Jump to content
Dogomania

Nie mogę połapać się w tym forum!


akicka

Recommended Posts

Mam młodą akitę,chciałabym podzielić się spostrzeżeniami,niby zaczęłam(o uszach),ale temat znikł.Beznadziejna organizacja.Pełno jakiśch starych wpisów(np z 2008),gdzie już nikt dawno się nie odezwał.Moderatorzy,wzywam Was,zróbcie tu porzadek!Szukałam zdjęcia pewnej akity,miała być na galerii,ale na jakiej???Niczego tu nie można znaleźć sensownie.Proszę o wsparcie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akicka']Mam młodą akitę,chciałabym podzielić się spostrzeżeniami,niby zaczęłam(o uszach),ale temat znikł.Beznadziejna organizacja.Pełno jakiśch starych wpisów(np z 2008),gdzie już nikt dawno się nie odezwał.Moderatorzy,wzywam Was,zróbcie tu porzadek!Szukałam zdjęcia pewnej akity,miała być na galerii,ale na jakiej???Niczego tu nie można znaleźć sensownie.Proszę o wsparcie.[/QUOTE]
Jakiego wsparcia oczekujesz???????????

Link to comment
Share on other sites

Dzięki,już znalazłam o uszach.A prośba o wsparcie była do moderatorów,żeby układali tematy według ostatnich postów,czyli wyciągnęli te,gdzie się ktokolwiek pojawia i ma coś do powiedzenia,bo to w końcu FORUM,ale może nie mam racji.pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akicka']Dzięki,już znalazłam o uszach.A prośba o wsparcie była do moderatorów,żeby układali tematy według ostatnich postów,czyli wyciągnęli te,gdzie się ktokolwiek pojawia i ma coś do powiedzenia,bo to w końcu FORUM,ale może nie mam racji.pozdrawiam[/QUOTE]

Przecież tak jest - jak w temacie coś jest nowego napisane to pojawia się jako pierwszy od góry. A tematy w których piszesz masz w panelu sterowania (w zakładce ustawienia) u siebie.
Tu się samo z automatu układa - moderatorzy nie ingerują w kolejność ustawienia tematów, jedynie mogą na prośbę jakiś WAŻNY temat "podczepić" żeby nie uciekł.

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...