieram, no i bloga przytuliskowego prowadzę. Śledzę Twoje filmiki, bo je czasem wykorzystuje na blogu, a ten z Daktylem widziałam i już nawet pisałam gdzieś, że się łezka w oku kręci na jego widok.
Martwi mnie ta Mika strasznie, cieszę się, że Bąbel wrócił do domu i dobrze się ma (odwiedziłam), ale spokoju nie zaznam dopóki mała się nie znajdzie :([/QUOTE]
merdam ogonem i mam ochote cie polizac jęzorem po policzku:) ludziska co my bysmy bez was krakusy i ślązaki zrobili-pamiętam diabła:) nie nudzisz sie przy niej z tego co mi vega mowiła-od początku rządzila :) i mialaś CHIli nasza na tymczasie:) dobrze ze w koncu znalazla domek
znajdzie sie małpiszon! zobacz ilu ludzi pomaga...oby zamartwiamy się o nią łokropnie.....cała nadzieja w ludziskach z Bytomia i troche szczęscia by sie przydało. DZIĘKUJĘ WAM BARDZO ZA POMOC I DOBRE SERCE!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiara34']merdam ogonem i mam ochote cie polizac jęzorem po policzku:) ludziska co my bysmy bez was krakusy i ślązaki zrobili-pamiętam diabła:) nie nudzisz sie przy niej z tego co mi vega mowiła-od początku rządzila :) i mialaś CHIli nasza na tymczasie:) dobrze ze w koncu znalazla domek
[/QUOTE]

Pani Marto! Wiem o kogo chodzi, ale to nie ja :) Bodajże Ula (?) miała Chili na tymczasie i też ma diabła od Was, spotykam ich na spacerze, mieszkamy blisko siebie :)
Mój diabeł to specjalista od foteli i legowisk, zjadacz butów, kosmetyków i maści :) Na szczęście już sobie poradziliśmy z tym szaleństwem :)
Oto i ona: przytulisko-zbludowice.blogspot.com/2011/05/elena.html

Link to comment
Share on other sites

rikimadzik w tych okolicach(dworzec ,Kolejowa simple ) koczuje podobna do Miki psinka o niej już było tu pisane zaraz na początku jak się Mika zgubiła ,ale tamta ma właściciela tylko biega samopas .
[IMG]http://www.dogomania.../images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]mshume[/B] [URL="http://www.dogomania.../showthread.php?p=17683447#post17683447"][IMG]http://www.dogomania.../images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL]
A jej mąż? był bardzo obcesowy dla dziewczyn z Bytomia.One mają zupełnie inny obraz sytuacji a są na miejscu, ty nie. Myślę,że one już się wycofują z pomocy, własnie przez tą schizofreniczną sytuację.


I BARDZO PROSZĘ nie wysnuwajcie teorii spiskowych na temat właścicieli Miki , pan był szukał z nami i na osiedlu w okolicy ogłoszenia też były porozwieszane ,wiec na swój sposób się starali.
Nie którzy są po prostu bezradni czasami ,ale nie wynika to ze złej woli .

Link to comment
Share on other sites

hej nie bylo mnie kilka dni , mialam telefono psine, pisalam juz to moni ale to nie byla on, byla sredniej wieklosci i nie uciekala:(

wracajac do wlascicieli, pani irena jest chora, niedlugo bedzie miec operacje na nogi , wspominalam juz wczesniej ze ma klopot z nogami dlatego nie bbiega za sunia od rana do nocy.

dzieki wszystkim za rozwieszanie ogloszen, jak trzeba to znowu dosle

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo_joanna']to nie jest Zabrzańska, to Kolejowa. Ulice okoliczne to np Chrznowskiego. Ona biega stamtąd na Dworcową-czy coś źle rozumiem? To musi przejśc przez dwie bardzo ruchliwe ulice... Zbyt ruchliwe
Postaram się podjechać w tamte rejony jutro
Napisz może do angel.ek - mieszka niedaleko, moze da radę zrobić mały rekonesans...[/QUOTE]
Tam na bank pisalo zabrzqnska tylko to byl jakis duzy nr bo mi nie chodzi o poczatek zabrzanskiej gdzie jest hurtownia tapicerska bo to juz jest pod mostem albo po schodach z dworca. Mi chodzi o ulice przed ta stacja i zabka i zoologicznym.Tam jak przebiegnie na druga strone to dobiega na dworcowa spokojnie.Moze rzeczywiscie ktos tam tak jak pisali ma taka sama sunie.Kurcze ze ja tam nie mieszkam na miejscu..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vega17']hej nie bylo mnie kilka dni , mialam telefono psine, pisalam juz to moni ale to nie byla on, byla sredniej wieklosci i nie uciekala:(

