Jump to content
Dogomania

Corgi


pINESka

Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja nie moge sie powstrzymac i skrobne tu pare przechwalanek :oops: :wink:

Otoz, wczoraj bylam na wernisazu poswieconym rasie corgi. Byla niewialka wystawa ze zbiorow hodowcow (Panstwo Redliccy byli ) i wlascicieli corgi pembrok i cardigan :D :B-fly: Bylo losowanie wspanialej koszulki Karoki (na wystawach czasami mozna ich spotkac, produkuja piekne T-shirt) i 5 slicznych kart z wizerunkiem corgi. Taki sam wizerunek jaki byl na tej koszulce.

AJ_143.jpg

Najlepsze jest to ze wygralam jedna z tych pieciu kart :o :angel: :D wspaniala jest. Nie bylo by w tym nic dziwnego ze dwie osoby z kanapy ktore siedzialy razem ze mna rowniez zostaly wylosowane :o :D Nasza kanapa okazala sie szczesliwa :lol:

I na koniec chcialam wam powiedziec ze moim kompanem do agility zostal cardigan :angel: :drinking:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

a mi sie bardziej podobaja te bezogoniaste:D:D Wtedy maja takie sliczny ksztalt zadu. Sa bardzije zwarte a pem ma byc zwarty a ogon wydluza. A cardi ma miec dlugi grzbiet to ogon to jeszcze bardzij wydluza i tam jest ok.

Poza tym wiele pemow nosi brzydko ogony bo jak szpic a nie na dole :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
a mi sie bardziej podobaja te bezogoniaste:D:D Wtedy maja takie sliczny ksztalt zadu. Sa bardzije zwarte a pem ma byc zwarty a ogon wydluza. A cardi ma miec dlugi grzbiet to ogon to jeszcze bardzij wydluza i tam jest ok.

Poza tym wiele pemow nosi brzydko ogony bo jak szpic a nie na dole :roll:

Fakt, niektóre corgi noszą aż za bardzo wysoko te ogony. W sumie Borys tak nosi ogon, co mi się nie podoba, Milord zreszta podobnie, a u mojej Klio az tak źle nie jest. :D Ale te lisie kity mają swój urok. :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Co?
Welsh corgie to jest moja ulubiona rasa psa. 8) Szczególnie pembroki! :D Są takie śliczne, takie liczne, tak czystej krwi (by EPEE_ ;) )! Zawsze mażyłam o corgie! Jak wygramy w totka parę milionów to mi kupi corgie. :D Mam nadzieję, że ta chwila szybko nastąpi 8)

Link to comment
Share on other sites

a pewnie pewnie! corgusie sa swietne!! Zarowno pembroczki jak i cardiganki;);) Chociaz majac obie rasy powiem ze sa zupelnie inne ale rownie wspaniale;) Jesli szukasz typowego owczarka wybierz cardigana jesli szukasz psa bardzije z charakterkiem szpica wybierz pembroczka;);) DO wyboru do koloru;);)A tak wogole to nice girl i reszta cos upadl ten nasz temat!!! Musimy tu czesciej pisac!!!!Dziewczyny i Chlopaki!! Piszcie!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Nitencja,

Dzięki za miłe słowa! Trzymam kciuki, żeby u Was wszystko poszło bezproblemowo.
Pamiętam swoje obawy i stres. Bardziej się chyba denerwowałam niż gdybym to ja sama miała rodzić. :) Znajomych ciągle zamęczałam niemalże oczywistymi pytaniami. Jednak nie było tak źle, wszystko poszło wręcz fantastycznie. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...