Jump to content
Dogomania

Nadzieja Dobermana-aktualne info www.nadzieja-dobermana.pl - POMOZ DOBECZKOM!


BeataJ

Recommended Posts

  • Replies 7.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy dobek z Ligoty bedzie do wyjazdu do Niemiec przygotowany ( chip/wscieklizna/paszport )? Jesli ktos go zawiezie do Oleny pod Poznan to Olena go moze do Gorzowa na 20 dowiezc. Ale: on musi byc u Oleny 19 wieczor lub 20 rano. Olena nie ma go gdzie u siebie trzymac - za duzo juz ma. Jest hotel obok niej za 20pln za dobe, tam mozna go dac jakby wczesniej przyjechal i jakby kasa na hotel byla.

To samo pytanie dotyczy dobka z Sosnowca. Jak gotowy to tez mozna go do Oleny zawiezc - ale jw.

Beata

Link to comment
Share on other sites

I jak tam wyglada sprawa Karmi? Dlaczego Ci Państwo nie mogą się nią dalej zajmować? Bo chyba nie ze względu na środki finansowe bo o ile dobrze zrozumiałam byłby jakiś ewentualny sponsor? Powiedz mi gdzie ona dokładnie przebywa... I jeżeli nikt chętny nie zgłosi sie na DT albo nie zabierze jej na stałe to do jakiego schronu miałaby trafić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataJ']Czy dobek z Ligoty bedzie do wyjazdu do Niemiec przygotowany ( chip/wscieklizna/paszport )? Jesli ktos go zawiezie do Oleny pod Poznan to Olena go moze do Gorzowa na 20 dowiezc. Ale: on musi byc u Oleny 19 wieczor lub 20 rano. Olena nie ma go gdzie u siebie trzymac - za duzo juz ma. Jest hotel obok niej za 20pln za dobe, tam mozna go dac jakby wczesniej przyjechal i jakby kasa na hotel byla.

Beata[/quote]

Ligo będzie gotowy, tylko póki co jest problem z transportem. Dzisiaj mi dziewczyna zaoferowała, że może go w ten weekend /13,14/ zawieźć do Zielonej góry albo Sulechowa, stamtąd już jakieś 50 km do Gorzowa, ale to chyba nic nie daje /co z nim dalej?/. Jeszcze mają mi dać znać, czy będą mieli jakiś transport. Może ktoś mógłby go z Wrocka zawieźć do Gorzowa pociągiem a z powrotem my już możemy tą osobę zabrać samochodem.

Link to comment
Share on other sites

Na transportowym znalazłam taki post:

[COLOR=Blue][URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=6610"]met[/URL][/COLOR]
[COLOR=Blue][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/ranks/1ml_dogomaniak.gif[/IMG][/COLOR]

[COLOR=Blue]moge zaoferowac transport - 50gr za km
na kazdej trasie
start z wojslawic, gm. kazimierza wielka, 50km na polnocny-wschod od kraka
samochod osobowy

[COLOR=Black]można by zapakować i sosnowieckiego i Ligo, z ty że w dwie strony to będzie prawie 1.200 km czyli 600 zł. Drogo cholipa, rzucam temat do przemyślenia i aisak do zadecydowania.[/COLOR]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='graszka']Na transportowym znalazłam taki post:

[COLOR=Blue][URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=6610"]met[/URL][/COLOR]
[COLOR=Blue][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/ranks/1ml_dogomaniak.gif[/IMG][/COLOR]

[COLOR=Blue]moge zaoferowac transport - 50gr za km
na kazdej trasie
start z wojslawic, gm. kazimierza wielka, 50km na polnocny-wschod od kraka
samochod osobowy

[COLOR=Black]można by zapakować i sosnowieckiego i Ligo, z ty że w dwie strony to będzie prawie 1.200 km czyli 600 zł. Drogo cholipa, rzucam temat do przemyślenia i aisak do zadecydowania.[/COLOR]
[/COLOR][/quote]


[SIZE=4][COLOR=Red]LIGO JUŻ MA TRANSPORT!!!!![/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

A co slychac z czekoladowa dobcia znaleziona w Lodzi?Czy znalazl sie wlasciciel,czy nowa rodzina?Ona taka sliczna ale troche za szczupla,moze ja wyrzucili?Ja dopiero zaadoptowalam Nikolasa bo tak to bym ja wziela tak jak wszystkie inne bidaczki niestety to moje marzenie,a moze wygram w totolotka i spelnie marzenia??????Oby.Powodzenia w ratowaniu tych dostojniaczkow

Link to comment
Share on other sites

Czekolada-piękna :loveu: lada moment jedzie do domku tymczasowego, włascicel sie niestety nie zgłosil-a przez tydzien chyba mozna znaleźc zaginionego psa jeśli ogłoszenia o jego znalezieniu są w prasie, w schronisku i w necie...jeszcze czekamy z szukaniem nowego domu ale pewnie na tym się skończy

gdybym miała czas na jeszcze jednego zwierza to trafiła by do mnie na stałe-ale rozsądek każe mi wybić sobie to dużm młotkiem z głowy;)

Link to comment
Share on other sites

ja tylko tak wtrące... ale moze ktoś bedzie chciał pomóc...

zbieramy na transport 9 psów (w tym 5 dobermanów) z Łodzi do Gorzowa Wlkp. Potrzeba 800 zł :roll:
Wszyscy chętni do pomocy finansowej proszeni są o wpłaty na konto:
[B] Fundacja Niechciane i Zapomniane - SOS dla Zwierzat[/B]
[B] BANK PKO BP 22102-34080000490201742246[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataJ']Czemu ja tez musze do Was dolaczyc...... Paskudny klub:diabloti:

Beata[/quote]
Witam w waszym klubie. Paskudny nawyk wybijania przy kazdej wklejonej suczce...:wallbash: a mój mąż jest najlepszym wybijajacym...

Klementynka- nie znamy wlasnie...:p tez juz nie raz pytalam o te dwa psy, nawet nie pamietam kto je wkleił. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='modliszka84']ja tylko tak wtrące... ale moze ktoś bedzie chciał pomóc...

zbieramy na transport 9 psów (w tym 5 dobermanów) z Łodzi do Gorzowa Wlkp. Potrzeba 800 zł :roll:
Wszyscy chętni do pomocy finansowej proszeni są o wpłaty na konto:
[B]Fundacja Niechciane i Zapomniane - SOS dla Zwierzat[/B]
[B]BANK PKO BP 22102-34080000490201742246[/B][/quote]

a na kiedy potrzebna jest ta suma ???? :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...