wracajac do wlascicieli, pani irena jest chora, niedlugo bedzie miec operacje na nogi , wspominalam juz wczesniej ze ma klopot z nogami dlatego nie bbiega za sunia od rana do n
dzieki wszystkim za rozwieszanie ogloszen, jak trzeba to znowu dosle[/quote]
Wiem doskonale ze wlascicielka ma problemy ze zdrowiem i dlatego nie jest tak aktywna jak inni dlatego tez musialam napisac to co mysle bo to oststnio toczyly sie rozmowy nie o suni tylko jacy to sa wlasciciele. A niech sa jacy sa-my musimy skupic sie na suni-tylko suni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rikimadzik']Wiem doskonale ze wlascicielka ma problemy ze zdrowiem i dlatego nie jest tak aktywna jak inni dlatego tez musialam napisac to co mysle bo to oststnio toczyly sie rozmowy nie o suni tylko jacy to sa wlasciciele. A niech sa jacy sa-my musimy skupic sie na suni-tylko suni.[/QUOTE]

dziękuje ze zdrowy rozsądek.....bo przykro mi bylo czytac ten wątek ze tak jadą po wedze...cioć dobra rada na kopy, gorzej z realna pomocą......nie wierze w te teorie spiskowe- dzika sunia uciekla i tyle, do tego ona umie sie chowac i kryć i do tego malizna....eh inaczej by bylo gdybysmy mogly wydawac psiaki na swoj region-same byśmy sie szukaniem jej zajeły.....ale swietokrzyskie to straszna wiocha:( tu wiekszosc psa chce karmic splesnialym chlebem i trzymac na łAńcuchu- zmuszone jestesmy wozic psiaki dalej...ryzykujemy-ale nie mamy innego wyjścia, bo nie chcemy skazac tych psow na dożywocie w schronie.....dziekuje za pomoc i dobre słowo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']Pani Marto! Wiem o kogo chodzi, ale to nie ja :) Bodajże Ula (?) miała Chili na tymczasie i też ma diabła od Was, spotykam ich na spacerze, mieszkamy blisko siebie :)
Mój diabeł to specjalista od foteli i legowisk, zjadacz butów, kosmetyków i maści :) Na szczęście już sobie poradziliśmy z tym szaleństwem :)
Oto i ona: przytulisko-zbludowice.blogspot.com/2011/05/elena.html[/QUOTE]

:) a po pierwsze to marta a nie pani po drugie-prosze napisac do mnie na gg- super by bylo zrobic kącik psiaki przed i po-bo zmiany sa ogromne a ludziska nam wysyŁają cudo foci****** nie do poznania- zeby uwierzyli ze wystarczy wykąpać i wykochac i zupelnei inny psiak- duzo mamy takich zdjęć i zachwyconych wlaścicieli....a bo monika mi wspominala o jednej dziewczynie z kraka.....a tu tyle pomagaczek:) bosko:) ja od "kuci kuci" jestem i filmikow:) moje gg 6295454........

BARDZO PROSZE O POMOC W SZUKANIU SUNI! JEJ WYSTARCZY DAĆ SZANSE, MIELISMY TAKA SUNIE CO Z BUDY NIE WYCHODZIŁA, I PO PARU MIESIĄCACH KUMPELA WSZYSKICH DOMOWNIKOW I PSÓW U PAŃCI Z KRAKA:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rikimadzik']Tam na bank pisalo zabrzqnska tylko to byl jakis duzy nr bo mi nie chodzi o poczatek zabrzanskiej gdzie jest hurtownia tapicerska bo to juz jest pod mostem albo po schodach z dworca. Mi chodzi o ulice przed ta stacja i zabka i zoologicznym.Tam jak przebiegnie na druga strone to dobiega na dworcowa spokojnie.Moze rzeczywiscie ktos tam tak jak pisali ma taka sama sunie.Kurcze ze ja tam nie mieszkam na miejscu..[/QUOTE]
RIKIMADZIK w/g Twoich opisów miejsca to nie jest ul.Zabrzańska. Zabrzańska jest po drugiej stronie dworca PKP
[IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/1126/dd44a8485b2b44e8med.jpg[/IMG][/URL][/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vega17']hej czy ktos ma moze jakies wiesci? dziewczyny maie moze kontakt ze schroniskami w poblizu ? macie jakies znajome tam ? moze by zerknely czy sunka jest w ktoryms ze schronow[/QUOTE]
W Bytomiu na bank jej nie ma bo mam kontakt z tym schroniskiem ktos kto mieszka w poblizu Miedar musialby sprawdzic.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...