Jump to content
Dogomania

Dobra karma nie jest zła.


Cabron

Recommended Posts

Witam , mam dla was pytanie czym mogę nakarmić 8 tyg beagle , aby nie zbierało mu się na wymioty ale także nie był głodny i cały czas czegoś chciał do jedzenia, dostałem mokry pokarm na początek dla psa , smakuje mu ale zwymiotował ten pokarm od razu do tego pytania co należy zrobić , bo wymiotował 2 razy, proszę o dokładną wypowiedź.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moze chce spowodować wymioty albo to stres oderwaniem od matki, jak długo go masz? Karm go z reki malymi porcjami, czesto zeby na raz nie dostawał całego posiłku, jezeli to karma od hodowcy to mały pewnie ja jadł u niego i nie powinno byc problemow. Jeżeli z hodowli to zawsze mozesz zapytac hodowcy przeważnie bez problemu pomagają w takich sprawach

Link to comment
Share on other sites

Mam go od wczoraj , a jeszcze dostałem go w nie odpowiednim momencie tzn. uprawiałem przyjęciem, a jaką byś karmę polecała do takiego szczeniaka , hodowca polecał PERIXON chyba czy jakoś tak czy to odpowiednia karma dla szczenięcia ?

Link to comment
Share on other sites

Ja bym polecila royal canin dla szczeniakow w jego wieku, to sam Ci psa przywiozł bez uzgodnienia dziwna ta hodowla, moge wiedziec jak sie nazywa? Szczenior musi miec dostep do czystej wody zeby sie nie odwodnił, robił kupe od wczoraj? Napewno ma wszystkie szczepienia? Czy poza wymiotami zachowuje sie normalnie? Bawi sie, nie jest osowiały?

Link to comment
Share on other sites

Czyli pies ma rodowód. Moze najlepiej zadzwon do hodowcy i zapytaj. Ja bym dawała tylko sucha karme dobrej jakosci dla odpowiedniego wieku i wode, nie bawaiła sie po jedzeniu i obserwowała jak bedzie sie to powtarzało to wet obowiazkowo. Czy mozliwe ze szczenior zjadł cos nieodpowiedniego? Inne jedzenie albo jakis przedmiot? Zmniejsz ilosc karmy zeby nie obciążać żołądka

Link to comment
Share on other sites

To nie jest z prawdziwej hodowli tylko z pseudo... poczytaj R=R i to nie jest dla wymysłu;) Metryki nie ma...Idz do weta niewiadomo co psu jest bo jest, bo jezeli byłby od dobrego hodowcy to byłbys praktycznie pewnien ze to nic powaznego, mam nadzieje ze to niestrawnosc a nie parwo albo inne paskudztwo. Napisz co i jak ze szczeniakiem

Link to comment
Share on other sites

Obecnego mojego psa wzięłam w wieku dorosłym ze schroniska a wiec nie mailam szczeniecej karmy dlaniej ale tymczasy karmiłam royal canin (do tej pory chyba nie spotkałam sie z psem ktory by niechcial jesc tej karmy ale pewnie i takie sa) albo ryzem z marchewka i kurczakiem, watro w młodym wieku zainwestowac w dobra karme bo pozniej moze miec to rozne konsekwencje a tym bardziej przy psie niewiadomego pochodzenia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...