Jump to content
Dogomania

sue

Members
  • Posts

    3916
  • Joined

  • Days Won

    3

Everything posted by sue

  1. Fajna sunia - jak ma ktoś pomysł na imię, poproszę - w poniedziałek jest proszona o współpracę, bo pozałatwiałam już i zgodę z gminy, i termin, i transport do lecznicy, a Dora osobę która zawiezie sunię po zabiegu do BDT. Niech się tylko da złapać i zapakować do samochodu czy coś.
  2. Wizyta PA dla Aminka wypadła pozytywnie. Kocurek może jechać w świat. Znowu czuję się jak matka emerytka ;( Ale trzeba się cieszyć. To niesamowity, mięciutki i kochany kotek. Wstępnie transport w środę (?) ale pani coś mi pisała, że rozważa osobisty przyjazd w weekend.
  3. Trzymajcie kciuki aniołki, bo w ostatnim tygodniu pojawiły się trzy fajne propozycje dla moich burasków (pani od Aminka również dzwoniła) i może być tak, że w najbliższym czasie Melisa, Aminek i Arnika wyjadą do nowych domów.
  4. Nie wiem dokładnie, bo pani doktor rozmawiała z Dorą, prawdopodobnie okolice Izbicy. Na zrzutce mamy 330 zł i jeszcze tydzień trwa. Pod koniec tygodnia zaktualizuję rozliczenie.
  5. 22.02. Do DS chyba pojechał Julek (chyba bo nie mam potwierdzenia), DS znalazła pani doktor w razie czego poprawię datę ^ 2 koty w lecznicy póki co, Pelasia i Bójka w kolejce: 2 siostrzyczki Amelka i Balbinka na kastrację dzika bura z działki
  6. Dziękuję bardzo Lajki wyszły...
  7. Bardzo ładna sunia, na razie nie mogę nic zadeklarować finansowo, ale mogę jej zrobić ogłoszenia na olx i FB
  8. Sunia jest na wsi, została tam podrzucona jak jeszcze był śnieg i mróz. Ma jedzenie i jako taką opiekę. Trzeba pomyśleć o zabiegu, bo na posesji jest dużo kotów i jak dostanie cieczki i przylezą różne psy, coś może stać się kotom, poza tym oczywiście bez sensu gdyby miała urodzić. Szukam miejsca żeby sunia została przetrzymana po zabiegu bo tam gdzie jest nie będzie odpowiednio zaopiekowana. Później może tam wrócić i będziemy szukać domu. Co prawda okolica nie jest najbezpieczniejsza, ale sunia dość spokojna.
  9. Zaczynamy wiosenne ciachanie (cały czas cośtam się ciacha, ale teraz będzie seria), w kolejce ~10 kotek i ze dwa kocurki. Na razie próbujemy na gminę, a te trudniejsze przypadki pojadą na kilka dni do Izbicy. U Piotrka jest kotka dzikuska, którą rok temu próbowaliśmy łapać, ciężka sprawa, bo przychodzi niezbyt często, do klatki wejść nie chciała... trzeba będzie znów próbować, ale mam czarne myśli Kotka przyprowadziła 5 kociaków, które Piotrek przygarnął, oswoił i tam są 4 kotki i kocurek (a może 6 kociaków... widziałam dzisiaj stadko, ale trochę tego biegało i głowy nie dam, w każdym razie on rozpoznaje i będzie się po kolei kastrować). Jest też sunia i to o nią głównie się rozchodzi, podrzucona, taka o Jakoś mniej więcej do kolana, łagodna, taka trochę nieśmiała, dała się pogłaskać, posłuszna i lubi koty
  10. 14.02. do lecznicy dotarła wpłata od agat21 - 200 zł Dziękuję!
  11. Niedawno do DT u Kasi wróciła z Izbicy Brawurka, już po zabiegu. Całkiem fajnie sobie poczyna Oczywiście wciąż szuka DS. Jest ponad półroczną koteczką o fajnym charakterze, spokojniejszą niż jej siostra Bójka (została w lecznicy).
  12. Na tych ostatnich zdjęciach chyba się mizia, dlatego jest taka powyginana ;d Myślę że dla niej to fajna opcja, ciepło, jakieś spanie, jest micha, może nie ma styczności ze zbyt wieloma kotami, ktoś pogłaszcze, nikt nie krzywdzi... Jest już w pewnym sensie kocią babcią więc ograniczona przestrzeń jej nie przeszkadza, a wiem że nie była włóczęgą tylko bardziej przydomową kotką.
  13. Wysyłam pw Bardzo dziękuję
  14. Z przeniesienia: Razem dług na dzień 31.01.2022 3258 zł - wpłata od Nadziejki, wpłacone 46 zł = 3212 zł do 04.02.2022 5 kotów 15zł x 5 x 4 dni = 300 zł do 09.02.2022 4 koty 15zł x 4 x 5 dni = 300 zł do 14.02.2022 3 koty 15 zł x 3 x 5 dni = 225 zł Razem na dzień 14.02.2022 4037 zł Na zrzutce jest ok 180 zł Z bazarku na Fb wstępnie ~300 zł
  15. Bardzo dziękuję
  16. Czy mógłby ktoś może nas troszeczkę wspomóc i zamówić na mój adres saszetki felixa? Z uwagi na chorobę Dory w zastępstwie karmię koty na śmietniku i działce i mam zapas do jutra max do poniedziałku. Z góry bardzo dziękuję
  17. 09.02.2022 do DT wróciła Brawurka (jedna z burych siostrzyczek) Stan kotów w lecznicy na ww. dzień - 3: Pelagia, Julek, Bójka 09.02.2022 do lecznicy trafiły na kastrację dwa kocurki z Zawady, jakiś czas temu zabieg przeszła też ich mama. Koty znalazły DS w Zawadzie. Koszt zabiegu pokryła p. Danusia z FB + dołożyłam z poprzedniego bazarku, razem 140 zł. Jutro koty wracają do siebie.
  18. Fajna, i naprawdę bardzo miła Straciła wszystkie ząbki :< Kły wydawały się w porządku ale okazały się też wyruszane. Już się wybudziła i powoli ogarnia. Prawdopodobnie teraz będzie lepiej z jedzeniem
  19. A tak wygląda obecnie:
×
×
  • Create New...