Jump to content
Dogomania

Pomóż mu stanąć na nogi! Dog Biguś. Stanął na nogi i pobiegł... za TM :((


joaaa

Recommended Posts

[B]DZIŚ RANO UMARŁ BIGUŚ - DOG, KTÓRY POMIMO SWOJEJ CHOROBY BYŁ PEŁEN DOSTOJEŃSTWA I GODNOŚCI, KTÓRY W KAŻDEJ SYTUACJI ZACHOWYWAŁ PRAWDZIWIE WIELKIE DOŻE SERCE.
[COLOR=#800080]Bigusiu! To był zaszczyt móc Cię znać i kochać!
[/COLOR][COLOR=#008000]Gosiu! Dziękuję Ci za wszystko w imieniu Bigusia. On doskonale wiedział, jak bardzo go z Kubą kochacie.

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2096/e3800a7cb02b0382.jpg[/IMG][/URL]
[/COLOR][/B]

Edited by Alla Chrzanowska
Link to comment
Share on other sites

Na reszcie będzie biegał i biegał, rozpędzał się i hamował, tak jak zdrowy pies.... za tęczowym mostem.
Nie zapomnę momentu gdy go zobaczyłam w boksie w Dopiewie... nieporadnie próbował wstać, przewracał
się we własnych odchodach. Znaleziony przy jakimś strumyku. Skąd się tam wziął?
Miał szczęście, że trafił na tylu ludzi, którzy go pokochali, umożliwili mu pobyt u Gosi,
rehabilitację, leki. Koniec życia przeżył godnie !

Mam nadzieję Biguś, że kiedyś do Ciebie dołączymy.

Link to comment
Share on other sites

Umierając wyrwałeś mi ogromny kawal serducha...wyrwałeś go tyle ze zostało go chyba tylko i wyłącznie dla moich własnych psów. Czuje tak ogromna, przerażającą pustkę w środku...umarłeś a wraz z Tobą i jakaś cząstka mnie odeszła. Został tylko smutek, zal i wspomnienia. Wspomnienia chwil pięknych, radosnych...chwil zwątpienia, walki, smutków, radości... Nie cale 2 lata życia, niby nie wiele a jak wiele mi one dały. Pokazałeś mi jak z duma i godnością znosić przeciwieństwa losu, jak walczyć i jak wygrywać, jak cieszyć się każdą dobra chwila która nas spotyka. Na co dzień nie zdajemy sobie sprawy jak ważne są te chwile...jak cenne są wszystkie dobre dni, godziny... Byleś...jesteś psem wyjątkowym, psem nad psami, dogiem nad dogami. Wspaniały, jedyny Mr Big... Dumny, pogodny, zadowolony z każdego promyka, z każdego źdźbła trawy...cieszący się niemalże ze wszystkiego. Napawałeś się każdą minuta życia, zamyślony, z głową w chmurach...i durnymi pomysłami. Swoja upierdliwością przewyższałeś wszystkich, ale nie można się było na Ciebie złościć...nawet jeśli po raz 30 zgniotłeś kwiaty w rabatce które przed chwila doprowadziłam do jako takiego wyglądu. Mam wrażenie ze po prostu lubiłeś obserwować jak to małe coś dostarczające jedzenie się złości...a i tak najfajniejsze było podkradanie się i szczypanie w tyłek w najmniej odpowiednich momentach. Nasze wspólne kawki w promieniach słońca o poranku...bardzo mi będzie tego brakować. Nie wyobrażam sobie jak to będzie bez Ciebie...ale wiem ze kiedyś, gdzieś znowu się spotkamy....po prostu podejdziesz i dziabniesz mnie niespodziewanie w tyłek meldując zawadiackim spojrzeniem " O to jestem...i zawsze już będę"...dziękuję, dziękuję kochany wielkopsie za wszystko...i czekaj tam na mnie, bo jesteś mój a ja jestem Twoja...

