Jump to content
Dogomania

sue

Members
  • Posts

    3916
  • Joined

  • Days Won

    3

Everything posted by sue

  1. Pelasia ma dziś zabieg sanacji...
  2. W lecznicy 1) Bójka 2) Brawurka 3) Pelagia 4) Adolfik/Julek (?)
  3. 04.02.2022 do DT w Krakowie pojechał rudobiały kotek od Bianki - chyba Kisiel, nie ogarniam ich imion (; Na zrzutce są już wpłaty. Dziękuję i proszę o dalszą pomoc
  4. Koki się mizia i film - do obejrzenia i usunę za jakiś czas bo widać tu twarz a nie umiem tego zamazać w filmie https://youtu.be/RtKkUBdUJes
  5. Bardzo dziękuję pani Ani ze Szczekocin za wpłatę 150 zł na zakup piły o której pisałam. Kupiłam od razu po otrzymaniu przelewu, ale nie było żadnej dostawy z Polski i niestety trzeba czekać trochę dłużej. Może dostanę fakturę w paczce to ją załączę, na razie tu jest screen z zakupu na Allegro i potwierdzenie z banku
  6. Z bazarku na FB kwotę 50 zł przeznaczamy na wyróżnianie ogłoszeń, na razie są to: Bójka i Brawurka na Kraków https://www.olx.pl/d/oferta/bojka-i-brawurka-CID103-IDLEF4i.html#921dcf7d42;promoted Molcia na Kraków https://www.olx.pl/d/oferta/molly-ruda-kotka-do-adopcji-slodka-kicia-z-charakterem-CID103-IDNDPXb.html Anulka i Balbinka na Warszawę https://www.olx.pl/d/oferta/anulka-i-balbinka-cudowne-koteczki-nierozlaczne-siostry-do-adopcji-CID103-IDNHV0d.html Melisa na Warszawę https://www.olx.pl/d/oferta/klasyczna-bura-cudna-melisa-spokojna-mloda-kotka-CID103-IDNJ44e.html Aminek na Warszawę https://www.olx.pl/d/oferta/mieciutki-burasek-aminek-kotek-kocurek-pol-roku-miziak-nad-miziaki-CID103-IDNL1vk.html
  7. Zrobiłam zrzutkę: https://zrzutka.pl/mb62w2 Będę promować na FB. Może pojawią się jakieś wpłaty, z góry za każdą dziękuję
  8. Dziękuję, wpłata zameldowała się na koncie
  9. Jest wpłata od Nadziejki z bazarku dla Pelagii 46 zł, rozliczę po wpłacie do lecznicy. Dostałam od pani dr fakturę na dług 2021, zaokrągloną do 2000 zł i zrobię na tej podstawie zrzutkę, spróbuję dzisiaj jeśli się wyrobię:
  10. Z przeniesienia Dług na dzień 19.01.2022 - 2682 zł do dnia 31.01.2022 5 kotów = 12 dni x5 x 15 zł = 900 zł + 270 zł z 28.01 Razem dług na dzień 31.01.2022 3258 zł
  11. Pelasia ma niezbyt fajną sytuację w pyszczku. Na pewno kilka zębów trzeba będzie wyrwać, bo co jakiś czas robi się stan zapalny, a może nawet wszystkie. Niestety tak się zdarza u starszych kotów, zwłaszcza tych, które były byle jak karmione.
  12. Gdzieś jest chyba błąd, ja wpłatę od Oleny 50 zł przyniosłam i + 70 zł z naszego bazarku daje 120 zł Była cegiełka od mdk8 i tak wpisałam na wątku lecznicowym, ale ona jest wliczona do długu za karmę chyba? Muszę w takim razie poprawić ale nie wiem co to za wpłata
  13. A ja pomyślę niedługo o kolejnej zrzutce.
  14. Nie wiem dlaczego niektórym osobom się nie wyświetlają zdjęcia albo teraz ten film, może to od czegoś zależy. Wrzucę dodatkowo bezpośredni link: https://www.youtube.com/watch?v=5pWEE6Xhke8
  15. Film z zabawy Kokiego, kotek pojechał do DT w Krakowie żeby się oswajać, robi postępy https://www.youtube.com/watch?v=5pWEE6Xhke8
  16. 28.01.2022 wpłata 270 zł, w tym: 50 zł od Oleny84 100 zł od siostry malagos 50 zł od mdk8 70 zł z bazarku na FB Bardzo wszystkim dziękuję
×
×
  • Create New...