-
Posts
3916 -
Joined
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sue
-
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
sue replied to sue's topic in Koty w potrzebie
Zaktualizowałam pierwszy post w wątku, w razie przypływu wolnego czasu postaram się zaktualizować też kolejne (z kotami i dokładnym rozliczeniem). Kotkom bardzo przydałyby się DT. Niestety ich pobyt wciąż generuje duży dług. Teraz jest tam jeszcze Pelagia, która po zabiegu mogłaby wrócić, bo już ma zdjęte szwy, ale ma koci katar, mocno kicha, a może wrócić jedynie na dwór - ma budkę i jedzenie, ale do domu jej nie wpuszczają. -
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
sue replied to sue's topic in Koty w potrzebie
15.12.2021 Przelane 500 zł ze zrzutki - w ramach październikowego długu. Dług pozostały z października 875 zł - 500 = zostaje 375 zł za październik Zrzutka jest dalej aktywna, zapraszam, zostało niewypłacone 10 zł (wypłacę po zakończeniu), może jeszcze ktoś coś dorzuci. Proszę o udostępnienie - może ktoś na FB? Dziękuję bardzo bardzo za wszystkie dotychczasowe wpłaty na zrzutkę! https://zrzutka.pl/djskmd Na dogomanii trwa bazarek Bakusiowej na ten sam cel, serdecznie zapraszam Na dzień dzisiejszy dług 375 zł - październik 1350 zł - listopad (3 koty) 900 zł - grudzień (4 koty tj 15x15x4) Razem 2625 zł (15.12.2021) -
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
sue replied to sue's topic in Koty w potrzebie
Kicia już po sterylce, czuje się ogólnie dobrze. Poza tym koci katar i zapalenie ucha... leczy się. Przypominam o trwającej zbiórce na dług za październik https://zrzutka.pl/djskmd Dzisiaj zaczęłyśmy bazarek na FB, z którego 60 % zysku zostanie przeznaczone na dług w Izbicy https://www.facebook.com/groups/935849236926279 -
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
sue replied to sue's topic in Koty w potrzebie
30.11.2021 pojechała na sterylizację i może przeleczenie starsza koteczka ze wsi, Pelagia Bardzo miła, grzeczna. Trochę zakatarzona + okropne uszy -
Zapraszam do zajrzenia, wątek będzie "czynny" przez dłuższy czas, ale pierwsze kalendarze można zamawiać już i np. dotarłyby na święta. Będą dochodziły jeszcze projekty bo wciąż czekam na kilka zdjęć zwierzaków m.in. Carmen. Kalendarze będą na pewno elementem stałym w ofercie bo najprawdopodobniej już w styczniu będziemy mieć własne stowarzyszenie Planuję też kalendarze adwentowe, koszulki, kubeczki, coś w tym stylu.
-
Jedną z trzech otrzymanych budek przekazałam na wieś, do starszej kobiety, dla kotki, która tam bytuje + antybiotyk bo kicia miała katar i ropę w oczach. Kotka jest podobno starsza, ponad 8 lat, ale nie wiadomo czy faktycznie. Staram się zabrać ją na sterylkę w najbliższym czasie. Kotka od razu weszła do budki i bardzo ją polubiła, nie była nigdy wpuszczana do domu i biedna marzła, a teraz ma budkę.
-
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
sue replied to sue's topic in Koty w potrzebie
Na zrzutce zebrało się już 341 zł - jeśli w tej chwili odejmę od długu, zostaje "tylko" 534 zł do spłacenia za październik Jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że zbierze się choć 500, wtedy wypłacę i przeleję. Dziękuję za wszystkie wpłaty oraz za udostępnianie -
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
sue replied to sue's topic in Koty w potrzebie
26.11.2021 wpłata 50 zł - mari23, bardzo dziękujemy Dług za październik po odjęciu tej wpłaty: 925 zł - 50 zł = 875 zł Powoli zbiera się też jakaś kwota na zrzutce, proszę o jej udostępnianie https://zrzutka.pl/djskmd -
Dalszego zdrowia dla kotka i oby szybko znalazł swoich Dużych Budka taaak, podoba się, ale nie zawsze korzystają z niej jak trzeba, często siadają po prostu na ściance i robią sobie rodzaj legowiska. Jak wyprostuję i postawię, wchodzą do środka, a później znowu przychodzę i spłaszczona. Z drugim domkiem to samo. Ech te koty