-
Posts
3916 -
Joined
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sue
-
Rudi trafił genialnie. Pierwszego dnia pani zrobiła mu podstawowe badania. Udało się zlokalizować stan zapalny wokół jednego z górnych ząbków, co może powodować wyciek z oka. Naturalnie to jeszcze nie koniec badań, ale jest już punkt wyjścia. Na RTG wyszło, że ma śrut w brzuchu To już drugi rudy kot z okolicy ze śrutem. Mamy jakiegoś pseudomyśliwego, który widząc coś rudego uważa, że to lis i strzela? Kiedyś faktycznie nocami słychać było sporadyczne strzały. Ten śrut może być usunięty przy okazji, na razie nic wokół niego się nie dzieje. Rudi będzie miał też konsultację z ortopedą, bo trochę sztywno trzyma ogon, co zresztą dało się zauważyć jak u mnie był. Fajnie mieć własnych wetów ;>
-
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
sue replied to sue's topic in Koty w potrzebie
Wysłałam pw. -
No niestety dopiero dojeżdża do DS, trasa była z postojami i przerwami, ale za to w dobrych warunkach, w fajnym sporym kontenerku. Ze sprzątaniem itd. I faktycznie trudne warunki na drodze. Okropne nerwy mimo wszystko ale już jest w rękach swoich nowych Dużych. Stresu brak, zwiedza i pożera Zdjęcie z trasy
-
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
sue replied to sue's topic in Koty w potrzebie
Bójka i Brawurka już po zabiegu, czują się bardzo dobrze. -
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
sue replied to sue's topic in Koty w potrzebie
Dziękuję -
Tak, czytałam, też mi się to wydaje dość małe w porównaniu do normalnej piły, ale pani sobie z większą nie poradzi, a bardzo chce być samodzielna w jak największym stopniu. Na pewno cięłaby takie, nie wiem jak to się nazywa, szczapki? wcześniej porąbane siekierą, bo ma tego dużo, ale jest za duże i za ciężkie do palenia. Średnica na pewno mniejsza niż 15 cm. Poza tym patyki, gałęzie, w naszej okolicy jest mnóstwo tego typu rzeczy do wykorzystania.
-
To faktura od Dory, za karmę dla dokarmianych kotków Mam przy okazji pytanie, czy ktoś z Was ma może elektryczną piłkę ręczną, używaną, albo może mógłby pomóc kupić? Pani, która ma Marysię, jest już po 80, codziennie jej pomagam z różnymi rzeczami m.in. z paleniem w piecu, nie stać mnie w tej chwili na taki zakup z powodu zaostrzenia choroby u taty, a byłoby to znacznym ułatwieniem - pali się drewnem, a siekierą jest mega ciężko, taką piłką poradziłaby sobie sama. To jest coś takiego https://allegro.pl/oferta/przenosna-elektryczna-pila-21v-akumulator-11097038410 mając taką piłkę mogłabym też palić drewnem u siebie w kociarni, bo tak stosuję w 90% węgiel i jest dużo drożej
-
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
sue replied to sue's topic in Koty w potrzebie
Dziękuję za wpłatę, uwzględniona jako 63 + 10 w rozliczeniu. Dziękuję również Nadziejce za wpłatę 70 zł, dzisiaj przekazałam je do lecznicy. z przeniesienia dług na dzień 10.01.2022 - 2200 zł do 14.01. 4x15x4 koty = 240 zł do 19.01 5x15x5 kotów = 375 zł + 70 zł (wpłata z bazarku dla Pelagii 18.01) + 63 zł (wpłata z bazarku dla Pelagii 18.01) Dług na dzień 19.01.2022 - 2682 zł -
Dziękuję bardzo za kolejny bazarek dla kocinki
-
Dziękuję z rozpędu podałam Ci numer mojego konta, ale to nic, jak dojdzie przelew przerzucę go do lecznicy. potwierdzę jak już będzie na miejscu :))
-
Dziękuję Jutro postaram się potwierdzić.
-
Zadzwoniłam tam zaraz po poście Tianku, wielkie dzięki wszystkim za pomoc jeszcze nie wiedzą kiedy wyjazd, bo ustalają z osobą odbierającą od nich koty. Ale znalazłam transport Zamość-Gorzów bezpośrednio i koszt pokryje DS, już jest ustalone wszystko i jeśli nic się tym razem nie wywali, Rudi pojedzie w sobotę rano. Proooosto do domu bez przesiadek i w klatce transportowej.
-
Widziałam na bla bla Boję się trochę z Ukraińcem === Miasto: Katowice, Poznań lub Warszawa Telefon: Monika, 691 693 765 Łatka szuka domu. Sunia ma ok 1,5 roku, waży 32 kg. Mimo swoich gabarytów jest łagodna, ale żywiołowa. Jest przekochana ale potrafi narozrabiać. Szukamy dla niej nowego domu raczej bez innych zwierząt, a napewno bez mniejszych. Sunia prawdopodobnie jest mieszanką amstafka i wyżła niemieckiego. Została znaleziona w polu w okolicach Zamościa. Jest wysterylizowana, zaczipowana, zaszczepiona, odrobaczona oraz zabezpieczona od pcheł i kleszczy. Obowiązują procedury adopcyjne - ankieta, wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Pomożemy z transportem do nowego domu. Sunia jest pod opieką Stowarzyszenie Kudłaty Przyjaciel w Zamościu.
-
Mnóstwo polubień i udostępnień ma jedno z ogłoszeń Pelasi na FB, ale póki co nic więcej. Mam nadzieję, że ktoś kicię wypatrzy.