Jump to content
Dogomania

Woda toaletowa dla psa?


Tyszka

Recommended Posts

dokładnie.
Wiesz, jeden z przymrużeniem oka to traktuje a dla drugiego to esencja zycia dla jego psów (raczej koszmar). Nigdy nie wiesz z kim masz zaszczyt konwersować. I fajnie jeśli traktujesz to jako kurioza, ale skoro takie produkty pojawiają się w handlu, znaczy tylko tyle, że są ludzie którzy to kupują, bo przecież tylko idiota produkuje coś dla samej produkcji (pomijam polskich rolników, ale dla nich takie zachowanie to historyczne hobby).
a na wątek barfowy zapraszam - jest bardzo fajny tak jak pisze Yuki.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

dla mnie osobiście to lekka przesada, no ale jakoś nigdy nie byłam i prawdopodobnie nie będę zwolenniczką psów wystawowych, tego całego farbowania, kręcenia, papilotowania no i... woda toaletowa dla psa? No cóż, kocham psy i własnie dlatego wydaje mi się, że mój pies by mi nie wybaczył gdybym mu coś takiego zrobiła :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chau']nigdy nie byłam i prawdopodobnie nie będę zwolenniczką psów wystawowych, tego całego farbowania, kręcenia, papilotowania[/QUOTE]

Przecież farbowanie czy kręcenie włosów jest zabronione na wystawach :roll:
A papiloty są po to, żeby psu nie zniszczyła się sierść i mógł sobie swobodnie w domu poszaleć, a nie siedzieć na poduszce, bo włos się połamie.
Ale tak to jest, zazwyczaj im ktoś mniej wie na temat, tym bardziej ogniście się sprzeciwia ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martens'][B]Przecież farbowanie czy kręcenie włosów jest zabronione na wystawach[/B] :roll:
A papiloty są po to, żeby psu nie zniszczyła się sierść i mógł sobie swobodnie w domu poszaleć, a nie siedzieć na poduszce, bo włos się połamie.
Ale tak to jest, zazwyczaj im ktoś mniej wie na temat, tym bardziej ogniście się sprzeciwia ;)[/QUOTE]
no bez przesady, to jak wyjde z takimi poczochranymi na ring :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...