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-AALnUt0xPqM/UUI1bCVYPoI/AAAAAAAANzg/gLA9fjoFFjg/s640/photo.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzik77']Trzymajcie sie kochani -którzy byliście bliski BIGUSIA-
Ja znam go tylko z tego wątku ze zdjęci i opisów ale piękno jakie biło od tego psa - wciąż kazało mi tu zaglądać i podczytywać

Przepiękny dostojny BIG i jego wspaniali ludzie...[/QUOTE]

Tak, Biguś był uosobieniem piękna. Dziękujemy za wsparcie, bo ...

Link to comment
Share on other sites

Jest tak cholernie pusto....tak pusto to w tym domu chyba jeszcze nigdy nie bylo...nie moge sie cholera ogarnac. Zapominam sie, rano ide zeby go wypuscic...w dzien nasluchuje czy aby nie zacznie pukac do drzwi domagjac sie jedzenia albo spaceru...nie wylaczylam alarmow w tel przypominajacych o podaniu lekow....nie moge...wygladajac przez okno szukam wzrokiem biegnacego zakubraczkowanego dozia...wychodzac z domu uwaznie patrze pod nogi bo mial w zwyczaju zostawiac koope na samym wejsciu przy drzwiach...w nocy wstaje i modle sie zeby to byl tylko cholerny koszmar...ze to sen, ze to nie prawda...mam wrazenie ze w nocy go slysze... pierwszej kawy o poranku nie pije...bo zawsze pilam ja z nim...w czasie naszych cwiczen codziennych nie wiem co mam ze soba zrobic, snuje sie po domu bez wiekszego celu....czuje sie tak jakby naprawde czastka mnie umarla...

Link to comment
Share on other sites

Gosiu, wiem co czujesz, ale my mamy takie serca, które się regenerują, bo wiemy ile jest biedaków potrzebujacych tego serca i miłości, Dałaś Bigowi prawie 2 wpaniałe lata życia, odszedł szczęśliwy otoczony miłością, jego misja na tej ziemi sie skończyła, może został wezwany, by odrodzić się na nowo, może się jeszcze spotkacie, spójrz na to inaczej jest smutno, ale dla niego skonczyły się ból i cierpienie, taka jest kolej rzeczy, wszystkie odchodzą, szkoda tylko, że odchodza tak szybko, zawsze za szybko, trzymaj sie dzielnie kochana, ściskam Cię mocno a moje wielkopsy dają siarczystego całusa obglucając

Link to comment
Share on other sites

To ostatnie rozliczenie. Nie mogę się pogodzić z odejściem Bigusia, ale ... to mój obowiązek, rozliczyć się do końca, tak, by nie zostały żadne długi i nieopłacone faktury u weta i w aptece. Dlatego właśnie zrobiłam przelew za ostatni mój bazarek dla Bigusia, miał być na rehabilitację, pójdzie na długi. Jak wpłata dotrze, proszę o potwierdzenie tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240655-KONIEC-ROZLICZAM-Kresowe-smaki-dla-Mr-Biga-FGZ-11-03[/URL]
[INDENT]Sytuacja finansowa na dzień 20.03.13 wygląda chyba tak:
Wpłaty:
rok 2011 - 8744,49
rok 2012 - 6307,03
Rok 2013
styczeń - 796,97
luty - 592,44
01.03. - 50,00 - deklaracja stała, marzec, Alla Ch.
01.03. - 20,00 - deklaracja stała, marzec, Smyk
20.03. - 546,00 - bazarek Alla Ch.
20.03. - 289,00 - bazarek Maryna
razem: 18805,34 zł

Wydatki:
Rok 2011 - 6445,23 - do dnia 31.12.11
Rok 2012 - 7280,00 - do dnia 31.12.12
Rok 2013 - 4791,11 - do dnia 14.03.13
Razem - 18805,34

Stan - 0,00 zł
Jeśli czegoś nie uwzględniłam, proszę dać mi znać.[/INDENT]

Edited by Alla Chrzanowska
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...