Jump to content
Dogomania

Wzrost u szczeniaka


Rider-2005

Recommended Posts

Ale to nie na mnie krzyczycie...? :siara: ;) Nawet, jesli czegoś w praktyce nie wykorzystam, to jak mnie zainteresuje, to lubie się dowiedzieć jak najwięcej po prostu... :roll:
A nawet jeśli, to ja przecież nie prowadzę hodowli, i może spróbowałabym dodawać grasicy (jakbym ją znalazła), bo przecież to nie mogłoby zaszkodzić... :roll: Co w tym złego ? :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HUSKYTEAM']Słuchajcie, dajcie tym psom urosnąć tak, jak mają to zapisane w genach. Przecież już i tak można oszaleć jak się widzi rodziców, dziadków danego szczeniaka i jego parametry "nieco odbiegające" od linii prezentowanej przez przodków. Jak do machlojek uprawianych przez niektórych "hodowców" dojdzie jeszcze ingerencja w eksterier psów (nawiasem mówiąc uskuteczniana przez osoby, które podcinają sierść i robią psom zabieg na przenoszony ogon), to juz nic nie będzie można zaprognozować.[/quote]

Coś Ty się tak czepnął tych "hodowców"???
Przecież tu padło tylko pytanie o wzrost szczeniaka i jego parametry. Każdy pisze co wie, chce w jakiś sposób ewentualnie służyć radą i tyle. Nikt nie pisze o hodowcach i "hodowcach", o tym kto jakie mioty robi i jaich ma przodków.... Wyluzuj trochę bo nam się topic rozchodzi na dwie strony ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...