Jump to content
Dogomania

Słodki WAFEL - długowłosy piękniś, od 12 LAT w schronisku !!!!


Dada M

Recommended Posts

[SIZE=3][COLOR=indigo]Ostatnimi czasy robimy "porządki" w schronisku.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#4b0082]Zaglądamy w zakamarki, przeszukujemy najdalej położone klatki - kogo szukamy ? Schroniskowych weteranów.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#4b0082]Szukajcie, a znajdziecie. [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#4b0082]I znajdujemy - psy, które wegetują w schronisku od 11, 10, 9 lat; psy, które latami siedzą w ciasnych boksach i całe swoje życie czekają, aż ktoś podaruje im ich pierwszy spacer.[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3][COLOR=#006400]Wafel - uroczy, długowłosy, owczarkowaty mieszaniec - jest jednym z tych psiaków. Ponad 10 lat czekał na samym końcu schroniska, by ktoś go wypatrzył i pozwolił mu popatrzeć na świat nieprzesłonięty kratami. [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#006400]Prawdopodobnie spędził w schronisku całe swoje życie.[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3][COLOR=#006400][SIZE=3][COLOR=indigo][COLOR=navy]Wafel nie wie, że psie życie może wyglądać inaczej.[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#006400][SIZE=3][COLOR=indigo][COLOR=#000080]Ale my wiemy - tak fajny pies powinien otrzymać znacznie więcej.[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#006400][SIZE=3][COLOR=indigo][COLOR=#000080]Wafel jest pogodny, towarzyski, kontaktowy, cieszy go każdy spacer.[/COLOR][/COLOR][/SIZE]

[COLOR=#000080]Ostatnio został dotkliwie pogryziony przez towarzysza z boksu, aktualnie przebywa w szpitalu, ale za kilka dni ma wrócić do swojej klatki :shake:[/COLOR]

[COLOR=#000080]Potrzebna pomoc przy akcji ogłoszeniowej - chcemy, aby Wafel znalazł w końcu spokojną przystań !!![/COLOR]

[IMG]http://img806.imageshack.us/img806/4418/dscf9807.jpg[/IMG]


[/COLOR]
[IMG]http://img811.imageshack.us/img811/8421/dscf9809.jpg[/IMG]


[IMG]http://img844.imageshack.us/img844/7192/dscf9812.jpg[/IMG]

[/SIZE]

Edited by Dada M
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='APSA']Dada, widzę, ze zaczynasz mnożyć wątki![/QUOTE]

Przynajmniej część weteranów będzie mieć coś ponad wybitnie długi schroniskowy staż ;)

Wafel siedzi teraz w klatce z 3 innymi, dużymi samcami.
Chwilowo jest spokój, choć jeden z samców wyraźnie próbuje dominować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dada M']Teraz boję się wziąć na spacer tę klatkę, ostatnio prawie wszyscy moi podopieczni gryzą się na spacerach i w klatkach, już po spacerze.
A tu 4 duże samce :-/[/QUOTE]

Hmmm... To nie tylko Twój problem, ale zwróć uwagę, że ostatnio tak sie składa, że weekendy ciągle są burze i to jest pewnie przyczyną pobudzenia psiaków.
Dziś jest ładna pogoda, więc pewnie wszystko będzie dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

Żadne mają się nie gryźć!!! Gady spokój!!! :):):)
I się poznałayśmy z DadąM bez udziału APSY :)
Tylko niestety jakoś nam się nie udało wyjśc z Waflowym boksem.
Kurczę czemu człowiek nie ma więcej rąk i siły???
A za tydzień nie wiem czy mi się uda być, bo mam chytry plan na środę ;)
Trzymajcie kciuki, żeby wszystko poszło dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noemi1']Tylko niestety jakoś nam się nie udało wyjśc z Waflowym boksem.[/QUOTE]

Jak zwykle, zbyt napięty plan ;)
Inna chciała pożegnać się ze swoimi podopiecznymi przed wyjazdem.
Wafel musi poczekać - może w środę się uda ? (planuję być)
Trzymam kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

Klatka Wafla była wczoraj na długim spacerze !!!! :)
Wszystkie psy są bardzo sympatyczne - biały samiec jest dominujący wobec innych psów, ale na spacerze nie był zadziorny.
Nie obyło się bez komplikacji - Siwek poranił sobie poduszkę przedniej łapy, więc powrót do boksu znacznie się opóźnił.
Wracaliśmy, gdy nie było już opiekuna - sytuacja, której wolałam uniknąć.
Na szczęście psy były grzeczne :)
Podzieliły sobie boks na 2 strefy - strefę naziemną i strefę "dachową".
Na dachach bud mieszkają Wafel i Siwek, na ziemi - biały samiec i rudy staruszek.
I chwilowo, tfu-tfu, jest spokój :)

Link to comment
Share on other sites

To SUPEROS wieści od chłopaków :)
Tak trzymać!!! Wtedy macie szansę sobie pospacerować :)
Ja bedę się starała podjechać w niedzielę, jak się wreszcie te moja dziewczyny dotrą.
Z Żabą praca nie jest łatwa, uparty terier ;)
Na szczęście Azunia jest OK i to rozumie, choć tak bardzo chciałby wylizać tego niedobrzaka :)
A niedobrzak burczy...
Czasem Azuni radość za bardzo rozpiera serduszko i ciałko :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sambo_os1']Kiedy będzie gotowy tekst do ogłoszeń dla Wafla?
Chciałabym zacząć go ogłaszać.[/QUOTE]

Zupełnie nie mam weny.
Zaraz coś wymyślę, żeby już można było go ogłaszać, a gdy przyjdzie mi do głowy lepszy tekst, to podmienię :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...